Anasayfa » PKK PARAVANDIR; PROGRAMCISI ABD, BAHÇIVANI AKP’DİR!

PKK PARAVANDIR; PROGRAMCISI ABD, BAHÇIVANI AKP’DİR!

Yazar: yonetici
0 Yorum 190 Görüntüleyen

PKK PARAVANDIR; PROGRAMCISI ABD, BAHÇIVANI AKP’DİR!

 

İşte bu yüzden, Türkiye için en önemli ve öncelikli tehdit, PKK’dan ziyade AKP hükümeti oluyordu.

Milli Görüş’teyken bir meclis konuşmasında “Avrupa Birliği bir Hıristiyan birliğidir. Bizi bu birliğe asla sokmayacaklarını AB’nin en yetkili kişileri söylemektedir. Bizim yerimiz İslam ülkeleridir, Türki Cumhuriyetlerdir” diyen, ama şimdi AB ve ABD’yi tek kurtuluş kapısı gören Abdullah Gül ve Milli Görüş gömleğini ve kimliğini çıkarıp atan Recep T. Erdoğan ve ekibi, bu gün maalesef Türkiye’yi parçalanma noktasına taşıyordu.

Mübarek Ramazan Bayramının ikinci günü Gaziantep’te işlek bir cadde üzerinde patlatılan bomba sonucu on masum insanımız can veriyor, onlarca insanımız yaralanıp sakatlanıyordu. AKP Hükümetinin dış güçlerin akıl vermesiyle Oslo’da PKK ile yaptığı pazarlığın ve milletvekili sıfatını taşıyan BDP’li sivil teröristlerin Şemdinli yakınlarında PKK eşkıyalarıyla kucaklaşıp “birlikte özgürlük mücadelesini başaracaklarını” söyleme pervasızlığının acı meyveleri devşiriliyordu.

Bundan iki ay önce ABD’de “Suriye karışıklığı sonrası Gaziantep’te bombalı saldırı senaryolarının” tartışılması, bütün bu terör olaylarının ABD düşünce kuruluşlarında tezgâhlanıp zamanı gelince tatbikata konulduğunu açığa vuruyordu. Hele Fetullah Gülen’in sanki bir terör uzmanı ve istihbarat elemanıymış gibi “Gaziantep saldırısındaki istihbarat zafiyetine” dikkat buyurması, bu olaydaki Amerikan parmağını gizlemeye yönelik “ısmarlama bir açıklama” olduğu sırıtıyordu. Bu arada yandaş ve yalaka medyanın, PKK’nın eylemlerini Beşşar Esad’ın sırtına yıkma çabaları, “Amerikan Tanrılarını temize çıkarma” tamtamları olarak mide bulandırıyordu.

Şimdi soralım:

Şemdinli yollarında PKK’lılarla sarmaş dolaş olanlar “şerefsiz ve şirret” ise, aynı PKK ile hem de yabancı bir ülkede (İsveç’te) ve yabancı bir komiser hakem gözetiminde (İngiliz diplomatın önünde) diz çöküp uzlaşma görüşmesi yürütenlere hangi sıfat yakışıyordu?

Ramazan-Bayram demeden oluk oluk asker, polis ve sivil kanı dökenler “soysuz anarşistler” ise, yıllardır Irak’ın kuzeyini, şimdi Suriye’yi PKK cennetine çeviren yönetici ve yetkililere ne demek gerekiyordu?

Tam bu sırada İsrail: “Kürtler en az bir devleti hak ediyor!” açıklamasını yapıyordu

 

..

 

MAKALENİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ…

BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi