Anasayfa » Milli Çözüm Dergisi GENÇLİK KOMİSYONU’ndan Konya’da Fotoğraf Sergisi

Milli Çözüm Dergisi GENÇLİK KOMİSYONU’ndan Konya’da Fotoğraf Sergisi

Yazar: yonetici
0 Yorum 247 Görüntüleyen

Milli Çözüm Dergisi GENÇLİK KOMİSYONU’ndan Konya’da Fotoğraf Sergisi

Milli Çözüm Dergisi Konya GENÇLİK KOMİSYONU tarafından Konya İl Halk Kütüphanesi’nde fotoğraf sergisi açıldı.

Fotoğraf sergimiz Konya İl Halk Kütüphanesi’nde halkımızın ziyaretine açıldı. “Aksa Tufanı harekâtı tarihin kırılma noktası mı?” “İsrail’in, küresel siyonizmin sonunu hazırlayan Gazze katliamı!” konulu fotoğraf sergimize tüm halkımız davetlidir.

Siyonizm’in Şeytani İnanışlarını yani vahşetin katliamın ideolojisini ve bunun insanlık için oluşturduğu tehdidi, Siyonist İşgalci Katliamcı Terörist İsrail’in “BÜYÜK İSRAİL” “ARZ-I MEV’UD” planı içinde Türkiye’yi de içine alan plan proje ve haritalarını, İslam Âlemi Yöneticilerinin Çoğu Dâhil Ülke Yönetimlerini, Ülke Ekonomilerini, Medyayı Nasıl Ele Geçirdiklerini, Necmettin Erbakan’ın Siyonizm hakkındaki tespit, teşhis ve tedbir önerilerini, Türkiye’nin ve İslam âleminin İsrail’e Karşı Yapabileceği Yaptırımları, Filistinli Mücahitlerin gözden kaçan destansı mücadelesini, Dünya halklarının uyanışı ile Yeni Adil Bir Dünyaya doğru yönelimin müjdesini, Kur’an’ı Kerim’e Göre Siyonist İsrail’i Bekleyen Akıbeti ve diğer onlarca konuyu bulacaksınız.

 

 

Sergimiz, 21 – 25 Kasım tarihleri arasında açık olacak. Özellikle gençlerimizi sergimizi ziyarete bekliyoruz.

Küçücük çocuklar bombalanıyor. Binlerce çocuk öldü. Hep birlikte yaşanan katliamı durdurma gayretinde olmalıyız ve bilmeliyiz ki İsrail Türkiye için de bir tehdit. Bilinçlenmeli tedbirler geliştirmeliyiz.

Bu fotoğraf sergisi ile İsrail ve siyonizm hakkında detaylı bilgiler edineceksiniz. Bundan dolayı tüm halkımızı sergimizi ziyarete davet ediyoruz.

 

RESİM SERGİMİZDEKİ FOTOĞRAFLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ..

 

 

BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi