Anasayfa » MAFYA SİYONİZM’İN EN ALT MAŞASIYDI İŞBİRLİKÇİ İKTİDARLAR İSE MAFYANIN KISKACINDAYDI!

MAFYA SİYONİZM’İN EN ALT MAŞASIYDI İŞBİRLİKÇİ İKTİDARLAR İSE MAFYANIN KISKACINDAYDI!

Yazar: yonetici
0 Yorum 317 Görüntüleyen

MAFYA SİYONİZM’İN EN ALT MAŞASIYDI

İŞBİRLİKÇİ İKTİDARLAR İSE MAFYANIN KISKACINDAYDI!

      

2021 Haziran başında; yıllarca AKP kongrelerine katılıp ağırlanan ve kendisine özel koruma sağlanan, ama sonunda birtakım kirli ilişkilerini ve gizli gerçekleri deşifre edince suç örgütü lideri olarak tanıtılan Sedat Peker, 9’uncu videosunu yayımlamıştı. “Yaşadıkça ve yaşlandıkça değil, direndikçe büyürüz” başlığıyla yayımlanan videoda Peker, siyasetin gündemindeki “10 bin dolarlık milletvekili” konusunu gündemine almıştı. Peker, ”Benim 10 bin dolar yolladığım bir milletvekili yok ama daha çok yolladıklarım var. Bana 10 bin doları nasıl yakıştırdınız. Ben aç, açıkta kalırım yine herkesten fazla veririm. Hani diyorlar ya bunu açıkla diye. Ben kimseye 10 bin dolar vermedim ama daha büyük paralar yolladım. Çanta çanta…” ifadelerini kullanmıştı.

Metin Külünk, Mafya Aracısı mıydı?

Sedat Peker, “10 bin dolarlık milletvekili” iddiasıyla adı kulislerde konuşulan AKP MKYK üyesi Metin Külünk’ü anlatmıştı.

“Şimdi Metin Külünk’ten konuşacağız” diyen Peker, ”Metin abi beni telefondan aradı, (güya Joe) Biden beni Erdoğan’a karşı (kışkırtmaktaymış)… Ya dedim abi ne diyorsun sen, Biden işi gücü bırakmış Sedat Peker’i mi bekliyor, hepten delirdik, vallahi bunlar delirdiler. Adamlar dünyayı yönetiyor, onun (koca ABD’nin) Devlet Başkanı Sedat Peker’i mi bilecek (öne sürecek!?). Benim kendi meselem var. (Metin Külünk) Beni sakinleştirdi, konuştu konuştu. Sonra benim yanımdan ayrıldı, beni itibarsızlaştırmak için kurulan mafyalar var, tecavüz hikayelerini kurgulayan puştlar var ya… (Evet) Onlar var, vekiller var, devletten adamlar var!.. Özel adamları ama fındık kadar beyinleri var. O yüzden Metin ağabeyi konuşacağız. Beni yolda bırakanı rezil edeceğim, ha Metin ağabeyi rezil etmeyeceğim, ne yaşadık onu anlatacağım” diyerek ifşaatlarını sıralamıştı.

“AKP’nin Seçim Zamanı Dağıttığı Kahveleri Ben Sağladım…”

Peker, ”Şimdi bana pislik mafya diyorlar; AKP’nin seçim zamanı dağıttığı kahveler var ya, hepiniz içtiniz, Tarihi Beyoğlu Kurukahvecisi, işte onlar benimdi, hani ben pislik mafyaydım. Ulan onlarca milyon liralık kahveyi benden siz alıp dağıtmadınız mı? Lan bir lira mı verdiniz, verdiyseniz hani faturanız? Lan size yazıklar olsun!” diye çıkışmıştı.

“Seçim Zamanı Geldiğinde (AKP’li kodamanların) Arabasına Para Bırakırdım”

”Metin ağabeyle, Ömer Külünk diye bir yakını var mesela, nasıl ilişkimiz onu anlatayım. Tefeciler benim yeğenimin yerini almış, o zamanın parası bugünün 1,5 milyon lirası, ‘tefecilerle bir konuşsan’ diye ricada bulundular. Ya dedim Metin (Külünk) ağabey, ben ismimi unutturmaya çalışıyorum, o onu arayacak, o onu arayacak sanki ben tahsilat yapıyormuşum gibi. Dedim ağabey kaç para ise ben vereyim. O konuda ismi geçen bir iki iş adamı arkadaş var, biz ödeyelim dediler. Ama iş para ödemeye gelince bir tek ben ödedim, tapuyu aldık verdik. Biz para verdik mi böyle veririz. Almanya’daki o (AKP’li) dernekler var ya, onlara rica ederdi para yollar mısın diye, el altından onlara para yollardım. Ama öyle her ay giden 10 bin yok, seçim zamanı geldiğinde (Metin Külünk’ün) arabasına para bırakırdım. Ya şimdi ben böyle deyince, AKP’li diğer milletvekili tanıdıklar, aman bizi de, deşifre ederse diye telaşlandılar. Lan oğlum biz kimseyi söylemeyiz. Ama Joe Biden miden deyip film yapmaya kalkın, sonra beni karalama kampanyasına abilik yapın. İstesem hepinizi gömmek için ‘evet verdim’ derdim ama 10 bin değil çok daha fazlasını verdim.”

MAKALENİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi