Anasayfa » SABAHATTİN ÖNKİBAR KİMLERE KİRALANMIŞTI?

SABAHATTİN ÖNKİBAR KİMLERE KİRALANMIŞTI?

Yazar: yonetici
0 Yorum 200 Görüntüleyen

SABAHATTİN ÖNKİBAR KİMLERE KİRALANMIŞTI?

      

Sabahattin Önkibar, “CIA ve İngiliz Devletine Göre: T. Erdoğan, Abdullah Gül ve Deniz Baykal’ın mal varlıklarıyla ilgili” iddiaları sıralarken, asıl amaçlarının Rahmetli Erbakan Hoca’yı karalamak olan bu video çekiminde,[1] diğerlerinin iftiralarına tarafsızlık süsü vermek üzere gündeme taşındığı sırıtmaktaydı. Önce Sn. Önkibar CIA’nın ve İngiliz İstihbaratının bir elemanı mıydı ki, bu sözde gizli ve özel bilgiler kendisine ulaştırılmıştı?

İkinci sırıtan çelişki, Eski Genelkurmay İstihbarat Başkanı ve Vatan Partili İsmail Hakkı Pekin, CIA görevlisinin Sn. Erdoğan’ın haksız mal varlığı bilgilerini kendisine aktarmasına rağmen, bugün ne maksatla Perinçek’le beraber koyu Erdoğan ve AKP iktidarı savunucuları olup çıkmışlardı? Eğer bazı makam ve çıkarlar karşılığı kiralanmış iseler, böylesi satılık insanlara ne kadar güven duyulacaktı?

Şu gerçeği bir kez daha vurgulayalım ki, Sabahattin Önkibar gibi zırvacıların aslında kimlerin adamları olduğu, daha rahat anlaşılsındı.

25 Eylül 2022 tarihli Habertürk’te Eren Eğilmez’in yönettiği “Gerçek Fikri Ne?” programına konuk olan Yahudi araştırmacı-yazar RIFAT BALİ şu mealde itiraflarda bulunmuşlardı:

“Türk Yahudi Cemaati, 28 Şubat’la Erbakan’ın devre dışı bırakılması sonrası rahatlamışlardır. O süreçte askeri ve sivil bürokratların bazılarının İsrail’le ihale rantlarını paylaştıklarını duydum ama aslını bilmiyorum. Yahudi Cemaatinin, İsrail’in ve ABD’deki Siyonist Lobilerin en büyük kuşkuları Erbakan ve Milli Görüş fikriyatıydı. Erbakan’ın 70’li yıllarda Hükümet ortağı oldukları koalisyonlarda, onlara bağlı Bakanlıklardan Yahudi asıllı iş adamları devletten ihale ve kredi alamamışlardır!” sözleri, Erbakan’dan hangi mahfillerin ve hangi sebeplerle gıcık aldıklarını açığa vurmaktaydı. Ve tabi sizin gibi süprüntü ve döküntülerin niçin kiralanıp Erbakan’a sataştığınız da ortaya çıkmaktaydı.

Kaldı ki Erbakan Hocamız; Sedat Ergin, Fehmi Koru, Cengiz Çandar’ın sundukları Kanal 6 Panorama programında; Bosna’ya yardım paraları konusunun resmi kayıtlarla ve başta Aliya İzzet Begoviç ve diğer üst düzey yetkililerin Erbakan Hocamızın şahsında Milli Görüş Camiasının samimi yardım ve desteklerine yönelik teşekkürleri ve alındı belgelerini kamuoyunun dikkatine sunmuş ve münafıkları susturmuşlardı.

 

 

 

 

 

MAKALEYİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ..

 

 

 

 

 

 

BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi