Anasayfa » GAZZE’DEKİ ÇOCUKLARIN KURTULUŞU İÇİN ÇIRPINIYORLAR!.

GAZZE’DEKİ ÇOCUKLARIN KURTULUŞU İÇİN ÇIRPINIYORLAR!.

Yazar: yonetici
0 Yorum 216 Görüntüleyen
Milli Çözüm Dergisi Konya Hanımlar Komisyonu geçen hafta düzenlediği kermes çalışmasının ardından yeni bir kermes çalışmasına daha imza attı.

‘’Halkımızın Gazze’li mazlum kardeşlerimize gösterdiği büyük duyarlılığa şahit olduk. Bundan dolayı ikinci bir kermes ile Gazze’li çocuklara, annelere desteğimizi büyütmek buna da vicdanlı ve duyarlı halkımızı ortak yapmak istedik. Birincisinde olduğu gibi kermesten elde edilen tüm gelirler Gazze’li kardeşlerimize ulaştırılacaktır’’ şeklinde açıklamada bulunan komisyon üyeleri;
‘’İnşallah insanlığın hayrına , mazlumların kurtuluşuna yönelik çalışmalarımız büyüyerek devam edecektir’’ vurgusu yaptılar kermese katılımda bulunanlara teşekkür ettiler.

Milli Çözüm Dergisi’ni Tanıyalım:
       Yayın hayatına başladığı ilk günden itibaren; “Olayları Doğru Okumak Ve Sorumluluklarımızı Kuşanmak”  “Adil Düzen ve Yeni Bir Dünya” yaklaşımı ile Küresel Siyonist -Irkçı emperyalizmin- sömürü ve zulüm düzeninin ekonomik, siyasi, askeri, fikri oyunlarını deşifre eden ve bu oyunlara karşı takınılması gereken milli, insani, vicdani bir duruş gösteren dergi aynı zamanda; Milletimiz için, İslam Alemi için ve Tüm İnsanlık için çözüm yollarını; tarihi, bilimsel, milli ve dini analizlerle ortaya koymaktadır.
     Siyonist İsrail’in öncülüğündeki işgal, katliam, kaos stratejilerine karşı “Adil Düzen” “İslam Birliği” “Yeni Adil Bir Dünya” hamlelerinin gerçekleştirilemediği için bugün Filistin, Doğu Türkistan vd birçok coğrafyada zulüm, katliam, kan ve gözyaşı yaygınlaştığı tespitinde bulunan Milli Çözüm Dergisi;
    Özellikle Gazze’de yaşanan katliama karşı – birçok İslam ülkesinin ve ülkemiz topraklarının işgalini de hedefleyen- Siyonist İsrail’i durduracak adımların atılmaması konusunda ülke yönetimlerini sert bir şekilde eleştirmektedir, İslam ülkesi yönetimlerinin biran evvel İslam Birliği’ni tesis etmesini ve Filistin başta olmak üzere yaşanan zulümleri önlemesini yayınları ile teşvik etmektedir.
    Son dönemde Batı dünyasındaki halkların gösterdiği duyarlılığı ve uyanışı global anlamda yeni bir dönemin muştusu olarak yorumlayan Milli Çözüm Dergisi’ne göre ülkemizdeki güçlü bir uyanış ile ve Rahmetli Başbakan Necmettin Erbakan’ın fikir ve projelerine yönelinmesi yani Milli Çözüm’e inanılması ile Aziz Milletimizin öncülüğünde Yeni Adil Bir Dünya tesis edileceğinin altını çizmektedir.

BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi