Anasayfa » SİYONİZM; ”ŞEYTANIN ŞER DÜZENİ VE TARİHİ DERİNLİĞİ”

SİYONİZM; ”ŞEYTANIN ŞER DÜZENİ VE TARİHİ DERİNLİĞİ”

Yazar: yonetici
0 Yorum 251 Görüntüleyen

SİYONİZM; “ŞEYTANIN ŞER DÜZENİ

VE TARİHİ DERİNLİĞİ”

        

Siyonizm; Şeytanın dini ve sapkın Yahudilerin dünyaya hâkimiyet projesidir. Siyonizm’in amaçlarını ve araçlarını bilmeden, ülkemizdeki, bölgemizdeki ve dünya genelindeki siyasi, sosyal ve ekonomik olayları doğru okumak, insani ve milli tavır takınmak ve haklı cephede yer almak mümkün değildir. Siyonizm, kökleri tarihi derinliklere uzanan ve binlerce yıllık hazırlık sonucu bugün maalesef Gizli Dünya Devletini kurmayı başaran, ama Milli Görüş’ün teşhis ve tedavi metotları ve stratejik manevralarıyla sinsi saltanatı sallanmaya başlayan gayrı insani bir ideolojidir. Kısaca Siyonizm; BÂTIL’ın ve Barbar Batı’nın en mükemmel ve en müptezel sistemi ve şeytanın en şerli düzenidir.

2009 yılında yayınlanan; “İsrail’den alınan ultra gizli istihbarat!” yazısı ne amaçlıydı?

Yazıda; “İsrail, şeytani amaçları uğruna The Jewish Utopia/Siyonist Ütopya için, Siyonizm’i benimsemeyen Museviler dâhil, tüm dünyayı ateşe atmaya/kıyamete zorluyordu. Kur’an-ı Kerim’de belirtilen ve Duhan Suresi’nde sıralanıp işaret edilen birçok hadise, nükleer bir kâbus olarak insanlığı bekliyordu!

1. Dünya Savaşı, Osmanlı’yı yıkmak ve Filistin’e konmak için yapıldı.

2. Dünya Savaşı’nı; Yahudiler, Hitler’i kullanarak, Avrupa’da yaşayan Yahudileri Filistin’e göçe zorlamak için planladı.

Şimdi, 3. Dünya Savaşı’nı, yani Armageddon’u da, bütün dünyaya hâkim olmak için yine Siyonistler kurgulamaktaydı.

Siyonist merkezler “Hitler’in Rolü Ahmedinejad’tadır!..” gibi saptamalara başlamıştı.

Bazılarına göre: “3. Dünya Savaşı’nda Hitler rolünü oynayacak Taylasanlı Yahudi Ahmedinejad oluyordu. Peygamber Efendimizin (SAV) bildirdiği ‘Acem Tarafından Çıkacak 70.000 Yeşil Taylasanlı Yahudi; Mehdi’ye Karşı Çıkar’ Hadisini bizden iyi değerlendirdikleri için, vakit yaklaşınca Ahmedinejad devreye koyuluyordu. Dünya kamuoyunda, İran’ın İsrail’e saldıracağı kanaatini işleyerek ve yaptıkları zulme, savunma adını vererek kendilerini haklı çıkaracak bir oyun sergileniyordu.”

İran’la İsrail arasında, “danışıklı nükleer oyun mu” oynanmaktaydı?

Bu plan dâhilinde Yahudi Sion Pergeli’nin bir ayağı İran’a, bir ayağı Türkiye üzerine koyuluyor ve bu pergelin ayakları, İran’ın nükleer çalışmaları bahane edilerek bu ülkeye saldırı senaryoları üretiliyordu. (Şu anda dünya üzerinde hangi ülkede olursa olsun nükleer teknolojinin tamamen İsrail’in kontrolüne girdiği, İran’a da el altından bu teknolojiyi Yahudilerin verdiği söyleniyordu.)

 

..

 

MAKALENİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ…

BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi