Anasayfa » AKP’NİN KÜRESEL SÖMÜRÜ TALANI VE MHP’Yİ EHLİLEŞTİRME PLANI!

AKP’NİN KÜRESEL SÖMÜRÜ TALANI VE MHP’Yİ EHLİLEŞTİRME PLANI!

Yazar: yonetici
0 Yorum 242 Görüntüleyen

AKP’NİN KÜRESEL SÖMÜRÜ TALANI

VE

MHP’Yİ EHLİLEŞTİRME PLANI!

          

Erdoğan İktidarı Küresel Sömürü Çarkına Taşeronluk Yapmaktaydı!

Erbakan Hocamız:

“Bize; ‘Siz her taşın altında bir Yahudi arıyorsunuz?’ diyorlar. Hayır, Biz her taşın altında bir Yahudi aramıyoruz; ama her baktığımız şüpheli ve şaibeli taşın altından bir Siyonist Yahudi çıktığını görüyoruz!” buyurarak, bir TV programında şu çarpıcı bilgileri aktarmışlardı:

Peki, Siyonistler Dünyayı Nasıl Sömürüyorlardı?

“Diyelim ki; siz şimdi Kayseri’den Hacca gitmek istiyorsunuz. ‘Efendim ben Müslümanım, param ülkeme, devletime gitsin. Türk uçağı ile Hacca gideceğim’ diyorsunuz. Türk uçağına biniyorsunuz: ‘Ne güzel, uçak paramı yatırdım, ülkeme, Türkiye’ye paramı verdim, Hacca gidiyorum’ diye koltuğunuza oturup uçuyorsunuz. Haberiniz yok ki, o uçağın dünyanın her yerinde serbest hava bölgesinde uçabilmesi için IATA üyesi olması lazım. IATA, Siyonist Rockefeller’in kurduğu bir sömürü çarkıdır. Bilet parasının %9’unu vermeden de buraya üye olamazsın. Yani önce Yahudi’ye %9’unu vereceksin, ondan sonra uçağa bineceksin. Yoksa uçakla yolculuk edemezsin… ‘Efendim, ben Yahudi’ye para vermek istemiyorum, uçakla gitmeyeyim, gemiyle gideyim’ diyerek gemi ile Hacca gitmeye kalkışsan, bu sefer de açık denizlerde gemilerin yürümesi için Lloyd’un müsaadesini alması lazım. Lloyd, 1830 yıllarında Avusturyalı Yahudilerce kurulan ve tüm denizlerdeki seyrüsefer güzergâh ve güvenliğini ayarlayan ve gerekli bilgi akışını sağlayan bir kuruluş konumundadır. Lloyd da diğer bir Yahudi’nin soygun tezgâhıdır. Yine %9’unu vereceksin. Şimdi bile, diyelim ki bir yük veya yeni bir yolcu gemisi yapacaksın, maliyetine yakın bir parayı götürüp ayrı bir Siyonist kuruluşa ödeyeceksin. Ayrıca navigasyon aletini; o Siyonist’in İtalyan şirketinden edineceksin ve her iki yılda bir de yine onlara götürüp, yenisiyle değiştireceksin!..

‘Efendim, ben Suudi Arabistan’a para göndereceğim!’ dersen, gönderemezsin, çünkü bu Siyonizm’in dünyasıdır. Paranı önce bir Siyonist bankaya vereceksin, o banka oradaki şubesine emir verecek. Sonra o parayı gönderilen kişiye ödeyecek ve bundan da %1’ini haraç olarak kendisi kapıp alacak. 

Ben Müslüman ülke Pakistan’dan mal alacağım. Onun için akreditife açmam lazım, ama açamam. Çünkü bu dünya Siyonist Yahudi’nin dünyasıdır. Yahudi’nin Bankası araya girecek, %5’ini alacak ki sen ticaretini öyle yapasın!.. Bu, tarihin görmediği korkunç bir vurgun ve soygun çarkıdır!..

 

..

 

MAKALENİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ…

BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi