Anasayfa » ERBAKAN’IN DUYARLILIĞI, EKREM KIZILTAŞ’LARIN AYARI!!

ERBAKAN’IN DUYARLILIĞI, EKREM KIZILTAŞ’LARIN AYARI!!

Yazar: yonetici
0 Yorum 535 Görüntüleyen

ERBAKAN’IN DUYARLILIĞI,

EKREM KIZILTAŞ’LARIN AYARI

        

23 Haziran 2007 tarihinde Ankara İLCİ Otel terasında, yaklaşan 22 Temmuz Genel Seçimleri öncesi Erbakan Hocamızla çok önemli bir röportaj yapılmış ve bu tarihi manifesto[1] TV5’te canlı yayınlanmıştı. Bu röportajı, o sırada Milli Görüşçü olan, ama şimdi Erdoğan yandaşı gazete ve TV’lerde yazar ve yorumculuk yapan Sn. Ekrem Kızıltaş ile çok değerli ve Milli duyarlı aydınlarımızdan Prof. Hasan Ünal Bey birlikte sunmuşlardı. Türkiye’nin sorunlarını ve çözüm yollarını çok net bir dille ve yaşanmış örneklerle anlatan, AKP iktidarının derin tahribatlarını hatırlatan ve tek bir kelime dahi eklenip çıkarmaya ihtiyaç bırakmayan bu açıklamaları özetle aktarıyoruz.

Irkçı Emperyalizmi (Siyonizm’i) tanımadan, ona hizmetkârlıktan kurtulmak imkânsızdır!

Cenab-ı Allah bu kâinatı Hak ve Bâtılın mücadelesi şeklinde yaratmıştır. Hak, Hz. Âdem’den beri ecdadımızın takip ettiği yoldur; Milli Görüş’tür. Bâtıla gelince, “Bütün insanlar bizim kölemiz olacak, biz üstün ırkız” diyen Irkçı Emperyalist zihniyettir. Bu Bâtıl, 5767 seneden beri gayesine ulaşmak için geceli gündüzlü çalışıyor. Ecdadımız bunlara fırsat vermedi. Yeryüzünde adil bir düzen kurdu, insanlık saadet buldu. Asr-ı Saadet, Hulefa-i Raşidin, Emeviler, Abbasiler, Selçuklular ve Osmanlılar döneminde biz, 11 asır ecdadımızla dünyaya hâkim olduk. Yeryüzünde adil bir düzen kurduk, bütün insanların saadeti için çalıştık. İnsanlar mesut oldular. Ancak takdiri İlahi, son 3 asırdan beri Irkçı Emperyalizm maddi gücü eline geçirmiştir ve bir zulüm dünyası kurmuştur. Bu zulüm dünyası içerisinde şimdi insanlar gözyaşı, kan gölü, savaş, ızdırap, terörden başka bir şey görmemektedirler. Yeniden, yeryüzünde huzurun, barışın, saadetin tesisi için, yeni bir dünyanın kurulma vazifesi, bütün tarihi gelişimin gösterdiği gibi yine bizim milletimize düşmektedir, Milli Görüş’e düşmektedir. Bu vazifemizi yaparken, önce doğru bir teşhis yapmak, bulunduğumuz yeri gerçek manasıyla tespit etmek ve ne yapacağımızı bilmek elbette çok büyük önem taşıyor.

Hemen belirtelim ki, 1990’da, Sovyetler Birliği çöktüğü ve Komünizm iflas ettiği zaman, Irkçı Emperyalizm 20. Haçlı Seferini başlattı. Tarih boyunca bugüne kadar 19 tane Haçlı Seferi yapmıştı. 19’uncusu Cihan Harbi’ydi, Çanakkale Savaşı’ydı. Aziz milletimiz bunlara fırsat vermedi. Bütün insanlığı kendilerine köle yapmalarına müsaade etmedi. Biz onları Çanakkale’den geri gönderdik, kapıdan kovduk. Şimdi bacadan içeri girmek üzere, ellerinden gelen gayreti gösteriyorlar. İşte seçimler de tam bu tarihi noktada yapılıyor.

 

..

 

makalenin tamamı için tıklayınız…

BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi