Anasayfa » FETULLAH GÜLEN; ERBAKAN HOCA VE AHMET AKGÜL DIŞINDA HERKESİ KANDIRMIŞTI!

FETULLAH GÜLEN; ERBAKAN HOCA VE AHMET AKGÜL DIŞINDA HERKESİ KANDIRMIŞTI!

Yazar: yonetici
0 Yorum 220 Görüntüleyen

Fetullah kimleri kandırdı?

“Öyle sinsiler, öyle yalancılar, öyle desiseciler ki… Kandırmadıkları kimse kalmadı. Turgut Özal’ı kandırdılar, yanı başına sokulacak kadar. Süleyman Demirel’i kandırdılar, kendisinden referans mektubu alacak kadar. Alparslan Türkeş’i kandırdılar, milliyetçilik taslayarak… Tansu Çiller’i kandırdılar, bankalarını ona açtırdılar. Bülent Ecevit’i kandırdılar, her daim kendilerine sahip çıkmasını sağladılar. Gerçi Erbakan Hocamızı kandıramadılar ama Bülent Arınç’ı öyle bir kandırdılar ki ‘ahmak’ yaptılar.

‘Alnı secdeli’ diye Tayyip Erdoğan da kandı bunlara. Sadece Erdoğan mı? Cemaat / hükümet ittifakı zamanında… Bunlara kanmak için saatlerce kuyrukta bekleyen nice AKP’liyi getirin gözünüzün önüne… Hepsini geçtim… Sadece kıytırık bir ameliyat geçirdi diye kimler kimler Fetullah’a geçmiş olsun dedi, unuttuk mu? Fetullah’ın verdiği iki tam sayfalık teşekkür ilanına açıp bakın ve görün Türkiye’nin tüm anlı şanlı siyasilerini, yöneticilerini, elitlerini, burjuvalarını, gazetecilerini. Bu toplumda az buçuk sivrilip de bunların okullarına gitmeyen mi kaldı Allah aşkına? Yahu siz ne konuşuyorsunuz, bunların “Türkçe Olimpiyatları” neredeyse resmi bayram oluyordu be!” diyen ve doğruları dile getiren Ahmet Hakan’a bir hatırlatmada bulunmamız lazımdı:

Tam 1977’den beri yani 40 yıldır, Fetullah Gülen’in kirli irtibatlarını, derin tahribatlarını ve münafıklık vartalarını açıkça ve cesurca yazıp konuşan ve bu yüzden “Ergenekonun Dinci Kanadı” diye suçlayıp Milli Çözüm Ekibiyle tutuklanan, ve bu mert ve net tavrı nedeniyle sizin tarafınızdan bile –hiç utanmadan- horlanmaya çalışılan yiğit ve mü’min bir bilge kişi vardı… İçeri alındıktan ve iftiraya uğrayıp hakkında linç kampanyası başlatıldıktan sonra bile FETOŞ gerçeğini ve bu sinsi tehdit altında Türkiye’nin yakın geleceğini yüksek bir iman feraseti ve cesaretiyle yazıp konuşmaktan sakınmayan ve 10 yıl kadar önce tam 825 sayfalık “Küresel Fesatçılık ve Fetullahçılık” kitabını çıkaran, daha önce de “Cumhuriyet Türkiye’sinde Nifak Haraketleri” kitabını hazırlayan (Togan Yay. İST.) AHMET AKGÜL Hocamızı, niye FETÖ’cüların kandıramadıklarının, haklı ve hayırlı yolundan caydıramadıklarının başına yazmaz ve bari şimdi olsun bu Zatı hayırla ve hürmetle anmazdınız? Çünkü Fetullah’ınızla, iktidarınızla ve güya sizin gibi sözde doğrucu, özde kukla ve kiralık yazar yorumcu takımıyla hepiniz aynı ayarda, aynı amaçta ve aynı odakların kucağındasınız!..

 

..

 

makalenin tamamı için tıklayınız…

BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi