Anasayfa » MASONLUK: FİTNE MARKASI VE PERDE ARKASII

MASONLUK: FİTNE MARKASI VE PERDE ARKASII

Yazar: yonetici
0 Yorum 203 Görüntüleyen

MASONLUK: FİTNE MARKASI

VE

PERDE ARKASI

        

Farklı din ve düşünceden, değişik kültür ve kökenden yetkili, etkili ve yetenekli kişileri; inançlı, ahlâklı ve başarılı hizmetlere kolaylık ve destek sağlamak ve tüm dünyada ortak bir tanışma ve dayanışma ağı oluşturmak gibi cazip ve yaldızlı amaçlarla bünyesine alan Masonlar, aslında şeytanın Dini olan Siyonizm’in alt kuruluşlarıdır. Rotary kulüpler Siyonizm’in ilkokulu, Lionslar ortaokulu, Masonluk ise liseleri ve yüksek öğretim kesimleri konumundadır. Mason Localarının genellikle gizli tutulmaları ve gizemli toplantıları zaten kirli ve çetrefilli işlere bulaştıklarının en açık kanıtıdır.

Hayırlı hizmetlere fırsat bulmak ve etkin kesimlerden yararlanmak, Milli ve manevi değerlere evrensel boyutta sahip çıkmak gibi makul ve masum amaçlarla masonlara katılan iyi niyetli, eğitimli ve gayret ehli pek çok insanımız da vardır; bunlar ya masonluğun, aslında kendilerinin de şiddetle karşı olduklarının Siyonizm’in ve emperyalizmin “Kardeşlik, eşitlik” gibi kılıflara sarılı şeytani karakolları gibi kullanıldıklarının farkına varamamışlardır… Veya birtakım tehdit ve tehlikeleri göze alamadıklarından masonluktan ayrılmaktan korkmaktadırlar.

Kendisi de Yahudi olan ABD Columbia Üniversitesi Sanat Tarihi profesörü SIMON SCHAMA’nın yazdığı “Yahudilerin Tarihi (1492-1900) Aidiyet” kitabında, “Şimdi Olabilir mi?” başlığında:

“1500’lerin başından itibaren Avrupa’da, bazı hahamlar tarafından tüm Yahudileri Hristiyanlaştırmaya, böylece iktidarlardan Bankalara, kültür hayatından savaş politikalarına, hayatın her alanında Hristiyan toplumlar adına Siyonist amaçları doğrultusunda kararlar aldırmaya başladıklarını… Tapınak Şövalyelerinden Mason Localarına ve Haçlı savaşlarına kadar pek çok olayı planlayıp kışkırtmayı başardıklarını” aktarmaktadır. (Bak: Leyla Tonguç Basmacı Tercümesi. Alfa yy. Ağustos 2020 – Sh: 23-45)

 

..

 

M AKALENİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ…

BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi