Anasayfa » Ahmet Akgül Hocamızın KONYA MİLLİ ÇÖZÜM SÜNNET ŞÖLENİ TEBRİK KONUŞMASI

Ahmet Akgül Hocamızın KONYA MİLLİ ÇÖZÜM SÜNNET ŞÖLENİ TEBRİK KONUŞMASI

Yazar: yonetici
0 Yorum 201 Görüntüleyen

Ahmet Akgül Hocamızın KONYA MİLLİ ÇÖZÜM SÜNNET ŞÖLENİ TEBRİK KONUŞMASI

 

Bugün Konya Milli Çözüm Ekibimizden çok değerli arkadaşlarımızın sevgili çocuklarının ve inşallah göz aydınlığımız ve gelecekteki kahramanlarımız olacak yavrularımızın sünnet şöleni için toplanmış bulunuyoruz. Bu mutlu günleri yaşatan ve kutlu hizmetleri bizlere yaptıran Yüce Rabbimize sonsuz şükürler ederek, Aleyhisselatü Vesselam Efendimize tahiyyat ve tayyibatla selatü selam göndererek başlıyorum. Aziz Erbakan Hocamızın mübarek hatırasını şükranla yâd ediyor ve ruhaniyetinden himmetini diliyorum. Bütün kardeşlerime, eşleri hanımefendilere, çok değerli misafirlerimize en içten hürmet ve muhabbetlerimi arz ediyor, özellikle sünnet olan yavru gençlerimize sağlık ve afiyetler diliyor, kendilerini ve ailelerini tebrik ediyorum.

Çocuklarının sünnet merasimini yaşatan rabbimizden, bu anne-babalara onların en iyi derecelerle en yüksek okulları bitirip hayata atılmalarını, evlenip mutlu ve huzurlu yuvalar kurmalarını, oğul balı torunlarını kucaklamalarını ve en yüksek mevkilerde devlete, millete ve ümmete izzetle hizmet sunmalarını görmeyi de nasip buyurmasını Yüce Mevla’mızdan niyaz ediyorum.

Bu çok hayırlı ve başarılı organizasyona öncülük etme ve gerçekleştirme görevini üstlenen ve tabi bunun sevabına ve şerefine de erişen değerli kardeşim Necmettin Musa’ya ve kıymetli hizmet arkadaşlarını da hassaten kutluyor ve takdirle kucaklıyorum. Daha faziletli ve bereketli girişimlere muvaffak kılınmalarını lütfetmesi için Rabbimiz Taalaya dua ve temenni ediyorum. Bizleri bu dünyada Hak yolda ve Kur’an hizmetkârlığında hizmet nasip buyuran Yüce Rabbimizin en yakın zafer bayramlarında ve sonsuz cennet diyarında da buluşturmasını tazarru ve niyaz ediyorum.

Yeri gelmişken yılda 950 milyar dolarlık hastane, ilaç, tedavi, emar, röntgen sanayinin de, başta kanser her türlü hastalıkları icat edip yayıverenlerin de Siyonist Şeytani odaklar olduğunu ve Türkiye’de bu özel hastanelerin mantar gibi niçin kurulduğunu, hatırlayınız zakkum çiçeğinden kanser ilacı yapan doktorun nasıl kovulduğunu, kanserleşmeye sebep olan yaralara çare bulduğunu açıklayan Alman ve Fransız bilim adamlarının üç gün içinde nasıl kaybolduğunu hala düşünüp anlamadan felaha kavuşulamayacağını da hatırlatmak istiyorum.

Ümmeti Muhammed’in ve mazlum milletlerin yıllardır hasretle bekledikleri saadet ve Mehdiyet devriminin gerçekleşeceği, Kur’ani, ilmi ve insani temellere dayalı Adil Düzen medeniyetine geçileceği günlerin de çok yakın olduğunu umuyor, inanıyor ve rahmeti ilahiden gözlüyoruz, özlüyoruz; bu imanımızda, kendi vaadine ve kudretine olan hüsnü zannımızda bizi mahcup, mahzun ve mahrum etmemesi için Cenabı Hak Zülcelâl Hazretlerine yalvarıp yakarıyoruz. Ve çok kıymetli Fatma Betül Bişkin kardeşimizin Rüyasında Erbakan Hocamızın müjde verip buyurdukları gibi, Konya’mızdaki bu sünnet töreni buluşmamızın, çok yakındaki büyük fetih ve zafer bayramlarının bir küçük provası olmasını da temenni ediyor ve teselli buluyoruz.

 

..

 

TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi