Anasayfa » İslamcıların Sahtekârlığı: ATATÜRK İSTİSMARI VE AKİT TV. KÜSTAHLIĞI

İslamcıların Sahtekârlığı: ATATÜRK İSTİSMARI VE AKİT TV. KÜSTAHLIĞI

Yazar: yonetici
0 Yorum 236 Görüntüleyen

İslamcıların Sahtekârlığı: ATATÜRK İSTİSMARI VE AKİT TV. KÜSTAHLIĞI

 

Ey Mustafa Kemal’e “Deccal, Süfyan, İnsi ve sinsi şeytan!” sıfatlarını yakıştıran ve kapı kapı dolaşıp AKP’ye oy toplayan ve seçim zaferiyle göbek atan ama başka bahane bulamayıp “Atatürk’ü övüyor” diye Ahmet Akgül’e sataşan Nurcular, Süleymancılar!..

Ey Atatürk’e “zındık, sapık!” gibi alakasız ve ahlaksız yakıştırmalarda bulunan, “Bizim Atatürk” kitabını yazıp tarihi gerçeklere ışık tuttuğu için Ahmet Akgül’e çatan ve çamur atan, ama seçimi AKP kazansın diye sahte fetvalar uyduran, Kadiri, Nakşi ve Mevlevi Tarikatcılar!..

Ey “laiklik zulümdür, demokrasi küfürdür, İslam’ın bir hükmünü inkâr ve istihfaf eden (küçümseyen), gereksiz ve geçersiz gören mürted olur” diye yırtınan, Atatürk’e sahip çıktığı için Ahmet Akgül’e ters bakan, ama ne olduysa birden çark edip laik, demokrat ve Avrupa Birliği sevdalısı AKP saflarına katılan “Koyu Şeriatcılar, İrancılar, Hizbullahcılar!”

Ey, Mustafa Kemal’e “Selanik belirsizi, İslam ve vatan haini, Din ve ahlak tahripçisi” diye saldıran, “O da Atatürkcü oldu!” diye aleyhimize kumpaslar kuran başta Kadir Mısıroğlu sapkını ve Abdurrahman Dilipak şaşkını olmak üzere bütün yandaş yazarlar ve yalaka yorumcuları!

Ey “Siyonizm’in takipçisi, küfür ve zulüm sisteminin tatbikçisi, Yahudi iblisin tetikçisi” saydıkları, yetmez; “Bizim Atatürk” kitabını yazdığı ve tarihi gerçekleri saptayıp, istismar kasıtlı saptırmaları ortaya çıkardığı için Ahmet Akgül’ü karalamaya çalıştıkları halde; Sn. Recep T. Erdoğan’ı Erbakan’ın halis talebesi, Sn. Ahmet Davutoğlu’nu ve AKP iktidarını ise, Milli Görüş’ün siyasi varisi ve temsilcisi diye alkışlayan ve bunların tahribatlarına mazeret ve keramet uyduran Elaziz takımı!

Ve ey AKP ve elebaşları için: “Bunların bazı hataları da olsa yine de kardeşlerimizdir, diğer partilerle bir tutmamız mümkün değildir. AKP’nin başarıları bizleri sevindirmektedir, ama yanlışlarını da düzeltmek gerekir” diyerek iktidara yaranmaya ve yağcılık yapmaya çalışırken, 40 yıldır Milli Görüş sevdasından bir milim sapmayan, en çetin dönemlerde ve en dişli kesimlere karşı Erbakan’ı ve haklı davasını cesaret ve ciddiyetle savunan Ahmet Akgül için ikide bir “Bizimle hiç alakası bulunmamaktadır ve zaten kendisi Atatürkcülüğe kaymıştır!” dedikodularıyla aleyhimize karalama kampanyası yürüten ve bu kasıtlı ve karanlık politikalarıyla SP’yi % 0.6’lara düşüren Saadet Partisinin parazit GİK ve Genel Başkanları!

Oysa 10 Kasım 2015 Atatürk’ü anma etkinlikleri toplantısında konuşan,Sn. Cumhurbaşkanı ve Sn. Başbakan; Gazi Mustafa Kemal’e övgüler yağdırmış, şükranlarını aktarmış, Onun kutlu çığırının sadık yolcuları olduklarını vurgulamışlardı. Sanki, Ahmet Akgül’ün “Bizim Atatürk”kitabını özetlemeye çalışmışlardı.

Şimdi açıkça soruyoruz ve hepinizden mertçe ve mümince bir yanıt bekliyoruz.

1- Sn. Erdoğan ve Sn. Davutoğlu’nun Atatürk’e yönelik bu iltifat ve itiraflarında samimi ve gerçekçi iseler, size göre onlar da mı, dinden ve imandan çıkmışlardı?

2- Yok eğer bu övgü sözlerini konjonktür gereği ve takiyye niyetiyle söyledilerse, bu bir münafıklık ve sahtekârlık sayılmaz mıydı?

3- “İcabında böyle siyasi taktikler uygulanabilir” diyorsanız, bu durumda halâ aciz, çaresiz, yetersiz ve yetkisiz konumda saydığınız şahısları “Dindar ve korkusuz kahraman!” diye pohpohlamanız nasıl bir patavatsızlıktı?

4- Yok eğer Sn. Cumhurbaşkanı ve Başbakan, doğru şeyler söylemiştir, bunlar samimi ve gerçekçi tespitlerdir, Mustafa Kemal Milli ve üstün kabiliyetli bir şahsiyettir”diyorsanız, bugüne kadarki yanlış ve haksız tavrınızdan tevbe etmeniz ve özellikle Ahmet Akgül’den özür dilemeniz lazımdır!

Cumhurbaşkanı ve Başbakanın 10 Kasım ve Atatürk tavrıyla, yandaşlarının yaklaşımı tamamen aykırıydı ve bu sahtekârlık açıkça sırıtmaktaydı! İktidar kurmaylarının halâ Atatürk’e hakaret yağdıran yandaşlarına ve davranışlarına hiç ses çıkarmamaları enteresandı ve kafa karıştırıcıydı.

İşte Cumhurbaşkanı Recep T. Erdoğan’ın 10 Kasım konuşmasından bazı pasajlar:

 

 

..

 

MAKALENİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ…

 

BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi