Anasayfa » ABD’yi Bunamış Joe Biden’in YÖNETTİĞİNE İNANMAK AHMAKLIKTIR!

ABD’yi Bunamış Joe Biden’in YÖNETTİĞİNE İNANMAK AHMAKLIKTIR!

Yazar: yonetici
0 Yorum 115 Görüntüleyen

Artık bunadığı iyice belli olan, konuşmalarının konusunu unutan, kurduğu cümlelerin başıyla sonunu bağlayamayan… Etrafındaki hayali varlıklarla tokalaşan… Basın toplantılarında hatırlamak üzere kendisine sunulan başlıkları gazetecilere okuyan ve özel uyarı notlarını projektörlere karşı tutan… Hatta ayakta bile duramayan, olduğu yere yıkılan… Uçak ve Beyaz Saray merdivenlerinde düşüp yere kapaklanan bir JOE BIDEN’in ABD’yi yönettiğine inanmak için ahmak olmak lazımdı…

Joe Biden’in sağlığı gerçekten nasıldı?

Bisikletten düşüyor, yolunu şaşırıyor, tanımadıkları ülkeyi ‘müttefik’ olarak sınıflandırıyordu. ABD Başkanı Joe Biden’in sağlığı ülkesinde bile merak konusuydu. Kimileri “demans” (unutkanlık ve bunaklık) başlangıcı olduğunu iddia ediyor; kimileri ise yeni Başkanın, Başkan Yardımcısı Harris olacağını söylüyordu. 46’ncı ABD Başkanı Joe Biden bisiklete binerken dengesini kaybedip düşüyor, yürekleri ağza getiren olayda 79 yaşındaki Biden hemen ayağa kalkarak “iyiyim” mesajı veriyordu. Ertesi gün kameralar karşısına çıkan Başkan, “Nasılsınız?” sorusuna cevaben, zıplayarak sağlığının yerinde olduğunu göstermek istiyordu.

Biden’in sağlığının her seferinde kötü olduğunu vurgulayan 76 yaşındaki eski Başkan Donald Trump ise Biden’e geçmiş olsun dileklerini iletiyordu. Bir konuşma sırasında ilettiği bu mesaja karşılık kalabalık gülünce, “Hayır, bu sefer ciddiyim. Çok kötü düştü, umarım iyidir” diyerek dalga geçiyordu. 45’inci Başkan Trump her ne kadar bu sefer ciddi olduğunu söylese de fırsatını her bulduğunda Biden’i eleştirmekten geri kalmıyordu. Sadece Trump değil, birçok kesim Biden’i eleştiriyor ve ABD adına utanç duydukları vurgulanıyordu.

Bunama iddiaları haklı çıkmıştı; Biden, yine aynı hareketi yapmıştı!

15 Nisan 2022 tarihinde tedarik zinciri kriziyle ilgili bir konuşma sonrası boşlukla tokalaşan ABD Başkanı Joe Biden’in görüntüleri gündem oluyordu. Aradan 8 gün geçmişken Başkan Biden katıldığı bir etkinlik sonrası tekrar boşlukla tokalaşıyordu. Biden’in o anları etkinlikte bulunan kameralar tarafından kayıt altına alınıyordu. Öte yandan sosyal medya kullanıcıları Biden’in tokalaşma görüntülerini “bunama” olarak yorumluyordu.

Joe Biden katıldığı her etkinlikte yaptığı konuşmanın ardından boşlukla tokalaşıyordu. 15 Nisan tarihinde katıldığı başka bir etkinlikte ise yine boşlukla tokalaşan Biden’in bu durumu akıllara “Sağlık problemleri mi yaşıyor?” sorusunu getiriyordu.

Sahnede Kimse Yokken Yine Eli Havada Kalmıştı!

Konuşmasını tamamladıktan sonra arkasını dönen ve boşlukla tokalaşan Biden’in o anları sosyal medyada da gündem olmuştu. Twitter’da kullanıcılar Biden’in sağlık sorunları yaşadığını yazıyordu.

8 gün önce de boşlukla tokalaşmıştı!

79 yaşındaki Biden, konuşması bittikten sonra arkasına dönüp tokalaşmak isteyeceği birilerini arıyordu, ama sahnede başka kimsecikler yoktu. Şaşkın bakışlarla arkasını dönen Biden, daha sonra kürsüden ayrılıyordu.

Biden’in görüntülerine sosyal medyadan da binlerce yorum geliyordu. Bazıları Biden’in durumuyla alay edilmesini ‘yaşlı istismarı’ olarak değerlendirip kınarken, bazıları da Biden’in zihinsel durumunu sorgulayan paylaşımlarda bulunuyordu. Cumhuriyetçi Parti eski Başkan Yardımcısı Harmeet K. Dhillon, “Biden ailesinin bakıcıları nerede? Bu durum çok tuhaf, yoksa bile bile onun bunadığını mı göstermek istiyorlar?” diye soruyordu!

“Biden’de bunama ileri düzeyde” ise ABD’yi kimler yönetiyorlardı?

Bu vaziyetiyle, süper güç sanılan ABD’yi, yani dünyanın en büyük ekonomisini ve askeri gücünü Joe Biden’in yönettiğini söylemek akıl dışıydı. Evet, ABD’yi Siyonist Yahudi sermayesi ve Yahudi stratejistler yönetiyorlardı. Biden gibileri sadece göstermelik birer figürandı, hatta demokratik seçimlerle ve halkın hür iradesiyle (!) seçilmiş kuklalardı. Hatta böylesi bunak ve unutkan insanları yönlendirmek daha kolaydı.

Hatırlayınız, Joe Biden, İngiltere Başbakanı Boris Johnson ile Beyaz Saray’da gerçekleştirdiği görüşme esnasında gözleri kapanıp sayıklamaya başlayınca korumalar paniğe kapılmıştı. Siyonist rejimin yeni Başbakanı Naftali Bennet’le 2022 Ağustos ayında yaptığı görüşmede uyuyakalan ABD Başkanı Biden, benzer bir durumla gündeme taşınmıştı. BM Genel Kurulu’nun ardından Beyaz Saray’da görüşmede Johnson konuşurken, Biden’in sayıklaması üzerine gazeteciler Oval Ofis’ten çıkarılmıştı. ABD medyasından bir gazetecinin yüksek sesle Teksas eyaletindeki göçmen kriziyle ilgili Başkana bir soru sorması üzerine, Beyaz Saray görevlileri, İngiltere Başbakanı’nın sözünü keserek basın toplantısını sonlandırıp, gazeteciler Oval Ofis’in dışına atılmıştı.

 

 

 

 

 

 

 

MAKALENİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ..

 

 

 

 

 

 

 

 

BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi