Anasayfa » Atatürk Rüyası: RÜYALAR BAZI HAKİKATLERİN MİSAL AYNASIDIR

Atatürk Rüyası: RÜYALAR BAZI HAKİKATLERİN MİSAL AYNASIDIR

Yazar: yonetici
0 Yorum 184 Görüntüleyen

Atatürk Rüyası:

RÜYALAR BAZI HAKİKATLERİN MİSAL AYNASIDIR.

 

İbrahim ÖZTÜRK’ün Atatürk’le ilgili rüyası. (12 Mayıs 2015/Konya)

Rüyamda:

Bir caminin içinde oluyoruz. Pencerelerinden yoğun şekilde çok nurlu ve huzurlu güneş ışıkları içeri giriyor. Milli Çözüm ekibindeki arkadaşlarla beraber, yarım daire şeklinde oturuyoruz. Tam karşımızda Mustafa Kemal Atatürk, saçları uzamış ve beyazlamış şekilde oturuyor, sanki tespih çekiyor ve zikir yapıyor gibi bir halde oluyor. Biz de tespih çekip, zikir yapıyoruz. Bir an gözlerimi oradan ayırıp başka tarafa bakıyorum, tekrar önceki duruma dönünce Atatürk’ün yerinde Ahmet Akgül Hocamı görüyorum. Ahmet Hocam da zikir halinde bulunuyor. Bir süre sonra Ahmet Hocam beni yanına çağırıp bir poşet veriyorlar ve: “Bunları arkadaşlara dağıt!” buyuruyorlar. Poşetin içinde sopa gibi düzgün odunlar falan var. O sopaları arkadaşlara dağıtıp yerime oturuyorum. Ahmet Hocam: “İleride, lazım olunca bunları kullanacağız!” diyorlar. Sonra sesli zikre başlıyoruz ve o halde uyanıyorum.

Yorumu:

Dâhiyane mücadele ve stratejileriyle Vatanımızı işgalden kurtarıp Türkiye Cumhuriyetini kuran, İslam’ın özünden uzaklaşmış ve koflaşmış kurumları ve hurafeci yaklaşımları kaldırıp, Ülkemizi yeni ve adil bir Medeniyet Merkezi olacak şekilde zemin hazırlayan Mustafa Kemal’i, içinde bulunduğu şartların zorladığı bazı mecburi tavizleriyle değil, onu Milli hedefleriyle anlamaya çalışmak gerekir. Böyle şahsiyetlerin sadece neler yaptıklarını değil, bunları niçin yaptıklarını ve neleri amaçladıklarını da hesaba katmadan, doğru değerlendirmek mümkün değildir.

Atatürk’ün saçları ağarmış ve zikir çekiyor vaziyette görülmesi, Onun bazı dinsiz çevrelerce istismar aracı olarak kullanılmaktan kurtarılması ve sahip çıkılması lüzumuna alamettir. Milli Çözüm Ekibinin bu yöndeki gayret ve kanaatlerinin doğru ve olumlu bir gelişme olduğuna da işarettir. Halis ve salih insanların hiç kafaya takmadıkları ve tartışmadıkları konularda böylesine acayip ve ibretli rüyalar görmeleri bir kısım gizli gerçeklerin artık açığa çıkmasının yaklaştığını da göstermektedir.

Mustafa Kemal’i “din düşmanı ve İslam karşıtı” gibi göstermek ve kendi zulüm düzenlerini, haksızlık ve ahlaksızlık sistemlerini “uydurdukları“ Kemalizm “kılıfıyla örtüp yürütmek isteyenlere karşı yazdığımız “Bizim Atatürk” kitabının ve Milli Çözüm ekibinin bu konudaki müspet tavrının ne denli haklı ve hayırlı olduğuna delildir. Bu rüya Atatürk’ün ilmi, insani ve İslami hedeflerine, Erbakan’ın tarihi projeleriyle ve Milli Çözüm Ekibinin gayretleriyle ulaşacağının da müjdesidir.

 

..

 

MAKALENİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ…

BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi