Anasayfa » KOCAELİ SAADET, SELAMET DEVRİMİNE HAZIR!

KOCAELİ SAADET, SELAMET DEVRİMİNE HAZIR!

Yazar: yonetici
0 Yorum 66 Görüntüleyen
2011 ŞUBAT 2011

16 Ocak 2011, “Kocaeli Temsilciler Şura Toplantısı” büyük bir coşku, şuur ve huzurla gerçekleşti. Toplantıya, tam bir ciddiyet, mesuliyet ve bereket hakimdi. Bu mübarek ve muhteşem tablo, Milli Görüş olarak yeniden dirilişin ve yeni bir değişimin ayak sesleriydi. Katılımcıların kısa ve özlü açış konuşmaları bile, bu duygu ve duyarlılığın özet ifadeleriydi.

Türkiye’nin yetiştirdiği en seçkin bilim adamlarından SP Genel Başkan Yardımcısı Anayasa Prof. Sn. Mustafa Kamalak Bey’in teşvikleriyle gerçekleşen toplantı ve yapılan konuşmalar Milli Görüş’ün farkını ve faziletini gözler önüne sermekteydi.

İl Başkanı Mustafa Mercan:

  • “Bu mutlu ve muhteşem tablo, aramızda bulunamayan Erbakan Hocamızı da, elbette memnun ve mesrur ediyordur” diyerek sözlerine başladı.
  • “Bu tablonun oluşmasında emeği geçen tüm İlçe Başkanlarımızı, ön tarafa huzurunuza davet ediyorum” diyerek fiilen çalışan cefakâr ve fedakâr insanlarımıza haklı bir iltifat yağdırdı.

Böylece kısa, öz, samimi ve seviyeli bir açış konuşması yaptı.

SP Genel Başkan Yardımcısı Birol Aydın:

“Biz SP olarak bir ilki gerçekleştiriyor ve bir nevi genişletilmiş il divan toplantısını ve teşkilat temsilciler çalışması raporlarını, basına açık olarak gerçekleştiriyoruz. Önümüzdeki seçimlerde %30 oy oranına nasıl kavuşacağımızın program ve provasını yapıyoruz” sözleriyle hayranlık uyandırdı…

İl Teşkilat Başkanı Turan Özkalas:

“Kısa zamanda bütün il, ilçe, belde, köy ve mahallelerde teşkilat yapılanmasını tamamlayan, zor zamanların sadık ve sarsılmaz kahramanları olarak, yeni ve büyük bir atılımın son hazırlıklarını yapmak üzere toplanmış bulunuyoruz” şeklinde konuşmasını toparladı.

İl Seçim Sorumlusu Halil Kayın:

Seçim demek, sandık müşahitleri ve gönül kazanma mücahitleri demektir. Seçim; karış karış, adım adım yol almak, ilmik ilmik dokumak, barış ve bereket devrimi için sorumluluklarını kuşanmak ve zorlukları aşmak demektir” ifadeleri Milli Görüş’ün yakın hedeflerini ortaya koymaktaydı.

Eminönü E. Belediye Başkanı Lütfi Kibiroğlu:

“Ya Rabbi, ayağımı kaydırtmadığın, nefsime ve dünyevi heveslerime aldatmadığın ve şu fedakâr ve vefakâr topluluktan ayırmadığın için sana sonsuz teşekkür ediyorum.

Eminönü Belediye Başkanı olarak çok hayırlı ve şanlı hizmetlere vesile olduk ama, bütün bunların asıl şerefi bizlerin şahsına değil, kutlu Milli Görüş davasına ait olduğunu biliyorum.

Ve inşallah pek yakında Aziz Hocamızın arkasında Milli Görüş bayrağını yeniden burçlara dikeceğimize inanıyor ve hepinizi saygıyla selamlıyorum” sözleriyle gönüllerin duasını kazandı.

SP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Bitmez:

“Orduların gücü, düzenli ve disiplinli içtimadan geçer” sözü önemlidir ve bu toplantı önümüzdeki seçimlerin inşallah zaferle sonuçlanacağının bir göstergesidir. Değerli Hocamızın özellikle belirttiği gibi; “ her seçim elbette önemlidir, ama yaklaşan 2011 Haziran genel seçimleri çok daha önemli ve özelliklidir. Çünkü, Türkiye, ya Yeni Bir Dünya’ya öncülük edecek, veya İsrail’e vilayet haline getirilecektir.”

1969’da Konya’da tek başına ve bağımsız olarak başlatan ve bu en haklı ve hayırlı davayı, nice tarihi hükümetler ve hamlelerle bugünlere taşıyan Erbakan Hocamızın önderliğinde ülkemizin ve insanlık âleminin hasretle gözlediği yeni bir değişim ve dönüşüm hareketi mutlu sona erişecektir” sözleriyle, kutsi davamıza ve Milli duyarlılıklarımıza tercümanlık yapmıştı.

Sonuç: Kocaeli Saadet Partisi, barış ve bereket medeniyetini doğuracak, sandıktaki selamet devrimine hazırdı!

Sn. Mustafa Kamalak’ın siyasi tahlil ve tespitleri ise, tek kelime ile ufuk açıcıydı; işbirlikçi gafillere, acı ve alçaltıcı akıbetlere uğramamaları için şefkatli bir ağabey uyarısıydı!…

 

KAYNAK:

http://www.millicozum.com/mc/subat-2011/kocaeli-saadet-selamet-d

BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi