Anasayfa » Atasözüdür ”KÖPEK KÖPEĞİ ISIRMAZ; KAHPE KAHPEYİ SUÇLAMAZ”MIŞ!..

Atasözüdür ”KÖPEK KÖPEĞİ ISIRMAZ; KAHPE KAHPEYİ SUÇLAMAZ”MIŞ!..

Yazar: yonetici
0 Yorum 368 Görüntüleyen

Atasözüdür ”KÖPEK KÖPEĞİ ISIRMAZ; KAHPE KAHPEYİ SUÇLAMAZ”MIŞ!..

 

Marazlı mantıklı bir şahıs 21 Temmuz, 14:39 facebook’ta Adnan Oktar şarlatanını şöyle aklamaya çalışmıştı: “Dünyanın göbek altında yaşayan yarısının imana ve İslam’a ilgisini çekmek için Adnan Oktar’ın üstlendiği misyonu Müslüman anlayamadı. Ama İsrail anladı ve bertaraf etmek için çivi koymayı başardı!”

Neymiş, Adnan Oktar’ın; çıplak ve ayarsız kadınlarla, ahlaksızların bile midesini bulandıran cıvıklıkları ve çarpıklıkları, meğer dünya nüfusunun yarısını oluşturan “göbek altı saplantılı” şehvet budalalarının, yani kedicik tipli ve tıynetli maymuncukların ve boynuzlu takımının imana ve İslam’a ilgilerini çekme kasıtlıymış!?… Öyle ise, bu kutsal(!) amaç uğruna kendi yakınlarını da şehvet cihadı yapan kediciklere katması lazımdı ve böyle bir fedakârlıktan asla kaçınılmamalıydı!.. Bunu da İsrail anlamış ve Oktar’a operasyon hazırlamış, ama hâlâ gafil ve cahil(!) Müslümanlar bu kutsal misyonun farkına bile varamamış(!) mış!?

Aynı şahıs, 14 Temmuz 2018 tarihli twitter mesajında: “Adnan Oktar ve grubunu peşinen suçlu addedip eli kelepçeli ite kaka gözaltına almak “kesin hüküm almadıkça herkes suçsuz sayılır” kuralıyla; taraftarı, seveni olan ünlü birine yapılarak bir kitlenin rencide edilmesi ise demokrasi ile bağdaşmaz.” buyurmuşlar ve Adnan Oktar’a yönelik operasyona karşı çıkmışlardı.

Ve yine 12 Temmuz 2018 tarihli twitterında bu şahıs: “İsrail; İsrail, Yahudilik, Siyonizm aleyhine yazılmış bugüne kadarki en sert, radikal, etkili kitapların yazarı Adnan Oktar’a yapılan operasyon nedeniyle hararetle sahip (ve ona destek) çıkıyor! “Celladına âşık” bir İsrail tablosu ile karşı karşıyayız.” yorumunu yapmışlardı. Yani İsrail Adnan Oktar şarlatanına sahip çıkıyormuş, ama yanlış yapıyormuş… Bunu da Siyonist şeytan anlamıyor diye, yerli Süfyan onlara hatırlatıyormuş!

Bu zavallı zırvacı, 20 Mayıs 2018 tarihli twitterda ise şunları yazmıştı: “19 Mayıs 1919’un; İstanbul’u işgal altında tutan İngilizlerin projesi olduğunu anlamayanlar ve bu yadsınamaz gerçekliği ortaya koyamayanlar tarihçi değil masalcıdır. Buna milli proje demek Napolyon Osmanlı sadrazamıydı demek kadar absürttür…. 19 Mayıs 1919’da Samsun’a; Rıdvan Hoca, Vehbi Çıkrıkçı, Hasan Basri Çantay, Sütçü İmam gibi İslam âlimlerinin başlattıkları Anadolu Direnişini -Başkent İstanbul’u işgal eden İngilizler adına- kontrol altına almak için muvazaalı bir çıkarma yapıldı ve başarıldı.” Yani; “Mustafa Kemal, İngilizlerin ve tabi Siyonist merkezlerin adamıydı. Osmanlı’yı ve İslam’ı yıkmakla görevli bir hıyanet erbabıydı…” demeye getiriyordu. İyi de Adnan Oktar şarlatanının Atatürk övgüleri ve yine Sn. Cumhurbaşkanı’nın Anıtkabir özel defterine döktükleri nasıl yorumlanacaktı? a) Ya, Sn. Erdoğan, Atatürk’le ilgili gerçeklerin, Milli Çözüm Dergisi’ndeki tespit ve tahlillerin doğru olduğunu anlamıştı. b) Veya, çok güçlü ve muktedir sanılması kof bir yanılgıydı, çünkü o hâlâ gizli ve kirli odaklara yaranmaya çalışmaktaydı. c) Ya da, gerçekte inanmadığı şeyleri savunarak riyakârlık yapmaktaydı!?

Ayrıca ve çok önemli bir ayrıntı olarak; Aziz Erbakan Hocamızın Mustafa Kemal’le ilgili çok açık beyanlarına ve samimi tavırlarına rağmen, hâlâ kalkıp Atatürk’e hıyanet damgası vurmak, Erbakan’dan intikam almak amaçlı mıydı? Yok, eğer Adnan Oktar’ın Atatürk’le ilgili iltifatçı (ama istismarcı) yaklaşımını; “Efendim o kesimi de imana ve İslam’a ısındırmak lazımdı!” diye yorumluyorsa peki o zaman kendisi niye Atatürk’le ilgili bu karalayıcı ve kışkırtıcı tavrında inatçı davranmaktaydı?

Çünkü Rahmetli Erbakan Hocamız, “Üçü dışarıdan, üçü de içeriden şu altı kişiyi ve bunların hıyanet girişimlerini çok iyi tanımadan, Osmanlı’nın yıkılış sebeplerini, sürecini ve Şanlı Kurtuluş Mücadelemizin önemini ve özelliğini anlamak imkânsızdır. Dışarıdaki 3 Siyonist Yahudi:

 

..

 

MAKALENİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ…

BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi