Anasayfa » KINAMA MESAJI

KINAMA MESAJI

Yazar: yonetici
0 Yorum 183 Görüntüleyen

KINAMA MESAJI

      

Bahaneye Bakın!.. Saadet Partisi, İdlib’de hain saldırı sonucu 33 askerimizin şehit olması dolayısıyla, “Necmettin Erbakan’ı Anma ve Anlama Programları”nı ülke genelinde iptal ettiğini açıklıyordu!?

Saadet Partisi Başkanlık Divanı, İdlib’de Türk Silahlı Kuvvetleri’ne yönelik olarak düzenlenen hava saldırısı sonucu 33 askerin şehit edilmesi nedeniyle son gelişmeleri değerlendirmek üzere olağan üstü toplanıp, İdlib’de 33 askerin şehit olması dolayısıyla, “Necmettin Erbakan’ı Anma ve Anlama Programları”nın ülke genelinde iptal edilmesi kararı alıyordu. Saadet Partisi tarafından yapılan açıklamada şunlar yer alıyordu: “İdlib’de askerlerimize yönelik saldırıda şehit olan 33 askerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Şehitlerimizin ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri’ne ve necip milletimize baş sağlığı diliyoruz. Bu süreçlerde herkese düşen görev, ülkemizi ve askerimizi sahiplenmek ve milletimizin birlik ve beraberliğini muhafaza etmektir. Saadet Partisi olarak il ve ilçelerde organize edilen Türkiye Cumhuriyeti 54. Hükümetinin Başbakanı Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ı Anma Programlarımızı iptal ettiğimizi kamuoyuna saygıyla duyururuz.”[1]

Şimdi sormak ve bu konu üzerinde kafa yormak gerekiyordu:

• Evet, 36 fidanımızın şehadet haberleriyle ülkemizin tamamı taziye evine dönmüş bulunuyordu. Bizim terbiyemizde ve töremizde, cenaze evinde, Sn. Recep T. Erdoğan’ın İstanbul’daki Milletvekilleriyle toplantısında yaptıkları gibi; fıkra anlatmak, şaka yapmak ve kahkaha atmak ayıp sayılıyordu, bu duyarsız tavır insanın ayarını ve vicdan aynasını yansıtıyordu… Ancak:

• Erbakan’ı Anma Programlarında çalgı çalınmıyor ve çengi oynatılmıyordu!..

• Bu toplantılarda halay çekilmiyor, horon tepilmiyordu!..

• Erbakan’ı Anma Programlarında festival düzenlenmiyor, karnaval tertiplenmiyordu!..

• Bu toplantılarda düğün-dernek, şenlik-şölen yapılmıyordu!..

Tam aksine, 36 vatan kuzusunu kurban verdiğimiz Suriye batağının perde arkası, iktidarın yanlış politikaları, Siyonist-Haçlı odakların bölgemiz ve ülkemiz üzerindeki sinsi ve şeytani planları… Ve bütün bu sorunların nasıl aşılacağı hususunda Erbakan Hocanın tarihi ve talihli uyarıları konuşuluyordu… Yani 36 şehidimizin aziz hatırası hürmetine, Erbakan’ı Anma Programlarının özellikle yapılması gerekiyorken, bu tutarsız bahane ile iptal edilmesi, başka kötü niyet ve tıynetleri aklımıza getiriyordu!..

Yoksa; Erbakan’sız Milli Görüş uydurmaya ve Erbakan’ın tarihi projelerini unutturmaya çalışan… Yani “Erbakan’ı öldürmek yetmez, üzerine beton dökmemiz lazım!..” diyen Siyonist odakların ve onların Milli Görüş’e sızdırılmış gizli ajanlarının… Erbakan’ın ve kutlu kurtuluş programlarının konuşulmasından, Hocamızın aziz hatırasının canlı tutulmasından gıcık alan ve rahatsızlık duyan marazlı münafıkların, fırsatçılık damarıyla mı bu karar alınıyordu?.. Veya; Erbakan Hocamızı Anma Programlarını iptal ederek Siyonist odaklara yaranmak ve işbirlikçi iktidarın işini kolaylaştırmak mı isteniyordu? Erbakan’ı Anma Programlarının iptalinin, Rahmanileri mi, Şeytanileri mi sevindireceği niye hesaba katılmıyordu? Bu kararın, Siyonist zalimleri ne kadar hoşnut edeceğini anlamak için süper zeki olmak gerekmiyordu!..

Bu sorular üzerinde kafa yormayan ve sorumluları hâlâ tanımayan gaflet ehli gayretsizlere ise, artık söyleyecek hiçbir sözümüz bulunmuyordu… Ama her şeye rağmen hesap vakti yaklaşıyordu, Siyonist zulüm ve sömürü sisteminin ve işbirlikçi hain yönetimlerin temelinden yıkılacağı ve Adil Düzen’in kurulacağı, tarihin en büyük değişiminin ayak sesleri duyuluyordu!..

Çünkü Allah (C.C) böyle va’d ediyordu, Resulüllah bunu haber veriyordu ve Erbakan Hocamız şöyle sesleniyordu:

“Bizi toprağa gömüp üzerimize beton dökmeye çalışanlar bilsinler ki; Bizi (dünyanın merkezindeki kızıl ve kızgın) mağmaya dahi koysalar, yine lav gibi fışkırır ve o mağmadan çıkarak yeni ve adil dünyayı kurarız!..”

        

 

 

 

Milli Çözüm Dergisi

 

 

Bu makaleyi sesli olarak dinleyebilirsiniz:

{mp3}KINAMA{/mp3}

 


[1] 28.Şubat.2020 / https://www.milligazete.com.tr/haber/3679876/saadet-partisinden-flas-karar

 

https://www.millicozum.com/mc/ozel-yazilar/kinama-mesaji/

BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi