Anasayfa » PALAVRA POLİTİKALARI TIKANMIŞTI Pansuman Tedbirler de İşe Yaramayacaktı!

PALAVRA POLİTİKALARI TIKANMIŞTI Pansuman Tedbirler de İşe Yaramayacaktı!

Yazar: yonetici
0 Yorum 180 Görüntüleyen

PALAVRA POLİTİKALARI TIKANMIŞTI

Pansuman Tedbirler de İşe Yaramayacaktı!

      

Bir taraftan Türkiye ile devriyeye çıkan ABD, diğer taraftan bölgeye askeri mühimmat yığıyordu. Son haberlere göre ise ABD bölgeye asker de gönderiyordu!

ABD Savunma Bakanlığının (Pentagon), Suriye’nin kuzeydoğusuna 250 asker daha sevk etmeye başladığı konuşuluyordu. Amerikan New York Times gazetesinin ABD’li yetkililere dayandırdığı haberinde, söz konusu askerlerin intikaline yönelik onayın, Türkiye ile yapılan faaliyetlerin ilk aşamalarının başarılı olmasına bağlı olduğuna dikkat çekiliyordu. Gönderilecek askerlerin tam olarak ne görev icra edecekleri belirtilmezken, Pentagon ve Merkez Kuvvetler Komutanlığı (CENTOM) bu konuya ilişkin AA’nın sorularına henüz yanıt vermiyordu. ABD askerleri, daha önce YPG/PKK ile de Suriye’nin kuzeyinde devriye gerçekleştirirken görüntüleniyordu. Ayrıca SDG adını kullanan YPG/PKK ile de Suriye’nin kuzeydoğusunda yapılan devriye faaliyetlerine asker görevlendirilmesinin ardından, yeterince askeri destek alamadıkları ve ABD’nin bölgeye asker takviyesi yapması talebinde bulunmuştu. ABD Başkanı Donald Trump’ın, Kasım ayında Suriye’den aşamalı olarak çekilme kararından sonra, ülkede bin civarında ABD askeri kaldığı biliniyordu. Şimdi kademeli olarak bu sayının arttırılması, ABD’nin Kuzey Suriye’yi işgali olarak yorumlanıyordu.

Siyonist Evangelist Senatör Lindsey’le Sn. Erdoğan ne görüşüyordu?

Erdoğan, 2019 Eylül’ünde BM Genel Kurul toplantıları için gittiği New York’ta yaptığı konuşmada; “Birileri istemese de gazeteci Cemal Kaşıkçı’nın ve Mısır Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi’nin hakkını aramaya devam edeceğiz” gibi havalar atıyordu. Ancak, hayret bu kurusıkı çıkışların hemen ardından, Erdoğan’ın ilk görüşmeyi ABD’li Senatör Yahudi Siyonist Lindsey Graham ile yapmasını nasıl değerlendirmek gerekiyordu? Bu adam, ABD Senatosu Yargı Komitesi Başkanlığı yapıyordu. 22 Senatörün bulunduğu bu komitenin görevi; Adalet Bakanlığı’nı (DOJ) denetlemek, insan hakları hukuku, göçmenlik, fikri mülkiyet, anti-tröst yasası, internet gizliliğiyle ilgili önerilen yasa tekliflerini gözden geçirmek diye sıralanıyordu. Yani Fetullah Gülen’i resmen ve hukuken koruyan Senatörlerin başında bulunuyordu ve Erdoğan bu adama, Fetullah Gülen’in verilmesiyle ilgili tek kelime etmiyordu. Bu Lindsey Graham, Güneyli Korint Baptist Kilisesi üyesi oluyordu. Yani, Evangelist geçiniyordu ve Siyonistliğini gizliyordu.

 

..

 

MAKALENİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ…

BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi