Anasayfa » AMERİKAN PAKRADUNLARI: MORMONLAR TARİKATI VE AKP HİMAYESİNDE TÜRKİYE TAHRİBATLARI

AMERİKAN PAKRADUNLARI: MORMONLAR TARİKATI VE AKP HİMAYESİNDE TÜRKİYE TAHRİBATLARI

Yazar: yonetici
0 Yorum 200 Görüntüleyen

AMERİKAN PAKRADUNLARI: MORMONLAR TARİKATI

VE

AKP HİMAYESİNDE TÜRKİYE TAHRİBATLARI

        

“Pakradun” kavramı, aslen Yahudi iken, Ermenilerin arasına sızıp onlardan görünen ve yaptıkları bütün fesatlık ve fırsatçılıkların Ermenilerden bilinmesini hedefleyen gizli ve tehlikeli bir mezhebi anlatır. Bir Dini veya cemaati, kendi çıkarları ve amaçları doğrultusunda yönlendirmek için, temelden başlayıp bir teşkilat kurmak, hem çok risklidir, hem büyük emek ve masraf gerektirir, hem de açığa çıkma endişesi içermektedir. Oysa iyi niyetle kurulmuş ve başarılı olmuş herhangi bir hareket, hizmet ve cemaatin içerisine sızarak ve onlardan birisi gibi davranarak, çeşitli ve etkili manipülasyonlarla onları yanlış yönlendirmek daha geçerli ve garantilidir.

İşte Siyonist amaçlı Yahudilerin “Sabataist Dönme” kılıfıyla Müslüman sanılmaları, “Pakradun” sıfatıyla Ermenilerin arasına sızmaları, Avrupa’da “Protestan” kafasıyla Hristiyanlığı yozlaştırmaları, Amerika’da “Evanjelizm” Mezhebi olarak ortaya çıkmaları ve nihayet son 200 yıldır MORMON Kilisesini oluşturmaları, hep bu sinsi ve Şeytani gayeyi gütmektedir.

Yeni ABD Büyükelçisi Siyonist Mormonlardandı!

Mormonlar yüzünden başımız belaya girmişti. 2018’de “Ermeniler ve Türkler, Mormonlarla bir olup Amerika’yı nasıl tokatladılar” başlıklı yazımızda, şimdi yurt dışındaki firari, hakkında tutuklama kararı çıkarılan Sezgin Baran Korkmaz’ın “al takke, ver külah” işlerinden biraz olsun söz etmiştik… Sonrasında SBK Holding ‘CEO’su Sezgin Baran Korkmaz’ın avukat ordusu, ekmeğini yiyip kılıcını salladıkları patronlarına hakaret ettiğim gerekçesi ile hakkımda İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunmuşlardı. Şansım varmış ki suç unsuru bulunmadığına karar verilerek dosya kapatılıvermişti. Türk kamuoyu İzmir’i mesken tutmuş, hakkında casusluk yaptığı belirtilen Rahip Brunson davasını hatırlayacaktır. Çünkü Rahip Brunson, Mormon Kilisesindendi.

19. yüzyılda Hristiyan kilisesinden kopan Mormonlar, İncil’i kabul etmekle beraber kendi ayrı kitapları da olan bir tarikattır. Mormonlar içki kullanmıyor ve kullanılmasını kısıtlıyorlar. Mormonların bir diğer özelliği çok çocuk yapmalarıdır, bu amaçla Mormonlarda çok eşlilik de yaygındır. (Mormonları, Hristiyan görünümlü Yahudiler kullanmaktadır. Bunlar bizdeki Pakradun Ermenilerin Amerikan versiyonlarıdır.)

1960’lı yıllarda ABD’ye giden Korkut Özal gibi isimler Mormonlarla ilişkiye geçip, Türkiye’ye dini bütün (!) olarak dönmüşlerdi. (Çünkü bunlar Milli Görüş’e musallat olmuş, Pakradun asıllı ve mücahit Müslüman (!) tavırlı karanlık insanlardı…) Mormonlar, Türkiye’de başka bir nedenle daha tartışılmıştı. Suikasta kurban giden öğretim üyesi-yazar Necip Hablemitoğlu, Mormonlar ile FETÖ paralelliğinden söz edip, FETÖ’nün İslam anlayışının ABD politikaları ile uyumunu yazmıştı. Hablemitoğlu’nun bu çalışmaları ise DGM savcısı Nuh Mete Yüksel’in FETÖ hakkında hazırladığı iddianamede yer almıştı.

Mormonlar ilk defa 1840’larda Osmanlı topraklarına sızmışlardı. Faaliyet alanları Ermenilerin yoğun olduğu bölgeler olmaktaydı. Anadolu’da ilk Mormon kilisesi 1888’de Sivas’ın Zara ilçesinde açılmıştı. Tokat, Merzifon, Maraş, Elbistan ve Antep’te örgütlenmeleri vardı. Pek çok Ermeni’yi de ABD’ye taşımışlardı. Dünyanın en ilginç tarikatlarından Mormonların Türkiye ayağı LDS Latter Day Saint (Son Zaman Azizler Kilisesi) Hayır Kurumu kılıfı altında çalışmaktaydı. Bizdeki Mormonlar; 2007’den beri Ermeni Diasporası için hizmet sunmaktaydı. 2001’den beri ABD’den 18-23 aylık periyotlarla dönüşümlü olarak Türkiye’ye gelen Mormon misyonerler, 2007 yılından itibaren bağış projeleri haricinde başka bir işle daha uğraşıyorlardı.

Mormonlar ABD’de FBI, CIA ve Pentagon’da çok güçlü konumdalardı. ABD’den Türkiye’ye gelen yaşlı Mormon misyonerleri (senyörler) genellikle Pentagon emeklisi albaylar ve Savunma Bakanlığı’nda görev yapmış istihbaratçılardı. Genç misyonerler (juniorlar) ise ABD’ye geri döndüklerinde çeşitli bakanlık ve istihbarat kurumlarında istihdam ediliyorlardı. Amerikan Hava Kuvvetleri’nde hızlı yükselmenin yolu Mormon olmaktan geçiyordu. LDS, yani Latter Day Saint (Son Zaman Azizler Kilisesi) Hayır Kurumu adı altında Türkiye’de faaliyet gösteren Mormon kilisesinin, Vakıflar Genel Müdürlüğü’nde kaydı bulunmamaktaydı. (İkide bir Kur’an Kurslarına ve İmam Hatip okullarına sataşanlar, her nedense bu gizli ve izinsiz MORMON Kiliselerine hiç karışmamaktaydı.)

İşte, Yeni ABD Ankara Büyükelçisi Jeffrey Lane Flake de Bu MORMON takımındandı!

31 Aralık 1962 doğumlu, Amerika Birleşik Devletleri, Arizona eski Senatörü Jeffrey Lane Flake’nin Haziran 2021 tarihinde ABD Başkanı Biden tarafından Türkiye Büyükelçiliği’ne aday gösterilmesi enteresandı. 27 Ekim 2021’de ABD Senatosu, Joe Biden’ın Ankara Büyükelçisi olarak aday gösterdiği Jeff Flake’nin göreve atanmasını onaylamıştı. 11 Aralık 2021’de ABD’nin Türkiye Büyükelçisi olarak atanan Yahudi asıllı, MORMON Hristiyan Jeff Flake, Başkan Yardımcısı Kamala Harris’in de katıldığı sembolik törende yemin ederek resmi unvanını almıştı.

 

..

 

MAKALENİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ…

BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi