Anasayfa » FİLİSTİNLİ MÜCAHİTLER DESTANLAR YAZMAKTA; İŞBİRLİKÇİ HÜKÜMETLER İSTİSMARCILIK YAPMAKTAYDI!..__!!

FİLİSTİNLİ MÜCAHİTLER DESTANLAR YAZMAKTA; İŞBİRLİKÇİ HÜKÜMETLER İSTİSMARCILIK YAPMAKTAYDI!..__!!

Yazar: yonetici
0 Yorum 183 Görüntüleyen

FİLİSTİNLİ MÜCAHİTLER DESTANLAR YAZMAKTA;

İŞBİRLİKÇİ HÜKÜMETLER İSTİSMARCILIK YAPMAKTAYDI!..

          

          

2021 Ramazan ayı sonunda başlatılan; Filistin’de yaşanan Siyonist işgalci vahşetini, sadece işbirlikçi ve istismar tıynetli iktidarın yandaşlarından ve kiralık medya organlarından izleyenler yanılgıya ve yılgınlığa kapılmaktadır. Oysa aslında soylu ve şuurlu Filistinli Müslümanlar şu anda orada diriliş destanları yazmakta, hatta kutlu zafer muştuları yaşatmaktadır. Siyonist İsrail terör şebekesini, “Yenilmez bir organize” ve arkasındaki ABD ve AB’yi; “Karşı gelinmez güçler” olarak gösteren yayınlar, yazılar ve yorumlar kasıtlıdır.

Bu tezgâhı bozmak ve olaylara doğru açılardan bakmak üzere; “(Münafık ve marazlı insanlara) Onlara (İslami cihadla ve toplum huzuruyla ilgili) güven veya korkuya dair bir haber gelse, (yetkililere danışmadan) onu hemen yayarlar (rastgele konuşur ve yazarlar). Halbuki o (haberin yayılıp yayılmaması ve nasıl yorumlanması gerektiğini) Peygambere veya içlerindeki (yetkili ve bilgili) emir sahiplerine götürüp iletselerdi, aralarında akıl ve anlayış erbabı kimseler, onun ne olduğunu (İslami hareketi ve ümmeti ilgilendiren bu tür haber ve söylentilerin ne maksatla çıkarıldığını ve ne anlama geldiğini) bilip öğrenirlerdi. Eğer size Allah’ın lütfu ve merhameti olmasaydı (böyle baştan ve irtibattan kopuk rastgele haber ve yorum yazdığınızdan dolayı) pek azınız hariç (birçok işinizde) şeytana uyup gitmiştiniz. (Öyle ise cihad ve normal hayat ortamında basın-yayın ilkelerine dikkat ediniz.)” (Nisa: 83) ayeti üzerinde yoğunlaşmak ve gereğini yapmak lazımdır.

Bu arada Kudüs TV gibi kanalların da; Filistin duyarlılığı ve ulaştırdığı yardımları nedeniyle belli bir mezhebi ve ülkeyi öne çıkarıp övmek ve diğerlerini önemsiz göstermek gibi gereksiz bir tarafgirlikten uzak, tüm ümmetin sesi konumunda daha sorumlu ve şuurlu bir yayın politikası izlemesi, değerini ve güven dengesini daha da arttıracaktır.

Rahmetli Erbakan Hocamızın: “Eğer iman varsa, imkân da vardır!” buyurdukları hakikat Filistin’de ortaya çıkmıştır!

Evet, mü’min ve mücahit Filistin halkı samimi cihatlarının ve sabr-u sebatlarının karşılığında, hiç umulmadık imkânlara ve fırsatlara kavuşmuşlardır.

MAKALENİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi