Anasayfa » KOCAELİ SAADET, SELAMET DEVRİMİNE HAZIR!

KOCAELİ SAADET, SELAMET DEVRİMİNE HAZIR!

Yazar: yonetici
0 Yorum 119 Görüntüleyen

KOCAELİ SAADET, SELAMET DEVRİMİNE HAZIR!

 

16 Ocak 2011, “Kocaeli Temsilciler Şura Toplantısı” büyük bir coşku, şuur ve huzurla gerçekleşti. Toplantıya, tam bir ciddiyet, mesuliyet ve bereket hakimdi. Bu mübarek ve muhteşem tablo, Milli Görüş olarak yeniden dirilişin ve yeni bir değişimin ayak sesleriydi. Katılımcıların kısa ve özlü açış konuşmaları bile, bu duygu ve duyarlılığın özet ifadeleriydi.

Türkiye’nin yetiştirdiği en seçkin bilim adamlarından SP Genel Başkan Yardımcısı Anayasa Prof. Sn. Mustafa Kamalak Bey’in teşvikleriyle gerçekleşen toplantı ve yapılan konuşmalar Milli Görüş’ün farkını ve faziletini gözler önüne sermekteydi.

İl Başkanı Mustafa Mercan:

  • “Bu mutlu ve muhteşem tablo, aramızda bulunamayan Erbakan Hocamızı da, elbette memnun ve mesrur ediyordur” diyerek sözlerine başladı.
  • “Bu tablonun oluşmasında emeği geçen tüm İlçe Başkanlarımızı, ön tarafa huzurunuza davet ediyorum” diyerek fiilen çalışan cefakâr ve fedakâr insanlarımıza haklı bir iltifat yağdırdı.

Böylece kısa, öz, samimi ve seviyeli bir açış konuşması yaptı.

SP Genel Başkan Yardımcısı Birol Aydın:

“Biz SP olarak bir ilki gerçekleştiriyor ve bir nevi genişletilmiş il divan toplantısını ve teşkilat temsilciler çalışması raporlarını, basına açık olarak gerçekleştiriyoruz. Önümüzdeki seçimlerde %30 oy oranına nasıl kavuşacağımızın program ve provasını yapıyoruz” sözleriyle hayranlık uyandırdı…

İl Teşkilat Başkanı Turan Özkalas:

“Kısa zamanda bütün il, ilçe, belde, köy ve mahallelerde teşkilat yapılanmasını tamamlayan, zor zamanların sadık ve sarsılmaz kahramanları olarak, yeni ve büyük bir atılımın son hazırlıklarını yapmak üzere toplanmış bulunuyoruz” şeklinde konuşmasını toparladı.

 

..

 

MAKALENİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ…

BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi