Anasayfa » ÜSTAT SÜLEYMAN KARAGÜLLE’NİN İLTİFATI VE İFTİRASI

ÜSTAT SÜLEYMAN KARAGÜLLE’NİN İLTİFATI VE İFTİRASI

Yazar: yonetici
0 Yorum 154 Görüntüleyen

ÜSTAT SÜLEYMAN KARAGÜLLE’NİN İLTİFATI VE İFTİRASI

 

Muhterem Süleyman Karagülle, “TSK’da Tesviye mi Tasfiye mi Amaçlanmıştı?” yazımıza yönelik bir tenkit yayınlamıştı. Öncelikle, Milli Çözüm Dergimizi ve Yazılarımızı dikkate alıp okuması, kendi bakış açısıyla doğru bulduklarını tebrik ve tasdik, yanlış bulduklarını tenkit edip yorumlarını ve duygularını paylaşması takdire şayandır. Ancak bizim de, kendilerinin yanlışlarını belirtme ve hele şahsımıza yönelik itham ve iftiralarını reddetme hakkımız vardır.

İşte Sn. Karagülle’nin haksız ve dayanaksız iddiaları:

• “Dünyada devletlerle Sermaye arasında savaş vardır. ABD ve CIA Sermaye’nin yanında değildir. Akgül’de Sermaye’nin hedef şaşırtmasına kanmaktadır. Yahut dolar aşkı ona da bunları mı söyletmektedir?”

• “Milli Çözüm de hata yapmaktadır. Akevler gibi yapmalısınız. Ortaklarınız (okuyucular ve cemaat) dışında kimseye dayanmayacaksınız, kimseden bir kuruş yardım almayacaksınız.

• “Can vermekte olan Sermaye’nin bu çırpınışlarını normal karşılamak gerek. Bence asıl suçlu Milli Çözüm Dergisi’dir. Akevler’in ürettiği Adil Düzen çözümlerini halka anlatacağına Sermaye’nin yaptığını fatura ettiği kimselere Sermaye sözcüsü olarak saldırmaktadır.”

• “Milli Çözüm, Sermaye baskısı ile Akevler’le ilgisini kesmiştir. Asıl suçlu odur!

Şimdi Bizi ve Milli Çözüm Ekibimizi:

• “(Karanlık odaklardan aldığı) Dolar aşkıyla Erdoğan’a ve Fetullah’a sataşmak,”

• “(Küresel-Siyonist) Sermaye’nin sözcüsü olarak iktidara ve Cemaate saldırmak,”

• “(Küresel Yahudi) Sermayesinin baskısıyla Akevler’le ilgisini koparmak”la itham ve iftira eden Sn. Süleyman Karagülle’ye Nur Suresinin 11 ile 20. ayetlerini hatırlatmak lazımdı.

Dış Şeytani merkezlerle, karanlık Siyonist mahfillerle kirli ve çetrefilli ilişkileri dillere destan olan ve hıyaneti çok net ve kesin belgelerle ortaya koyulan, hatta dış güçlerce kurulup kollandığı kendisi tarafından da itiraf buyrulan AKP iktidarı ve Feto Cemaati hakkında, halâ hüsnü zanda bulunan ve çok açık din ve devlet tahribatlarını, şeytanı ve şarlatan ahmakları bile güldürecek te’villerle hayra yorumlayan Muhterem Süleyman Karagülle’nin, tutup bizi “Sermaye’nin adamı, Siyonist odakların elemanı” gibi gösterme çabası; hangi iman, hangi iz’an, hangi insafla bağdaşırdı? Bu itham ve iftiraların bir tanesini bile kanıtlayacak bir tek delil ortaya koyamayacak olanlar nasıl bir vicdan taşımaktaydı? Hem Cenabı Hakka sonsuz şükürler olsun, alnımız ak hesabımız pak olduğu içindir ki; Dinimize ve devletimize yönelik hıyanetlerine ve Siyonist Sermaye Lobileriyle kirli ilişkilerine dikkat çekmek üzere, hem de 20 yıl öncesinden yazdığımız 1- Küresel Fesatçılık ve Fetullahçılık, 2- Cumhuriyet Türkiye’sinde Nifak Hareketleri, 3- Cemaatin Cılkı, Erdoğan’ın Çarkı, Erbakan’ın Farkı, 4- Türkiye Kuşatılırken Kuklaların Kapıştırılması gibi kitaplarımız ve toplumu uyandırıcı yazı ve konferanslarımız nedeniyle bizi karalamak ve bir açığımızı yakalayıp aleyhimizde kullanmak üzere; hem Fetullah Gülen ve CIA-MAAT’ı hem de haklı tenkitlerimizden gocunan AKP iktidarı, her türlü istihbarat imkanları ve elemanlarıyla, hakkımızda yıllar boyu –ve tabi hala- araştırma ve soruşturma yapmalarına rağmen, vazgeçtik ilmi ve İslami sıfatınızdan, o yaşınıza başınıza da bakmadan attığınız iftira ve isnatların zerresine rastlayamamışlardır; oturduğumuz çok mütevazi bir evden ve sade bir binekten başka hiçbir varlığımızın ve kirli para irtibatımızın olmadığını anlamışlardır. Sizin marazlı mantığınız böyle çalışsa da, şeytanın şakirtleri olan Siyonist odaklar kendi zulüm saltanatlarının temellerine fikri dinamit koyan Milli Çözüm’e para verecek kadar ahmaklık yapmazlardı. Kargo dağıtım elemanı, Ankara’daki İsrail Büyükelçiliğine götürdüğü Dergimizi teslim almayan kapıdaki kontrol amirinin (İsrail ordusunda Albay olduğu öğrenilmişti) kendisine: “Bu Milli Çözüm Dergisi bizim nazarımızda, İstanbul’daki Sinagog kapısında patlatılan bombadan daha tehlikeli sayılmaktadır!” itirafında bulunduğunu aktarmıştı. 

 

..

 

MAKALENİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ…

BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi