Anasayfa » SİYONİST İSRAİL’İN TÜRKİYE KUŞKULARI VE ERBAKAN’IN YÜRÜYEN KURGULARI

SİYONİST İSRAİL’İN TÜRKİYE KUŞKULARI VE ERBAKAN’IN YÜRÜYEN KURGULARI

Yazar: yonetici
0 Yorum 224 Görüntüleyen

SİYONİST İSRAİL’İN TÜRKİYE KUŞKULARI

VE

ERBAKAN’IN YÜRÜYEN KURGULARI

        

ABD, özellikle İkinci Dünya Savaşı’ndan sonra gizli Yahudi gücü tarafından her bakımdan işgal edildi ve bütün kurumlarıyla Siyonist Yahudilerin eline geçti. Bugün Amerikan derin devleti, “müesses nizam”ı Siyonist Yahudi Lobilerinin kontrolündedir. ABD’nin bütün finansı, ekonomisi, bankacılık sistemi, üniversitesi, Hollywood’u, Silikon Vadisi, Pentagon’u, CIA’sı, silah endüstrisi, soft-silah endüstrisi, medyası Siyonist Yahudilerin tekelindedir. “Trump ve şürekâsının, işte bu Yahudi gücünden ABD’yi kurtarmak için işbaşına getirildiğini” söyleyenler, bilerek veya bilmeyerek şeytani hedeflere hizmet etmektedir. “ABD’ye her bakımdan Yahudilerin hâkim olduğunu Trump çok iyi bildiği için hem bir daha azil sopası yememek hem de Başkanlık seçimlerini garantilemek için ‘Yüzyılın Anlaşması’ olarak adlandırılan, barbarlık belgesine rıza gösterdi, Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıdıklarını ilan etti.” diyenler gaflet ve cehaletten öte hıyanete figüranlık içindedir. Peki bu ne demektir? Yahudilere taviz vermek, boyun eğmek demektir! Çünkü koskoca ABD Başkanının ipi, bir avuç Siyonist Yahudilerin elindedir.

“İyi de, Trump, ABD’deki Yahudi gücüne darbe vurabilecek mi? Dünyanın gidişatı dikkatle izlenir ve yaşananlar derinlikli bir perspektifle okunursa, bu sorunun cevabının ‘evet’ olduğu görülebilir. Yahudi gücü, özellikle Yahudi sermayesi, ABD’yi çoktan terk etmeye ve Çin’e yerleşmeye başladı bile… Yahudi gücünün, tanrısı Güç’tür; güç tanrısı temelde sermaye biçimini alır ama strateji, politika, ekonomi, teknoloji görünümlerine de bürünebilir. Bir avuç şirketle ABD’ye hâkim ve dünyaya hükmediyor Yahudi gücü!” diyenler, Hak ile Bâtıl’ı karıştırıp işbirlikçi Erdoğan’ı kahramanlaştırma peşindeki zavallı ve zırvacı tiplerdir.

“Rahmetli Erbakan Hoca, bu Yahudi tehlikesine dikkat çektiğinde taşlandı, alaya alındı, makaraya sarıldı ama gelinen noktada haklı çıktı, yel değirmenlerine karşı Hakkı haykırmaktan asla vazgeçmeyen ne kadar büyük bir Müslüman lider olduğu da artık çok iyi anlaşıldı. Dünyanın bir Siyonist Yahudi sorunu vardır. Kudüs’ü İsrail’in başkenti ilan ederek, dünyayı cehenneme çevirecek fitili ateşlemekte çekinmeyen bir Siyonist tehdit; ABD, AB, Rusya ve İsrail’i güdümüne almıştır. Yahudi gücü, Siyonist zihniyetle dünyayı hem aptallaştırıp köleleştirmeye hem de sömürmeye çalışmaktadır. Bir buçuk asır önce Marx’ın bambaşka bir bağlamda bir Yahudi olarak dikkat çektiği Yahudi Sorunu, bugün son derece tehlikeli boyutlar kazanarak insanlığın geleceğini tehdit edecek boyutlara ulaşmıştır. Bu anormal Yahudi gücü ve Siyonist planları durdurulamazsa, dünya kıyamete zorlanacaktır” diyenler, aynı Erbakan Hocamızın; “28 Şubat tezgâhıyla AKP’nin önünü açan ve Erdoğan’ı iktidara taşıyanların da yine aynı Siyonist odaklar olduğu” uyarılarına niye inanmamak ve dikkate almamak konusunda hâlâ direnmektedirler?

İsrail Medyasından “The Jerusalem Post”ta Yayınlandığı İddia Edilen Türkiye Analizi ve Amacı!

Bu makale (bazı iddialara göre) İsrail’de yayın yapan The Jerusalem Post gazetesi tarafından yayınlanmıştır. Ben de hiçbir değişiklik yapmadan aynen yayınlıyorum. İsrail medyasında yapılan Türkiye analizi ayrıntılarını görmek için okunması lazımdır.[1]

“Erdoğan’ın gerçek hedefi: Yunanistan’da yaygara çıkartıp dikkati gereksiz onların üstüne çekiyor. Ancak Erdoğan’ın gözü doğuda. Milli silahlarını tüm İslam ümmetinin silahları yapmak, böylece İslam NATO’sunu kurmak, Pakistan’la nükleer silahlara kavuşmak, Suriye üzerinden hızlıca Kudüs’e ulaşmak, YPG’yi bitirip Araplarla bağlantı sağlamak, Doğu Akdeniz’de petrol ve gaz çıkartıp, ekonomik ve siyasi büyük güç olmak. Kıbrıs üzerinden Gazze’ye çıkmak, Amerika’yı Ortadoğu’dan kovmak ve kendisini halife olarak ilan edip tanınmak istiyor. Bu nedenle Suriye savaşı, İsrail’in hayatta kalma savaşıdır. Eğer Amerika Suriye’yi kaybederse Ortadoğu’da cihat başlayacak, Türkler ve hatta Ruslar mücahitlere silah dağıtacaktır. Sonunda Amerika Irak’ı da, Mısır’ı da kaybetmiş olacak, her yer Türklerin kontrolüne alınacaktır. Türkleri ancak hava savaşında durdurabilirdik ama geç kalınmıştır. Hava milli savunmalarını kurmak yolunda ciddi ve önemli mesafeler alınmıştır. İlk temasları ve saldırıları YPG’ye karşıdır, oysa YPG’yi İsrail silahlandırmıştı. Maalesef TSK karşısında varlık gösteremedikleri ortaya çıkmıştır. YPG, Türk SİHA’larıyla her gün 50 asker kaybediyorlar.

 

..

 

MAKALENİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ…

BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi