Anasayfa » OBAMA MESİH, ERDOĞAN MEHDİ!

OBAMA MESİH, ERDOĞAN MEHDİ!

Yazar: yonetici
0 Yorum 177 Görüntüleyen

OBAMA MESİH, ERDOĞAN MEHDİ!

 

Paul Krugman, ABD derin devleti sayılan Yahudi Lobilerinin resmi yayın organı olan New York Times’in yazarıydı. 2008 İktisadi bilimler dalında Nobel ödülü almıştı. Kendisi, New Yorklu bir Yahudi ailenin evladıydı. MOSSAD ve CIA ile özel bağlantıları yazılıp konuşulmaktaydı. Dünyanın ilk yüz entellektüeli arasına sokulanlardandı. Vahşi kapitalizmi ve Siyonist sömürü düzenini överek ve sahiplenerek değil, sözde tenkit ederek meşrulaştıran, yamayıp cilalayarak ayakta kalmasını sağlayan takımdandı. Üstelik Erbakan’ın mutlaka iktidardan düşürülmesi gerektiğine inananlardandı!..

İşte bu Yahudi Paul Krugman, Ilımlı İslamcı ve AKP yandaşı STAR Gazetesinin de haftada bir ekonomi ve global siyaset yazarlığını yapmaktaydı. Daha doğrusu Star Gazetesi üzerinden, AKP iktidarını, yalaka yazarlarını ve dindar taraftarlarını yönlendirmeye ve beyinciklerini büyülemeye çalışmaktaydı.

Bay Paul Krugman 10-11-2012 tarihli Starda “Asıl Şimdi Gerçek Amerika’ya hoş geldiniz” başlıklı yazısında:

“Wall Street’teki Yahudi tekel sermaye sahipleri olan ve dünyanın hâkimleri olarak anılan Finans çevrelerinin Romney’i desteklediklerini, ancak onlara rağmen Obama’nın seçimi zaferle bitirdiğini ve böylece Amerika’yı ve dünyayı çok mutlu ve umutlu günlerin beklediğini” müjdeliyor ve bir sürü İslamcı yazar ve yorumcu da bu zokayı yutuyor ve papağan gibi aynı nakaratları tekrarlıyordu. Zaman Gazetesinden Yeni Şafak’ına, Star’ından Sabah’ına kadar hepsi birden haftalar boyu Obama’nın muhteşem zaferinden ve kutlu projelerinden bahsediyordu.

“Mümin (olan) bir delikten iki sefer ısırılmaz” hadisinin haber verdiği feraset fukaraları, ABD seçimlerine katılımın %50’de kaldığını, Obama’nın ise bunun yarısı ile yani %25 oy desteği ile ABD’ye başkan, Yahudi Lobilerine kâhya atandığından ve bu güdümlü demokrasi ayıbından bahseden hiç çıkmamıştı.

Bir dönem önceki kurgu ve kuruntularının hepsinin boşa çıktığını ve hayal kırıklığına uğradıklarını nasılda unutmuşlardı!? Hatta bazı Milli Gazete yazarları bile:

“Öteki Amerika’nın Zaferi…”

“İkinci Obama dönemi ya da, Sistem içi hesaplaşma” başlıklı yazılar kaleme almışlardı. Oysa Amerika’da Yahudilerin yoğunlukla yaşadıkları bölgelerde, kahır çoğunlukla Obama’ya oy çıktığı saptanmıştı. Star yazarı İbrahim Kiras:

“Canım, zaten Yahudi seçmenler öteden beri demokratlara oy verme geleneğini sürdürüyor” diyerek kendince bir mazeret uydurmakta, Obama’yı Yahudilerin seçtiğini gizlemeye çalışmaktaydı. Sanki insanlar, Romney ile Obama’nın seçim süresince İsrail’e yaranmak için yarıştıklarını bilmiyorlardı…

Yani artık Obama Mesih, Erdoğan Mehdi konumundaydı!. Ancak bu Mesih ve Mehdi, Deccalin karargâhı olan Yahudi Lobilerinin adamlarıydı. Hatta boyunlarında Siyonist mahfillerce takılan cesaret madalyaları bile vardı.

 

..

 

MAKALENİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ…

BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi