Anasayfa » ADNAN OKTAR’IN ŞAİBELİ TEPKİLERİ VE BAZI KESİMLERDEKİ TSK NEFRETİ

ADNAN OKTAR’IN ŞAİBELİ TEPKİLERİ VE BAZI KESİMLERDEKİ TSK NEFRETİ

Yazar: yonetici
0 Yorum 210 Görüntüleyen

ADNAN OKTAR’IN ŞAİBELİ TEPKİLERİ VE BAZI KESİMLERDEKİ TSK NEFRETİ

 

1.2.3.4. cü Baskılarında (Temmuz 2002) Yeni Masonik Düzen Bölüm Notları 1. Bölüm 37. Madde:

“500. Yıl Vakfı Faaliyetlerinin amacı Erbakan ve arkadaşlarının etkilerini azaltmaktır” (Kaynak: Jak Kamhi’nin İsrail’de Türkçe çıkardığı “Haber” adlı gazetesinden alıntı. 6 Aralık 1991)

Şeklinde yer alan bu çok önemli alıntı notları, YENİ MASONİK DÜZEN Kitabının, sonraki baskılarından niye çıkarılmıştı?

Erbakan Hoca’nın haklılığını ve O’na yönelik bütün şeytani planların, Siyonist ve Sabataist Yahudilerce tezgâhlandığını belgeleyen bu notların çıkarılması için Adnan Oktar’a kimler baskı yapmıştı?

Harun Yahya’nın “Soykırım Yalanı” kitabıyla, Almanya başta diğer Avrupa’daki “Yahudi soykırımı uydurmalarıyla, onları mazlum ve mağdur konumda gösterip, Filistin’deki ve diğer ülkelerdeki vahşetlerine mazeret ve meşruiyet üretmek istendiği” belgeleriyle anlatılan kitabı, daha sonra ne olmuştu da Adnan Oktar tarafından: “SOYKIRIM VAHŞETİ” başlığı atılarak (Ocak 2003) piyasaya çıkarılmıştı? Adnan Oktar, yanıldığını ve yanlış bilgilerle halkı aldattığını fark edip çark ederek günah mı çıkarmıştı, yoksa Siyonist merkezlerin talep ve talimatları mı ağır basmıştı?

Adnan Oktar’ın sanki Harun Yahya müstear isimli o çok kıymetli eserlere duyulan ilgi ve itimadı körletmek üzere, dindar ve duyarlı kesim nazarında kendisini zorla “kötü ve güvenilmez” göstermek için TV programlarında, aşırı boyalı ve edalı kızlarla İslami edep ve erdemle bağdaşmayan diyalogları; acaba baskı ve korkular sonucu oluşan bir bunalım ve psikolojik rahatsızlık mıydı, yoksa kasıtlı ve planlı bir “hürmet ve rağbet katliamı” mıydı?

“Tevrat’ta Ben-i İsrail Diye Hitap Edilen Kavim; MEHDİ CEMAATİDİR” (İlmi Araştırma- Mayıs 2008- sh: 5) gibi başlıklar atarak, Hz. Peygamber Efendimizin müjdelediği “Kutlu Mehdiyet Cemaati ile, Tevrat’ta geçen Ben-i İsrail’in aynı topluluk olduğunu iddia etmek suretiyle, Fetullahçılar eliyle ve CIA marifetiyle tezgahlanan, “İslamiyet’in bu günkü muharref Yahudilik ve İsevilikle aynı temellere ve hedeflere sahip olduğu, çünkü hepsinin İbrahimi Dine bağlı bulunduğu” safsatasına ve “Dinlerarası Diyalog” sahtekarlığına “Kitabi dayanak” hazırlama gayretleri, neyi amaçlamıştı ve hangi mahfillerin uydurmasıydı?

 

..

 

MAKALENİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ…

BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi