Anasayfa » SERİYYE DERGİSİ’NİN VE SERVET TURGUT DENSİZİNİN ERBAKAN VE İRAN KİNLERİ

SERİYYE DERGİSİ’NİN VE SERVET TURGUT DENSİZİNİN ERBAKAN VE İRAN KİNLERİ

Yazar: yonetici
0 Yorum 465 Görüntüleyen

SERİYYE DERGİSİ’NİN VE SERVET TURGUT DENSİZİNİN

ERBAKAN VE İRAN KİNLERİ

        

Arkadaşlarımız, 16 Mayıs 2020 tarihli Seriyye Dergisi internet sitesinden, Servet Turgut imzalı: “Durmuş Durduyan mı, Oğuzhan Asiltürk mü, Rüstemhan Sefilfars mı?” başlıklı bir hakaretnameyi bize ulaştırmışlardı. İran’ın bazı yanlışlıkları, Şia’nın bir takım asılsız ve yararsız saplantıları ve Milli Görüş’e sızmış Oğuzhan Asiltürk’ün yamuklukları bahane edilerek, oldukça küstah ve şımarık bir tavırla Rahmetli Erbakan Hocamıza saldırmışlardı.

Ehl-i Sünnet düşüncesinin en samimi ve seviyeli savunucularından olan, mezhebi ve meşrebi ne olursa olsun, tüm Müslümanları kardeş bilip, mutlak küfre ve zulme karşı İslam Birliği fikrini savunan ve bütün bunların aslında Ehl-i Sünnet itikadının da bir gereği olduğunu vurgulayan Erbakan’a bu denli düşmanlığın altında, elbette bir gâvurluk damarı aramak lazımdı.

 Necip Fazıl’ın Mustafa Kemal’in vefatından 10 gün sonrasında, üstelik Seyyid Abdülhakim Arvasi’ye intisabının da 5. yılında Cumhuriyet gazetesinde (26 Kasım 1938) yayınlanan -bizce de uygun bulunan- Atatürk’ü övücü yazılarını ne maksatla yazdı ise…

● Ve yine rahmetli Necip Fazıl, vefatı öncesi hangi hikmet ve hedeflerle MHP’ye yanaştı ve Laik Ülkücülere sahip çıktı ise…

● Erbakan Hocamız da, asırlar boyu Sünni İslam dünyası aleyhine kışkırtılıp kullanılan İran’a işte o maksatla sahip çıkmış ve Siyonist emperyalist şeytanların oyunlarını bozarak, tarihte ilk defa Şii İran’la Sünni İslam’a bağlı 8 ülkeyi D-8’ler etrafında barıştırıp buluşturmayı başarmıştı…

Erbakan’ın bu D-8 girişimi, Siyonist ve emperyalist Şeytanları, ve Türkiye’deki Laiklik ve Demokrasi istismarcısı malûm şarlatanları çileden çıkarmış, dış güçler ve işbirlikçileri 28 Şubat tezgâhıyla gâvurluklarını kusmuşlardı.

Peki ey Seriyye Dergisi ve Servet Turgut iblisi!.. Sizin bu Erbakan gıcıklığınızın ve böylesine huysuzlaşıp havlamanızın altında ne yatmaktaydı?

Sözde Ehl-i Sünnet’in hamisi ve takipçisi geçinen, hatta bir ara yine güya Ehli Sünnet zannedilen Suudi Amerika’yla İslam NATO’su bile kurmaya girişen(!?)… Ve yine Büyük İsrail projesinin alt yapısı olan BOP’un uzun yıllar eşbaşkanlığını yürüten; 18 yıldır faizi, fuhşu, kumarı azdıran; Haçlı AB kapıcısı AKP ve Erdoğan iktidarınızın Şii ve Laik Azerbaycan’a sahip çıkması ne maksatla ise, ve ne denli haklı ise; işte Erbakan’ın İran’la iyi ve verimli işbirliği çabaları da aynı maksatlıydı!.. Ne yani, Şii’dir ve Laik’tir diye mazlum Azerbaycanlı kardeşlerimiz yalnız mı bırakılmalıydı? Üstelik kardeş Azerbaycan’ın kalleş Ermenistan’a karşı üstünlük kazanmasını sağlayan İHA ve SİHA’ların esas projelerini hazırlayan da; hiç utanmadan hakarete kalkıştığınız Erbakan Hocamız’dı.

 

..

 

MAKALENİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ…

BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi