Anasayfa » Emine Şenlikoğlu’nun Tutarsızlığı ve AKP’NİN KİRLİ BAĞLANTILARI!

Emine Şenlikoğlu’nun Tutarsızlığı ve AKP’NİN KİRLİ BAĞLANTILARI!

Yazar: yonetici
0 Yorum 429 Görüntüleyen

Emine Şenlikoğlu’nun Tutarsızlığı ve AKP’NİN KİRLİ BAĞLANTILARI!

25 Mart 2017 tarihinde Konya’daki “3. Dünya savaşı Hazırlıkları ve Başkanlık Muamması” başlıklı konferansımızı internet üzerinden izleyen Emine Şenlikoğlu, altına Facebook hesabından: “Yazıklar Olsun size!..” şeklinde bir yorum yazmışlardı. Ardından gerekli ve gerçekçi yanıtlar verilince, fıtratlarına ve fırsatçılığına uygun bir tavırla hemen silmek ve yan çizmek zorunda kalmışlardı. Bir zamanlar “Koyu şeriatçı ve tavizsiz İslamcı” rolüyle mangalda kül bırakmayan ve tabi İslam’ı “bir hayat nizamı ve imtihan davası” değil, kof edebiyat ve istismar aracı yapan bu tipler, şimdi AKP iktidarının ve kurmaylarının açıkça inkâr ve isyancılık kokan bütün icraat ve tahribatlarına, mazeret hatta keramet uydurmakla uğraşmaktaydı. Herkesin gerçek ayarını ve amacını ortaya koyan Allah’ın (CC) şimdi; bir zamanlar Sn. Recep T. Erdoğan’a ağza alınmaz küfür ve hakaretler yağdıran ve Sn. Emine Şenlikoğlu’na da -haşa- “Fahişe” diye saldıran Elaziz Ekibiyle aynı safta ve AKP yandaşlığında buluşturması, ne müthiş bir ilahi intikam sırrıydı!..

Bu zavallı zırvacıların “gizli Haham” dedikleri, bizim de kirli mahiyetini ve marifetini bildiğimiz Oğuzhan Asiltürk bile dolaylı yoldan Recep T. Erdoğan’a çalışmaktaydı. Yani o da sizinle aynı kafada ve taraftaydı. Bazı İl Başkanlarının da bulunduğu bir toplantıda alınan telefon kaydında Oğuzhan Asiltürk şunları aktarmıştı:

“Aldığımız oy da ortada. Zaten en çok %22 oy almışız. Şimdi de %0,7 oya düşmüşüz. Biz gittikçe sıfıra inecek gibi görünüyoruz. Çünkü karşımızdaki partilerin seçtiği insanlar belli, toplumun onlara ilgisi belli. Öyleyse “Efendim şöyle bir meclis aritmetiği çıkabilir” diye hayalle olmaz. Ancak, Erbakan Hocayla ilk partinin kuruluşundan beri bizim savunduğumuz fikir başkanlık sistemi idi. Erbakan Hocayla konuşurken arkadaşlar dediler ki: “E Hocam, iyi başkanlık sistemi de, biz %50 oy alacak hale hiçbir zaman gelemeyiz. Demek ki bizim başkanımız hiç olamayacak.” Ama eğer başkanlık sistemi gelirse başkanı bütün millet seçeceği için hiçbir zaman dinsiz, imansız bir insan başa geçemez. Fakat o kişi ister istemez Müslümanların oyunu almak için, şimdiki cumhurbaşkanından daha fazla hayırlı şeyler de yapabilir. Olur mu olmaz mı bak Allah bilir, ben değerlendirme yapıyorum.  Bu daha lehde bile olabilir. Biz onun için “Evet” de demiyoruz “Hayır” da demiyoruz. Yoksa ikisini kıyasladığımız zaman bu başkanlık sisteminde bizim lehimize olacak şeyler bulunuyor. Çünkü bu durumda, bakanlar kurulunu doğrudan doğruya başkan seçeceği için birkaç tane Müslüman insanı bakan bile yapabilir, onlar bir hizmet de edebilir. Buna rağmen sistem gereği biz Allah’ın hükmünü reddeder duruma düşmemek için “Evet” de “Hayır” da diyemeyiz. Ne yaparsanız yapınız.” Ve tabi işin daha acı tarafı; Koca camiamızdan “Ey Oğuzhan Asiltürk, Saadet Partisi ve Genel Başkanı “HAYIR” kararı almışken, siz nasıl böyle açıklamalar yaparsınız?” diyen bile çıkmamıştı.

Bayan Emine Şenlikoğlu’na sormak lazımdı:

15 yıldır tek başına iktidar olmasına rağmen; İslam Birliğini kurmak, faizi kaldırmak, fuhuş, eşcinsellik ve kumara engel koymak için hiçbir ciddi ve gerçekçi adım atmayan, hatta tam tersini yapan ve AB kuyruğunda kurtuluş arayan… Bir hafta öncesinde Endonezya’dan dönerken “Ne işi var NATO’nun Amerika ve Avrupa’nın Libya’da? Her tarafa ateş mi salacaklar?” gibi doğru ve duyarlı bir tavır takındığı halde, ardından bunun tam tersi bir kararla, hem de İzmir’i NATO’nun saldırı üssü yaparak, Haçlı gavurlarla birlikte Müslüman ve mazlum Libya halkını bombalayıp yüz bin insanın ölümünün suçuna ortak olmanın… Zalim ve işgalci İsrail ile normalleşme anlaşması imzalayıp Siyonist Çeteyi resmen meşrulaştırmanın, İslam Şeriatına göre hükmü ne olmaktadır? Bu açık cinayet ve hıyanet ortaklıklarına bay ve bayan yandaş takımı hangi mazeretler uydurmaktadır?

 

..

 

Makalenin tamamı için tıklayınız…

BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi