Anasayfa » Osman Kabaktepe’yi Sn. Erdoğan’a, OĞUZHAN ASİLTÜRK MÜ TAVSİYE BUYURMUŞLARDI?

Osman Kabaktepe’yi Sn. Erdoğan’a, OĞUZHAN ASİLTÜRK MÜ TAVSİYE BUYURMUŞLARDI?

Yazar: yonetici
0 Yorum 190 Görüntüleyen

Osman Kabaktepe’yi Sn. Erdoğan’a,

OĞUZHAN ASİLTÜRK MÜ TAVSİYE BUYURMUŞLARDI?

      

1 Mart 2021 tarihinde Kudüs TV’de canlı yayına bağlanan Oğuzhan Asiltürk, “Erbakan Özel” programının sunucusunun, AKP İl Başkanlığına seçilen Osman Nuri Kabaktepe ile ilgili sorusu üzerine şu açıklamaları yapmıştı:

-Sunucu: Şimdi Ak Parti il Başkanı Osman Nuri Kabaktepe görevi devraldı ve şöyle bir deklare ediliyor toplum tarafından da aslında özlenen bir tablo bu, 94 ruhuyla 2023 hedefi… Siz bu bayrak değişimini nasıl görüyorsunuz efendim?

-Oğuzhan Asiltürk: “Çok olumlu görüyorum… Bakın (buradan) Sn. Cumhurbaşkanına huzurunuzda teşekkür ediyorum. Kendisi mezun olduğu zaman, (henüz) genç (bir) kardeşimizken, ben belli makamlarda idim. Bana devamlı abi (demiştir) diyebilir. (Cumhurbaşkanı olarak) Beni (evimde) ziyarete geldikten sonra (aykırı yaklaşımlar ve yanlış yorumlar yapıldı…) bütün bunların hepsinin önlenmesi için elimden gelen her şeyi yaptım. Bizim şimdi tutup da bu kadar (sıkıntılı bir) ortamda hepimizin şikâyet ettiği bu çatışmayı ortadan kaldıran insanlara geçmişte (şunlar yaşanmıştı) geçmişte böyle (davranmıştı) dememiz akıl ve mantıkla bağdaşmaz. Biz günü yaşıyoruz. Bugünü yaşıyoruz dün geçtiği gibi, bundan aylar yıllar önceki durum da geçip gitmiştir ve bitmiştir. Şimdi bugünü yaşayacağız, bugün hepimiz birbirimize iyi davranacağız. Ben takdir ile söylüyorum ki şu anda bize hiçbir parti kötü davranmıyor. O da benim çalışmalarımdan ileri geliyor. Bu kadar gayret gösterdiğimi herkes biliyor. Hele Erbakan’la ilgili, geçen akşam yapılan o anma toplantısında diğer partinin konuşmacıları ben konuşma yaptıktan sonra samimi olarak elimi sıkarak teşekkür ederek yanımıza geldiler. Niye? O konuşmayı siz de dinlediniz, kimsenin aleyhinde bir şey söylemiyorum, buna ihtiyacımız var. Ama bazen siyasiler buna uymuyorlar, yanlış yapıyorlar.”

Bu sözlerin açılımı: Artık “Adil Düzen, İslam Birliği Projeleri ve Erbakan’ın tarihi girişimleri” anlamını ve önemini yitirmiş durumdadır. AKP ile alakalı geçmişteki ithamlarımızı da bırakmamız lazımdır. Bu nedenle artık bugüne bakmalıyız ve Siyonizm’in güdümündeki AKP ve Erdoğan iktidarının dümen suyuna katılmalıyız. İlmi, insani, İslami ve Milli gerçeklere değil, çağın gereklerine göre davranmalıyız. Osman Nuri Kabaktepe gibi Millî Görüşçüleri, AKP’nin ve arkasındaki güçlerin hizmetine sokmalıyız ve bunu büyük bir başarı ve Erdoğan’ın yeniden Millî Görüş’e sarılması olarak sunmalıyız!..”

 

..

 

MAKALENİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ…

BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi