Anasayfa » SİYONİZM; ŞEYTANIN DÜZENİDİR!

SİYONİZM; ŞEYTANIN DÜZENİDİR!

Yazar: yonetici
0 Yorum 313 Görüntüleyen

SİYONİZM; ŞEYTANIN DÜZENİDİR!

 

Siyonizm; Şeytanın dini ve sapkın Yahudilerin dünyaya hâkimiyet projesidir. Siyonizm’in amaçlarını ve araçlarını bilmeden, ülkemizdeki, bölgemizdeki ve dünya genelindeki siyasi, sosyal ve ekonomik olayları doğru okumak, insani ve milli tavır takınmak ve haklı cephede yer almak mümkün değildir. Siyonizm, kökleri tarihi derinliklere uzanan ve binlerce yıllık hazırlık sonucu bugün maalesef Gizli Dünya Devletini kurmayı başaran, ama Milli Görüşün teşhis ve tedavi metotları ve stratejik manevralarıyla sinsi saltanatı sallanmaya başlayan gayrı insani bir ideolojidir. Kısaca Siyonizm; BATIL’ın ve Barbar Batı’nın en mükemmel ve en mübtezel sistemi ve Şeytanın en şerli düzenidir.

“İsrail’den alınan ultra gizli istihbarat!” yazısı ne amaçlıydı?

İsrail, şeytani amaçları uğruna The Jewis Ütopia/Siyonist Ütopya için, Siyonizm’i benimsemeyen Museviler dahil, tüm dünyayı ateşe atmaya/kıyamete zorluyor…

Kur’an-ı Kerim’de belirtilen ve Duhan suresinde sıralanıp işaret edilen birçok hadise, nükleer bir kâbus olarak insanlığı bekliyor!

 1. Dünya savaşı Osmanlı’yı yıkmak ve Filistin’e konmak için yapıldı.

 2. Dünya savaşını; Yahudiler, Hitleri kullanarak, Avrupa’da yaşayan Yahudileri Filistin’e göçe zorlamak için planladı.

 Şimdi, 3. Dünya savaşını, yani Armegedon’u da, bütün dünyaya hakim olmak için yine Siyonistler kurgulamaktaydı.

“Hitler’in Rolü Ahmedi Nejat’ta!..” mıydı?

Bazılarının: “3. Dünya savaşında Hitler rolünü oynayacak Taylasanlı Yahudi Ahmedi Nejad oluyor. (Peygamber Efendimizin (sav) bildirdiği “Acem Tarafından Çıkacak 70.000 Yeşil Taylasanlı Yahudi; Mehdi’ye Karşı Çıkar” hadisini bizden iyi değerlendirdikleri için, vakit yaklaşınca Ahmedi Nejad devreye koyuluyor. Dünya kamuoyunda, İran’ın İsrail’e saldıracağı kanaatini işleyerek ve yaptıkları zulme, savunma adını vererek kendilerini haklı çıkaracak bir oyun sergileniyor”[1] düşüncesine kapılmasına hangi şeytani gelişmeler ve kesimler yol açmıştı?

İran’la İsrail arasında, “danışıklı nükleer oyun mu” oynanmaktaydı?

Bu plan dahilinde Yahudi Sion Pergelinin bir ayağı İran’a, bir ayağı Türkiye üzerine koyuluyor ve bu pergelin ayakları, İran’ın nükleer çalışmaları bahane edilerek bu ülkeye saldırı senaryoları üretiliyor. (Şu anda dünya üzerinde hangi ülkede olursa olsun nükleer teknolojinin tamamen İsrail’in kontrolüne girdiği, İran’a da el altından bu teknolojiyi Yahudilerin verdiği söyleniyor.)

Kürtler satıldıklarını bile anlamıyorlardı!

Kumpas kampanyası başlayınca İran, Türkiye, arada kalan Lübnan, Suriye ve Irak dapergelin arasında sıkışacaktır. O zaman Kürtler oyuna geldiklerini anlayacak, ama iş işten geçmiş olacaktır. Ürdün’ü bu pergel kıskacının dışında tutmamızın sebebi, Kral Abdullah, zaten İsrail’in önünde diz çökerek ülkesini İsrail’in bir eyaleti ilan etmiştir ve annesi Yahudi olmasından dolayı kendisi de Yahudi sayılmaktadır.

Paranın piyasadan çekilmesi, kimlerin işine yaramıştı?

Siyonist sermaye patronları dünya üzerindeki parayı çekmeleri de, devletleri madden çökertip savaşa zorlamak hesaplıdır. İsrail bu savaşta Arap ülkelerini tamamen pasifize etmiş ve devre dışı bırakmıştır. Suudi Arabistan, Kuveyt, Umman, B.A.E, Katar ve Mısır Kralı ve Devlet Başkanları Yahudi kuklalarıdır. Yönetimleri altındaki halkları bu devletlerin bizzat yönetenleri tarafından katledilmesi Armegeddon Planının bir parçasıdır.

 

..

 

MAKALENİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ…

BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi