Anasayfa » PKK’YI AZDIRAN DA, AKP İKTİDARINI HAZIRLAYAN DA; 28 ŞUBATTIR!

PKK’YI AZDIRAN DA, AKP İKTİDARINI HAZIRLAYAN DA; 28 ŞUBATTIR!

Yazar: yonetici
0 Yorum 328 Görüntüleyen

PKK’YI AZDIRAN DA, AKP İKTİDARINI HAZIRLAYAN DA; 28 ŞUBATTIR!

 

Biri Ulusalcı, biri İslamcı: Yahudi damatlıyla, Yahudi madalyalı!

Başbakanlığı döneminde; tüm insan haklarına, temel hukuk ve ahlak kurallarına aykırı olarak ve emperyalist Amerika ve Avrupa’nın desteğini arkasına alarak, yıllardır mazlum ve savunmasız Filistin halkına kan kusturan ve PKK canavarlarını azdırıp Türkiye’ye karşı koz olarak kullanan sapık ve saldırgan İsrail terörünü kast ederek:

“Bunların pilotlarını ülkemizde eğitip, Müslüman ve masum kardeşlerimizin acımasızca bombalanmasına izin vermemeliyiz!”

diyen Rahmetli ERBAKAN HOCA’yı “İsrail düşmanı” diye suçlayıp Siyonist zalimlere sahip çıkan. AKP iktidarını ve Yahudi Lobilerinden madalyalı Recep T. Erdoğan’ı “Milli Görüş’ün ekibi ve Erbakan’ın takipçileri” gibi gösterip saçmalayan… Ve üstelik kin kokan bir üslupla ırkçılık yaparak Arap karşıtlığı üzerinden dine saldıran[1] Çetin Doğan gibi 28 Şubatçılar, hem PKK terörünün yeniden azdırılması hem de bugün sözde karşı çıktıkları AKP’nin iktidara taşınması için ortam hazırlamıştır.

Zaten bu gerçeklerin farkına vardığı ve belgeleriyle ispatladığı için Prof. Erol Manisalı’ya diğer Ulusalcılar şiddetle karşı çıkmakta ve tavır almaktadır.

Güneydoğu Bölgemiz maalesef devlet eliyle terör faaliyetlerine uygun konuma taşınmıştır. Bilerek ve isteyerek atılan hatalı adımlar süreci hızlandırmıştır. Sürece en çok katkıda bulunan 28 Şubatçıların “irtica PKK’dan daha tehlikelidir” sözü bir nevi terörü meşrulaştırmıştır. Zaten tehdit algısını da değiştirip, irtica birinci tehlike olarak sunulmaya başlanmıştı. Onlar bu hatalı ve sakat anlayışlarını devlet politikası olarak uyguladılar. Tek tip vatandaş görme arzu edildi; halkın dini hassasiyeti yadırgandı.

  • Dini bütün insanlar kılık kıyafetinden dolayı rahatsız edilip horlandı.
  • Kur’an kursları sudan bahanelerle kapatıldı.
  • 12 yaşından küçük çocuklara Kur’an öğretilmesi yasaklandı.
  • İHL’lerin 8 yıllık eğitim bahanesiyle orta kısımları kapatıldı, katsayı uygulamasıyla da üniversiteye girişleri kısıtlandı.
  • Mektep-medreseler kapatıldı.
  • Ev sohbetine, zikir halkalarına baskınlar yapıldı.

Rahatsız edilen, işleri ellerinden alınan, faaliyetleri yasaklanan şeyh efendiler, hocalar, kanaat önderleri yerini, yurdunu terk edip bölgeden ayrıldılar.

Bu garip uygulamalar yüzünden yüz binler eğitimsiz kaldı, bazıları dağın yolunu tuttular.

28 Şubatçılar ABD Yahudi odaklarının talimatıyla “laiklik” uğruna ve “demokrasiye balans ayarı” adına yaptıklarını anlattılar.

 

..

 

MAKALENİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ…

BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi