Anasayfa » İsmailağa Cemaati’nin Anayasa Taslağı KUR’AN TEMELLİ Mİ, AVRUPA MENŞELİ Mİ?

İsmailağa Cemaati’nin Anayasa Taslağı KUR’AN TEMELLİ Mİ, AVRUPA MENŞELİ Mİ?

Yazar: yonetici
0 Yorum 164 Görüntüleyen

İsmailağa Cemaati’nin Anayasa Taslağı KUR’AN TEMELLİ Mİ, AVRUPA MENŞELİ Mİ?

 

A:

1- Daha ilk maddesinde, bu anayasa taslağını: Türkiye’yi parçalama, kavim ve kabilelere, mezhep ve meşreplere ayırma hesabı güden Haçlı -Siyonist odakların- tabi dolaylı ve ustalıklı manipülasyonlarla İsmailağa Cemaati’nin işbirlikçi takımına hazırlattıkları sırıtmaktaydı.

Genel esaslar bölümü 1 ve 3. maddelerindeki “Türkiye Birleşik Milletler Devleti” nereden çıkmıştı, hangi mana ve maksadı taşımaktaydı?

a) İslam’a göre, halkımız tek millettir, çünkü insanlar, 1- Ya İslam Milletindendir, 2- Ya küfür milletindendir.

b) Türkiye Cumhuriyetinin kuruluş felsefesine ve bizzat Mustafa Kemal’in tespitlerine göre de: “Bizim halkımız, Türk, Kürt, Çerkez, Boşnak, gibi farklı anasırı İslamiyeden müteşekkil (Değişik Müslüman kavimlerden meydana gelmiş) Türk milletidir.

c) Gerçek bu olduğu halde, İsmailağa Cemaati’nin bilgiçleri “Türkiye Birleşik Milletler Devletini” nereden çıkarmıştır?

A- Bu kasıtlı, asılsız ve kafa karıştırıcı uyduruk kavram; Müslüman, Hıristiyan, Yahudi, Ateist gibi farklı inanç mensuplarının bir araya gelip Türkiye’yi oluşturduklarını mı vurgulamaktadır? Oysa böyle bir olay asla olmamıştır.

B- Yoksa bu “Türkiye Birleşik Milletler Devleti” safsatasıyla, Türklerin, Kürtlerin, Çerkezlerin, Arapların, Boşnakların vs. ortak bir devlet kurmak için birleşip Türkiye Cumhuriyeti’ni kurdukları mı anlatılmaya çalışılmaktadır? Hâlbuki ne uzak ne yakın tarihte böyle bir durum yaşanmamıştır.

C- Yoksa bu talihsiz ve temelsiz kavram’la Türkiye’mizi önce Kürdistan, sonra Lazistan, ardından İstanbul merkezli Marmara Dükalığı.. gibi federatif özerk devletçiklere ayırmak isteyen ABD ve AB (daha geride Siyonist Yahudi Lobileri) gibi dış güçlerin işini ve Şeytani emellerini kolaylaştırmak ve tabi AKP’nin Türkiye’yi bölme anayasasına meşruiyet kazandırmak için mi tarihi ve Kur’ani dayanaktan yoksun bu ifadeler kullanılmıştır.

 

 

..

 

makalenin tamamı için tıklayınız…

BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi