Anasayfa » ERDOĞAN, TRUMP, SİYONİZM İRTİBATI VE ERKEN SEÇİM TELAŞI

ERDOĞAN, TRUMP, SİYONİZM İRTİBATI VE ERKEN SEÇİM TELAŞI

Yazar: yonetici
0 Yorum 187 Görüntüleyen

ERDOĞAN, TRUMP, SİYONİZM İRTİBATI

VE

ERKEN SEÇİM TELAŞI

BOP Süreci ve Eşbaşkanlık Görevi Hâlâ Devam mı Ediyordu?

        

ABD İstanbul Başkonsolosluğunda irtibat görevlisi olarak çalışan Metin Topuz’un FETÖ’ye yardım suçundan 11.06.2020 tarihinde 8 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırılması sonrası, ABD Büyükelçiliği’nin karara tepkisi küstahçaydı. ABD Büyükelçiliği’nin Twitter hesabından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanılmıştı:

“ABD’li yetkililer, Metin Topuz’a yönelik davada İstanbul’daki tüm duruşmaları izlemişlerdir. Bugünkü kararın derin hayal kırıklığı içindeyiz. Bu kararı destekleyecek inandırıcı bir delil görmediğimiz gibi, kararın süratle üst mahkeme tarafından bozulmasını diliyoruz. Sayın Topuz, yaklaşık 30 yıldır iki ülke yetkililerinin ve vatandaşlarının takdirini kazanan önemli çalışmalar yapmıştır. Talimatlarımız doğrultusunda, Türkiye ve ABD kolluk kuvvetleri arasındaki iş birliğini geliştirmiş; her iki ülkedeki insanların güvenliğine katkıda bulunmuştur. Sayın Topuz’un resmi görevlerine ilişkin iddialar, yerel çalışanlarımızın ABD hükümeti adına ve ikili ilişkilerimizi geliştirmek amacıyla yürüttükleri önemli çalışmaların kapsam ve mahiyetini çarpıtmaktadır.”

Evet ABD Büyükelçiliği, FETÖ ile iş birliği yapmanın ve suçüstü yakalanmanın telaşıyla Türk yargısına saldırmakta ve Erdoğan iktidarına “Ayağını denk al!” mesajı yollamaktaydı.

Oysa ABD ve Siyonist merkezler her türlü terör ve darbenin arkasındaydı.

Amerika Uluslararası Din Özgürlüğü Komisyonu (USCIRF) tarafından hazırlanan, Harvard Üniversitesi Sosyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Amy Austin Holmes imzalı özel rapor, bunların amacını ortaya koymaktaydı!

Siyonist bir kuruluş olan Amerika Uluslararası Din Özgürlüğü Komisyonu (USCIRF) Nisan 2020’de yayımladığı raporda Ayasofya Camii ve Türk milleti hedef alınmıştı. Aynı kuruluş şimdi de “Suriye’nin Kuzeydoğu Dini Özgürlüklerini Korumak” adlı bir rapor daha yayımlamış ve Türkiye’yi işgalci, savaş suçlusu ve soykırımcı olarak tanıtmıştı. Harvard Üniversitesi Sosyoloji Bölümü Öğretim Üyesi ve Yahudi Prof. Dr. Amy Austin Holmes tarafından hazırlanan raporda, YPG, SDGH ve PYD terör örgütleri ise takdirle alkışlanmıştı. Evet, bu Siyonist kuruluş tarafından Türkiye’ye karşı açıkça ve düşmanca bir tavır alınmıştı. Geçtiğimiz aylarda yayımlanan skandal raporda, Ayasofya Camii ve Türk milleti hedef alınırken, yeni yayımlanan raporda ise Türkiye; Ermeni ve diğer azınlıklara karşı işgalci, savaş suçlusu ve soykırımcı olarak tanıtılmıştı.

Suriye’de Terör Örgütleri Huzuru Sağlıyorlarmış!

 

..

 

 

makalenin tamamı için tıklayınız…

BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi