Anasayfa » SAADET PARTİSİ NEREYE? VE OYA AKGÖNENÇ WİKİLEAKS BELGELERİNDE!

SAADET PARTİSİ NEREYE? VE OYA AKGÖNENÇ WİKİLEAKS BELGELERİNDE!

Yazar: yonetici
0 Yorum 223 Görüntüleyen

SAADET PARTİSİ NEREYE? VE OYA AKGÖNENÇ WİKİLEAKS BELGELERİNDE!

 

Şuursuz ve onursuz davrananlara zafer verilir mi?

“En yetkili konumdaki bir kişi, BDP toplantısında eşkıyabaşı Apo aleyhine bir kelime konuşamazdı, konuşanı barındırmazlardı.

Bir MHP toplantısında, genel başkan bile olsa, rahmetli Türkeş aleyhine kimse atıp tutamazdı ve bu tavrı karşılıksız kalmazdı.

Ama şimdi Milli Görüş’ün sahte lideri geçinen Oğuzhan Asiltürk, Bursa’da, hatta Partinin Genel İdare kurulunda, Erbakan Hoca’ya “Dava için toplanan paraları şahsi hesabına geçirip çocuklarına miras bıraktı” diye iftira atıp dolaşmakta, ama hiçbir ciddi ve cesaretli tepki almamaktaydı! Lütfen söyleyin, yıllarca kerametlerini anlattıkları Hocamıza şimdi iftira atanlar mı daha aşağılıktı, yoksa bunlara dilsiz şeytan gibi susanlar ve hala “itaat” edebiyatı yapanlar mı?

Peki, Hoca’nın evlatları ne zaman net bir tavır ortaya koyup, sadıkları ferahlandıracaktı?

Ey Milli Çözüm ekibi ve Ahmet Akgül Beyefendi! Bu Oğuzhan ve Şevket Kazan taifesine aldanıp, yıllarca aleyhinize konuştuğum için hakkınızı helal edin. Tek şuurlu, onurlu ve cesur çıkışı siz yapıyorsunuz” diyen okuyucumuz Adil Kayagöz haksız mıydı?

“Milli Görüş”ten “Milletin Görüşüne” evirilmenin hikmeti ve hedefi ne?

Sn. Recai Kutan Bey’in Başkanı bulunduğu ESAM (Ekonomik ve Sosyal Araştırmalar Merkezi)nin düzenlediği “Milli Anayasa Şurası”, maalesef bizleri hayal kırıklığına uğratmış ve “dağ fare doğurdu” cinsinden sonuçlar ortaya çıkmıştı. Böylece, başta hükümete, muhalefete ve Meclis dışı partilere olmak üzere, bütün toplum kesimlerine “Adil Düzen Anayasasını” ve tabi “Yeniden Büyük Türkiye” davasını ve “Yeni Bir dünya” nizamının temel esaslarını anlatma ve insanlara umut ve heyecan aşılama fırsatı da kaçırılmıştı.

 

..

 

MAKALENİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ…

BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi