Anasayfa » Erdoğan'ın Yahudi Lobileriyle Buluşma Avantajı ve DİPLOMA ŞANTAJI

Erdoğan'ın Yahudi Lobileriyle Buluşma Avantajı ve DİPLOMA ŞANTAJI

Yazar: yonetici
0 Yorum 126 Görüntüleyen

Sn. Erdoğan’ın icraatları, ağırlıklı olarak Milletin mi, yoksa Siyonizm’in mi işine yaramaktadır?

Mavi Marmara katliamına rağmen İsrail’le “normalleşme”yi başlatan ilk ülke AKP Türkiyesi olurken, Türkiye ile İsrail 17 Ağustos 2022’de, diplomatik ilişkilerin yeniden en üst düzeye çıkarılması ve karşılıklı büyükelçi atanması kararı almıştı. 19 Eylül 2022’de Siyonist İsrail, Ankara’ya yeniden büyükelçi atarken, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ABD’deki “temasları” da dikkatlerden saklanmıştı. Her ABD seyahatinde “gelenek” olduğu üzere Siyonistlerle görüşen Erdoğan, bu ziyaretinde de geleneği bozmamıştı! Cumhurbaşkanı Erdoğan, BM 77. Genel Kurulu’na katılmak üzere bulunduğu New York’ta Dünya Yahudi Kongresi Başkanı Ronald Lauder’le de bir görüşme yapmıştı. Bu görüşme, basına kapalıydı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, Amerikan Yahudi Toplumu Çatı Kuruluşları temsilcileriyle de buluşmuşlardı.

Tüm Siyonist Baronların Hepsi Oradaydı!

Basına kapalı gerçekleştirilen toplantıda, Amerikan Yahudi Kuruluşları Başkanları Konferansı Başkan Yardımcısı Malcolm Hoenlein, New York Yahudi Toplum İlişkileri Konseyi Başkanı Gideon Taylor, Etnik Anlayış Vakfı Başkanı Haham Marc Schneier, Amerikan Yahudi Kongresi Başkanı Jack Rosen, İnkârla Mücadele Ligi Onursal Direktörü Abraham Foxman, Amerikan Yahudi Kuruluşları İcra Kurulu Başkanları Başkanı William Daroff, Türk Yahudi Toplumu Eşbaşkanları İshak İbrahimzadeh ile Erol Kohen’in de aralarında bulunduğu çok sayıda çatı kuruluş temsilcisi yer almıştı.

Şimdi şunları sormak ve doğru-doyurucu yanıtlarını almak, Millet olarak hakkımızdı:

1- Sn. Erdoğan’ın, güya BM oturumlarına katılmak üzere ABD’ye giderken, bu Siyonist Yahudi Teşkilatlarıyla görüşmeler yapacağı niye toplumdan özellikle saklanmıştı?

2- Yandaş medyada ve TV programlarında, Sn. Erdoğan’ın Siyonist Yahudi kuruluşlarıyla yaptığı görüşmelerle ilgili, neden hiçbir yorum yer almamıştı?

3- Aslında sadece ABD ve AB’nin değil, tüm dünya ülkelerinin yönetimleri ve ekonomileri üzerinde büyük bir etkinliği olan bu Yahudi Kuruluşlarındaki gizli buluşmalarda, hangi konular tartışılmış, hangi kararlar alınmış ve Sn. Erdoğan hangi sorulara muhatap kalmıştı?

4- İmaen de olsa, Selahattin Demirtaş’ın gündeme taşıdığı “Erdoğan’ın üniversite diploması” konusu da, bu buluşmalarda hiç hatırlatılmış mıydı?

Çünkü Siyonist odaklar ve özellikle Türkiye gibi stratejik önem taşıyan ülkelerde, iktidara taşıdıkları ve hele İslamcı bir gelenekten devşirip ayarladıkları insanları, sürekli avuçlarında tutmak ve mutlak kontrollerini sağlamak üzere emniyet garantisi cinsinden bazı kozlarını ceplerinde bulundururlardı!?.. Örneğin Selahattin Demirtaş, “(Diploması var mı, yok mu?) Gerçeğini, seçimden sonra öğreneceğiz!” derken, kimlerin adına bu şantajı yapmaktaydı? Çünkü PKK’nın ve lider kadrolarının Siyonist odakların maşaları olduğunu bilmeyen kalmamıştı?

Peki, diplomanın sahte olduğu ortaya çıkarsa devlette neler yaşanacaktı?

– Atadığı tüm Bakanlar yetkisiz olacakları için o Bakanların yaptıkları tüm işlemler de geçersiz sayılacaktı.

– Atadığı tüm Elçilerin görevi düşecek ve boşta kalacaktı.

– Atadığı Anayasa Mahkemesi, Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu üyelerinin görevleri otomatikman düşmüş sayılacaktı.

– Atadığı tüm Valilerin, Kaymakamların, Rektörlerin görevleri sonlanmış olacaktı.

– Atadığı tüm Genel Müdürlerin, Bakan Yardımcılarının görevleri askıya alınacaktı. Yani geriye doğru olarak tüm atama kararnameleri geçersiz konuma taşınacaktı. Devlet bürokrasisi bir dakika içinde çökmüş olacaktı. Ülkenin tüm elçilikleri, dış temsilcilikleri yetkisiz hale gelecek, onayladığı bütün uluslararası sözleşmeler geçersiz sayılacaktı.

– Meclis’in çıkardığı ve Cumhurbaşkanı’nın onayıyla yürürlüğe giren bütün kanunlar geçersiz olacaktı.

– Cumhurbaşkanı’na hakaret davalarının hepsi düşecek, verilmiş cezalar kadük hale gelecek, ceza verilen kişiler tazminat hakkı kazanacaktı…

– Beşli çeteye verilen tüm ihaleler de geçersiz sayılacaktı.

Peki Cumhurbaşkanı nasıl bir durumla karşı karşıya kalacaktı?

Cumhurbaşkanlığı dokunulmazlığı da ortadan kalkacağına göre kendisi, Yüce Divan sıfatı taşıyacak Anayasa Mahkemesi’nde değil, normal Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılanacaktı. Yargılama için en az 400 milletvekilinin onaylaması gereken Meclis kararına da gerek kalmayacaktı.

Görevi süresince kendisine ödenen maaş, ek ödenek, Saray’ın yeme, içme, ısıtma, soğutma, iletişim, gibi giderleri ile bindiği uçakların yakıtlarından uçuş ekibinin maaşlarına kadar… Ve koruma ordusunun maaşlarından, gizli ödenekten harcadığı her kuruşa kadar tümü kendisinden geri alınacaktı…

Saray’da muhtarlara verdiği yemeklerden, Suudi Prens için getirtilen çalgı çenginin parasına kadar, Cumhurbaşkanı sıfatıyla yaptığı tüm harcamaları ödemek zorunda bırakılacaktı.

Diploma sahteyse buna sessiz kalan, sahteliğin üstünü örten üniversite yönetimleri ile Yüksek Seçim Kurulu üyeleri de çok ağır cezai yaptırımlarla karşı karşıya kalacaktı.

Şimdi Sn. Erdoğan’a değil, Madagaskar Cumhurbaşkanı’na birkaç soru sorarak bitirmek istiyorum. Haydi diyelim ki bir diploma vardı…


makalenin tamamı için tıklayınız..
BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi