Anasayfa » MİRAÇ KANDİLİNDE YAPILAN MAKAM DUASI

MİRAÇ KANDİLİNDE YAPILAN MAKAM DUASI

Yazar: yonetici
0 Yorum 163 Görüntüleyen

MİRAÇ KANDİLİNDE YAPILAN MAKAM DUASI

        

Muhterem Abdullah Akgül Hocamızın, 2022 27 Şubat Miraç Gecesinde, Aziz Erbakan Hocamızın Makamı Başında Yapmış Oldukları Dua:

        

Esselamu – Aleyküm kardeşlerim,

Geceniz mübarek olsun. Cenab-ı Hak afv-u mağfiret buyursun. Duamızı yapalım. Siz de âmin deyin…

Euzübillahimineşşeytanirracim. Bismillahirrahmanirrahim.

Elhamdülillahi rabbil âlemin vel akıbetü lil müttekin, vesselatü vessalamü ala resulünâ Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmain.

Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali Seyyidina ve Mehdina Muhammed. Bi adedi evrakil eşcar ve gateratil emtar ve emvacil bihar ve neğamatil atyar ve lemaatil envar, fi cemiil ezmani vel easar vel agtar.

Bismillahirrahmanirrahim.

Elhamdü lillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budü ve iyyâke neste’în, İhdinessırâtel müstakîm, Sırâtellezine en’amte aleyhim ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn. Âmin.

Ya Erhamer rahimin. Ya Ekremel Ekremin. Ve ya Hayrel hafizin. Ve Yarabbel Âlemin. Şu mübarek Miraç gecesi dolayısıyla ve Aziz Erbakan Hocamızın huzurunda, el açıp Sana yalvarıyoruz. Dualarımızı kabul ve makbul eyle ya Rabbi. İsmi Azam hürmetine. Esmai Hüsnan hürmetine. Kur’an-ı Azimüşşan ve mübarek manası, Meali ve mesajları hürmetine. Efendimiz Aleyhisselatü Vesselam hürmetine. Aziz Erbakan Hocamız hürmetine. Milli Çözüm erbabı şu sadıkların hürmetine. Ne olur Allah’ım; bizleri ve ümmet-i Muhammedi ve tüm insanlık âlemini, asırlardır esiri olduğumuz şu Siyonist dünya düzenine ve esaretten ve deccalizme mahkûmiyetten ve tüm ahir zaman fitnelerinden azat ve beraat eyle Allah’ım. Âmin…

En yakın bir süreçte en hayırlı ve başarılı sonuçları nasip ve müyesser eyleyip, zalimlerin ve hainlerin planlarını tersine çevirip Adil Düzen imkân ve iktidarını bizlere lütfeyle Allah’ım. Âmin…

Ülkemizin her tarafından, Hak davanın aşıkları ve Erbakan’ın sadıkları olan şuurlu beyler, hanımefendiler, gençler ve masum çocuklar olarak makamında toplanıp Yüce Dergâhına açılan bu yüzlerce ellerin samimi sahiplerini, tüm sadık Milli Görüşçüleri ve müstakim mü’minleri mahrum, mağdur, mahzun ve mahcup eyleme Ya Rabbi!..

 

..

 

MAKALENİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ…

BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi