Anasayfa » SİYONİZM; ”ŞEYTANIN ŞER DÜZENİ VE TARİHİ DERİNLİĞİ”

SİYONİZM; ”ŞEYTANIN ŞER DÜZENİ VE TARİHİ DERİNLİĞİ”

Yazar: yonetici
0 Yorum 54 Görüntüleyen

SİYONİZM; “ŞEYTANIN ŞER DÜZENİ

VE TARİHİ DERİNLİĞİ”

        

Siyonizm; Şeytanın dini ve sapkın Yahudilerin dünyaya hâkimiyet projesidir. Siyonizm’in amaçlarını ve araçlarını bilmeden, ülkemizdeki, bölgemizdeki ve dünya genelindeki siyasi, sosyal ve ekonomik olayları doğru okumak, insani ve milli tavır takınmak ve haklı cephede yer almak mümkün değildir. Siyonizm, kökleri tarihi derinliklere uzanan ve binlerce yıllık hazırlık sonucu bugün maalesef Gizli Dünya Devletini kurmayı başaran, ama Milli Görüş’ün teşhis ve tedavi metotları ve stratejik manevralarıyla sinsi saltanatı sallanmaya başlayan gayrı insani bir ideolojidir. Kısaca Siyonizm; BÂTIL’ın ve Barbar Batı’nın en mükemmel ve en mübtezel sistemi ve Şeytanın en şerli düzenidir.

2009 yılında yayınlanan; “İsrail’den alınan ultra gizli istihbarat!” yazısı ne amaçlıydı?

Yazıda; “İsrail, şeytani amaçları uğruna The Jewish Utopia/Siyonist Ütopya için, Siyonizm’i benimsemeyen Museviler dâhil, tüm dünyayı ateşe atmaya/kıyamete zorluyordu. Kur'an-ı Kerim'de belirtilen ve Duhan Suresi’nde sıralanıp işaret edilen birçok hadise, nükleer bir kâbus olarak insanlığı bekliyordu!

1. Dünya Savaşı Osmanlı'yı yıkmak ve Filistin'e konmak için yapıldı.

2. Dünya Savaşı’nı; Yahudiler, Hitler’i kullanarak, Avrupa'da yaşayan Yahudileri Filistin'e göçe zorlamak için planladı.

Şimdi, 3. Dünya Savaşı’nı, yani Armageddon'u da, bütün dünyaya hâkim olmak için yine Siyonistler kurgulamaktaydı.

Siyonist merkezler “Hitler'in Rolü Ahmedinejad'tadır!..” gibi saptamalara başlamıştı.

Bazılarına göre: “3. Dünya Savaşı’nda Hitler rolünü oynayacak Taylasanlı Yahudi Ahmedinejad oluyordu. Peygamber Efendimizin (SAV) bildirdiği ‘Acem Tarafından Çıkacak 70.000 Yeşil Taylasanlı Yahudi; Mehdi'ye Karşı Çıkar’ Hadisini bizden iyi değerlendirdikleri için, vakit yaklaşınca Ahmedinejad devreye koyuluyordu. Dünya kamuoyunda, İran'ın İsrail'e saldıracağı kanaatini işleyerek ve yaptıkları zulme, savunma adını vererek kendilerini haklı çıkaracak bir oyun sergileniyordu.”

İran'la İsrail arasında, “danışıklı nükleer oyun mu” oynanmaktaydı?

Bu plan dâhilinde Yahudi Sion Pergeli’nin bir ayağı İran'a, bir ayağı Türkiye üzerine koyuluyor ve bu pergelin ayakları, İran'ın nükleer çalışmaları bahane edilerek bu ülkeye saldırı senaryoları üretiliyordu. (Şu anda dünya üzerinde hangi ülkede olursa olsun nükleer teknolojinin tamamen İsrail’in kontrolüne girdiği, İran'a da el altından bu teknolojiyi Yahudilerin verdiği söyleniyordu.)

Kürtler satıldıklarını bile anlamıyorlardı!

Kumpas kampanyası başlayınca; İran, Türkiye, arada kalan Lübnan, Suriye ve Irak da pergelin arasında sıkışacaktı. Sonradan çıkarılan Suriye savaşı, işte bunun bir parçasıydı. O zaman Kürtler oyuna geldiklerini anlayacak, ama iş işten geçmiş olacaktı. Ürdün'ü bu pergel kıskacının dışında tutmamızın sebebi, Kral Abdullah, zaten İsrail'in önünde diz çökerek ülkesini İsrail'in bir eyaleti ilan etmiş olmaktaydı ve annesi Yahudi olmasından dolayı kendisi de Yahudi sayılmaktaydı.

O süreçte paranın piyasadan çekilmesi, kimlerin işine yaramıştı?

Siyonist sermaye patronlarının dünya üzerindeki parayı çekmeleri de, devletleri madden çökertip savaşa zorlamak hesaplıydı. İsrail bu savaşta Arap ülkelerini tamamen pasifize etmiş ve devre dışı bırakmıştı. Suudi Arabistan, Kuveyt, Umman, BAE, Katar ve Mısır Kralı ve Devlet Başkanları Yahudi kuklalarıydı. Yönetimleri altındaki halkları bu devletlerin bizzat yönetenleri tarafından katledilmesi Armageddon Planının bir parçasıydı.

Türkiye, sözde hedeften sapan füzelerle, İran’ı vurmaya mı zorlanmaktaydı!

O günlerde Güneydoğu’da bir köye düşen İran bombalarını hatırlayın!.. Acaba bu olay; O, “büyük bir yanlışa” halkımızı hazırlamak amaçlı mıydı? Konuyla alâkalı haber: “İran Türkiye'yi Bombaladı!” başlığıyla 11 Mayıs 2009’da medyada yayınlanmıştı.

İran topçusu, Türkiye topraklarına ateş açtı iddiası gündeme bomba gibi düşüyordu. Hakkari'ye düşen İran mermileri korkutmuştu. Esendere merkezine yaklaşık 3 km. uzaklıkta bulunan 34 haneli mahallede oturanlar korku ve panik içerisinde beklerken, ilk havan mermisi atışından 3 saat sonra saat 12.30'da yine havan atışları oluyor ve sabah mermilerin düştüğü aynı bölgeye, öğle saatlerinde de 4-5 havan mermisi düşüyordu. Bölgede geniş önlem alınırken, köye giriş ve çıkışlar da yasaklanıyordu. Yörede oturanlar havan topu atışları nedeniyle büyük korku yaşadıklarını, evlerinde çatlakların meydana geldiğini savunurken, yetkililerden bir an önce soruna çözüm bulmasını isteniyordu. Bugünkü Korona virüsü gibi; 2009 sonuna doğru vebanın, domuz gribi ve zehirli kene vakalarının; Tel-Aviv laboratuvarlarında üretilmiş mikroplarla diğer hastalıkların hızla yayılması planlanıyordu. Sonra İsrail’in ve ABD’nin İran'la başlatacakları nükleer çatışmada Türkiye, Irak ve Suriye’yi vuracakları ve dünya kamuoyuna “füzelerin hedeflerini şaşırdığı” kılıfını uyduracakları söyleniyordu. Dolayısıyla bu devletlerin savaşta zayıflatılmış olarak yerini almaları ve İsrail’e dolaylı taşeronluk yapmaları kurgulanıyordu. Eğer bu tezgâhları tutmayıp savaş aleyhlerine dönerse Kıyamet senaryolarının devreye sokulacağı söyleniyordu.

Son Plan: Şeytani Kıyamet Senaryosu uygulanacaktı!

…..

MAKALENİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN


BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi