Anasayfa » ZARURİ BİR AÇIKLAMA

ZARURİ BİR AÇIKLAMA

Yazar: yonetici
0 Yorum 92 Görüntüleyen

ZARURİ BİR AÇIKLAMA

       

Bazı sosyal medya sitelerinde veya parti-vakıf kulislerinde; “Milli Çözüm Ekibinin, önümüzdeki seçimlerde yeni kurulan partilerden birini destekleyeceği, bu konuda bazı görüşmeler gerçekleştiği…” şeklinde haberler ve bilgiler yer almaktadır. Peşinen belirtelim ki, bunların tamamı asılsızdır ve kendi hesaplarınca Milli Çözüm Ekibini yönlendirme ve töhmet altına itme çabasıdır. Çünkü; bütün hayatımızın, tüm yazı ve kitaplarımızın ispatladığı gibi, bizim Aziz Erbakan Hocamızın Milli Görüş istikametinde ve bu kutlu hareketin tek siyasi temsilcisi Saadet Partisi desteğinde davrandığımız kesin ve açıktır. SP’ye sızdırılmış malûm kafaların ve onların güdümüne girmiş bazı kadroların yamukluklarını ve yozlaştırma çabalarını tespit ve tenkit etmekle beraber, farklı ve aykırı hiçbir partiye asla sıcak bakmadığımızı ve bazılarına çok cazip gelecek tekliflere bile kulak asmadığımızı, bizi tanıyan herkes zaten bilip durmaktadır.

Hatta Milli Çözüm Ekibinin, hâlâ yanlış ve yakışıksız tavırları yanında, Erdoğan ve FETÖ yandaşlıkları nedeniyle 20 yıl öncesinden tüm alâkamızı kopardığımız ELAZİZ ekibiyle birlikte çalıştığımız ve yeni kurulan partilerden birine kaydığımız iftiralarını da yine SP’ye sızmış bu malûm kişiler sürekli ortaya atmakta ve bizi karalamaya çalışmaktadır.

Allah’ın rızası ve Hak Davamızın hatırı dışında, hiç kimsenin kınamasına veya alkışlamasına zerre kadar önem vermediğimizin ispatı, nicelerinin tapındığı iktidara ve arkasındaki odaklara, en net, mert ve sert tavrı takınmamız ve gerçeklere tercümanlık yapmak hususunda her türlü baskı ve saldırıya rağmen geri adım atmamamızdır. Biz bu açıklamayı; samimi ve seviyeli insanlarımızın merak ve kuşkularını gidermek ve bize olan itimat ve itibarlarının istismarını engellemek için yaptık. Saygılarımızla.

“Hasbünallahü ve ni’mel Vekil. Ni’mel Mevlâ ve ni’men-Nasir…”

(Her şeyin tek Maliki ve Hâkimi olan) Yüce Allah c.c. (her konuda ve her zorlukta) bize yeterlidir. O ne güzel (ve mükemmel bir) Vekil (ve Kefildir). Ve O ne güzel (ve ne mükemmel) Mevlâ’dır. (Kâinatın ve mevcudatın merhametli sahibi ve Efendisidir.) Ve O ne güzel (ve ne mükemmel) bir Yardımcıdır (hayırlı neticeye ve zafere eriştiricidir).

      

AHMET AKGÜL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi