Anasayfa » İşbirlikçi İktidarlar İSRAİL’İN SUÇ ORTAKLARIDIR!

İşbirlikçi İktidarlar İSRAİL’İN SUÇ ORTAKLARIDIR!

Yazar: yonetici
0 Yorum 121 Görüntüleyen

 

 

Şimon Peres’in itirafı!

1923 Polonya doğumlu olup, ailesiyle 11 yaşında İsrail’e taşınan ve 2016’da binlerce Filistinli Müslümanın ahını yüklenmiş olarak bu dünyadan ayrılan… İki defa Başbakanlık yapan, Terörist İsrail’in 9. Cumhurbaşkanı Şimon Peres, İsrail’in sonunun; sadık ve sağlam Müslümanlar eliyle getirileceğinin farkındaydı. Bir ara, gazeteciler kendisine: “Kur’an-ı Kerim sizin devletinizin ve zulüm düzeninizin Müslümanların eliyle yıkılacağını haber veriyor! Bu konudaki görüşünüzü açıklar mısınız?” diye sorduklarında, Şimon Peres şöyle yanıtlamıştı: “Kur’an’ın bahsettiği Müslümanlar hele bir gelsinler, bunu o zaman düşünürüz!”

Evet, bu azgın ve sapkın İsrail’in en büyük avantajı, işbirlikçi iktidarların ve uyuşturulmuş Müslümanların varlığıydı. 2023 Ramazan’ın ilk Cuma hutbesinde; Mescid-i Aksa’ya baskın yapan, namaz kılan mü’minlere hakaretler yağdıran, okudukları Kur’an-ı Kerimleri ellerinden alıp yırtarak yerlere atan, onlarca masum Müslümanı ağır yaralayıp yüzlercesini tutuklayan, mel’un İsrail’in ismini bile ağızlarına alamayan Diyanet ve Din adamları… Ve bunlara talimat veren iktidarları, Siyonist katillerin cesaretini artırmaktaydı. Hâlâ bu İsrail’le normalleşme çabalarını sürdürürken ve onlara her türlü kolaylığı sağlarken, bir de utanmadan Siyonist barbarların bu baskınlarını yarım ağız kınamakla halkımızı avutmaya çalışanların bu tavrı münafıklığın daniskası, korkaklığın ve nemelazımcılığın dik âlâsıydı… Ama Allah’ın va’adi Hak’tı ve yaklaşmaktaydı… Siyonist Şimon Peres’in korktuğu, gerçek Müslümanların işbaşında olacakları günler de uzak sayılmazdı!.. Şimon Peres’in uykularını kaçıran Kur’an’ın şu ayetleri bir kez daha ve dikkatle okunmalıydı:

“Biz Kitapta (Levh-i Mahfuz’da -kader programında-, olacakları önceden bildiğimizden) İsrailoğullarına şu hükmü verip (kararlaştırdık): ‘Muhakkak siz yer(yüzün)de iki defa (çok yaygın ve azgın bir fesatlıkla) bozgunculuk çıkaracaksınız ve muhakkak büyük bir kibirleniş-yükselişle böbürlenip şımaracaksınız. (Ekonomik, askeri ve siyasi gücü ele geçirecek ve bölgeye hükümran olacaksınız. Ne var ki bununla şımaracak; haksızlığa ve ahlâksızlığa başlayacaksınız.)’”

 

MAKALENİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ..

 

 

 

BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi