Anasayfa » TÜRKİYE İÇİN EN ÖNCELİKLİ TEHDİT; AKP HÜKÜMETİDİR!

TÜRKİYE İÇİN EN ÖNCELİKLİ TEHDİT; AKP HÜKÜMETİDİR!

Yazar: yonetici
0 Yorum 147 Görüntüleyen

TÜRKİYE İÇİN EN ÖNCELİKLİ TEHDİT; AKP HÜKÜMETİDİR!

 

Etrafımızda bölge ve dünya dengelerini değiştirecek III. Dünya Savaşı hazırlıkları sürerken, AKP’lilerin siyasi ihtirasları ve şahsi hesapları uğruna, stratejik kurumlarımızı hırpalayacak, milli birlik ve dirliğimizi yıpratacak çekişmelerle vakit geçirmeleri, Türkiye için en tehlikeli ve öncelikli tehdit haline gelmiştir. İkinci önemli ve kıdemli tehdit ise; Yüce Dinimizi ve halkımızın İslam’a yönelmesini bir türlü içine sindiremeyen, kin kusmak için fırsat gözleyen ve bu zehirli zihniyetlerine “ulusalcılık” kılıfı geçiren kesimlerdir.

6 Şubat 2012 tarihli Aydınlık gazetesi Cumhurbaşkanının Diyanet İşleri Başkanına yaptığı ziyareti “Laikliğin katledilmesi” gibi göstermekten çekinmemişti. Bu karanlık kafalı ve İslam düşmanı taife, Diyanet İşleri Başkanlığının, Genelkurmay Başkanlığı ile birlikte aynı gün Atatürk tarafından kurulduğunu bile gizleyerek, halkımızı aldatacağını zannetmekteydi. Tarihi gerçekleri çarpıtarak ve Mustafa Kemali de “din karşıtı” diye tanıtarak, aslında AKP’ye masumiyet ve meşruiyet kazandırdıklarının bile farkında değillerdi. Asla öyle olmamasına rağmen, haydi diyelim Atatürk sizin söylediğiniz gibiydi. E şimdi öyledir diye bu milletin dininden vazgeçeceğini sanmak ne büyük bir gaflet ve dalaletti!..

Yahudi Kissinger’in Kehanetleri ve Arz-ı Mev’ud hedefleri!

Derin gırtlak (Deep Throat) sıfatıyla da anılan Kissinger artık şunları söylüyordu: “Ortadoğu’da savaş tamtamları çalıyor. Bunu duymayan şüphesiz sağırdır…” Demek ki, Ortadoğu’nun savaş bölgesi olduğunu Siyonistler saklamıyordu. Bizdeki 28 Şubatçılardan Çetin Doğan gibi konuşan Kissinger: “İsrail mümkün olduğunca daha çok masum insan katletmeli ve Ortadoğu’nun yeni hâkimi olmalı ve en az yarısını işgal edip sahip çıkmalı” diyordu. Yani Kissinger İsrail’in bekasını temin etmek için daha fazla Müslümanın katledilmesini ve Arap ülkelerinin işgal edilmesini istiyordu.

Yahudi Kissinger, ABD’nin İsrail’e hizmet için 7 Ortadoğu ülkesinin ve petrol alanlarının işgal edilmesini savunuyordu. Daily Escape gazetesine konuşan Kissinger, Pentagon’a: “Ortadoğu’da stratejik ve ekonomik nedenlerle 7 ülkede işleri ele almaya mecbur olduklarını söylüyor ve ‘işler istediğimiz gibi giderse Ortadoğu’nun yarısı İsrail’in olur’ diyordu.

Kissinger’e göre: “İsrail’in üzerine düşen, bütün gücüyle ve Allah ne verdi ise mümkün mertebe en büyük sayıda Müslüman öldürerek Ortadoğu’nun yarısına hâkim olmaktır. İran’a vurulacak darbe, Küresel düzeni kurmak, Arz-ı Mev’ud’a kavuşmak, çoğulcu dünya sisteminin tabutuna son çiviyi çakmak için son fırsattır.”

İşte Siyonizmin derin gırtlağı böyle konuşuyor ve elbette tehlikeli şeyler söylüyordu. Kalbindekini kusuyor, Siyonist mahfillere tercümanlık ediyordu. Evet, Kissinger, İran’a takmış durumdaydı, ancak Ortadoğu’yu Arz-ı Mev’ud’a göre taksim etmek üzere işgalini teklif ettiği 7 ülke arasında Türkiye’de bulunuyordu![1]

 

..

 

MAKALENİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ…

BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi