Anasayfa » SİYONİST GÜDÜMLÜ BATININ PANZEHİRİ VE ERBAKAN IN SİLAH TEKNOLOJİLERİ

SİYONİST GÜDÜMLÜ BATININ PANZEHİRİ VE ERBAKAN IN SİLAH TEKNOLOJİLERİ

Yazar: yonetici
0 Yorum 250 Görüntüleyen

SİYONİST GÜDÜMLÜ BATININ PANZEHİRİ VE ERBAKAN IN SİLAH TEKNOLOJİLERİ

 

Ha Siyonist Joe Biden, Ha Fetullah Gülen; ikisi de aynı telden çalmaktaydı!

Amerikan Başkan Yardımcısı Yahudi Joe Biden arsız bir biçimde 2007 yılında kendisiyle yapılan bir mülakatta Siyonist olduğunu söyleyebilmiştir. Mavi Marmara yolcu gemisine yapılan hunharca saldırıyı da aynı zaviyeden değerlendirmiştir. PBS televizyonunda “Charlie Rose Show” adlı programda soruları cevaplayan Biden, İsrail’in, gemilerdeki malzemeyi arama hakkına sahip olduğunu ifade etmiş, Hamas ile savaş halindeki İsrail’in, silah kaçırıp kaçırılmadığını bilmeye ve hücum etmeye hakkı olduğunu söylemiştir.

İsrail’e teşekkür borcumuz vardı!

Üzerine ölü toprağı serpilmiş gibi günlük yaşama dalmış insanlarımızın aklına başına getirdiği için İsrail’e teşekkür borcumuz var!

Milli şuuru yeniden uyandırdığı ve ayağa kaldırdığı için İsrail’e teşekkür borcumuz var!

Herkesin tuttuğu safın belli olmasına yardımcı olduğu için İsrail’e teşekkür borcumuz var!

İsrail bu vahşeti sergilememiş olsaydı, tuvalete gitmek için bile İsrail’den izin alınması gerektiğini savunanların varlığını topluma nasıl anlatacaktık?

İsrail bu vahşeti sergilememiş olsaydı otoriteye baş kaldırılmaması gerektiği yolundaki okyanus ötesi fetvadan(!) nasıl haberdar olacaktık?

İsrail bu vahşeti sergilememiş olsaydı Gazze’ye yardım göndermek için İsrail’den izin alınması gerektiğini savunan hoca efendilerden nasıl haberdar olacaktık? İHH gibi tüm milletin bağrına bastığı yardım kuruluşları hakkında şüphe(!) izhar eden ulemadan(!) nasıl haberdar olacaktık? İHH ile İsrail arasında tercih yapma durumunda kalınca İHH’yı tanımazlıktan gelenlerden nasıl haberdar olacaktık?

İşte bütün bunlar için İsrail’e teşekkür borçluyuz! Takkelerin düşüp kellerin görünmesine yardımcı olduğu için İsrail’e teşekkür borçluyuz!

Kimlerin peşinden koşup, kimler için gözyaşı döktüğümüzü açık seçik görmemize vesile olduğu için İsrail’e teşekkür borçluyuz!

Bir milleti topyekün uyandırdığı için İsrail’e teşekkür borçluyuz!

 

..

 

MAKALENİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ…

BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi