Anasayfa » MESAJLAR VE MÜJDELERİ

MESAJLAR VE MÜJDELERİ

Yazar: yonetici
0 Yorum 170 Görüntüleyen

MESAJLAR VE MÜJDELERİ

        

Rüyamda: Gökyüzünde uçan kırlangıç sürüsü görüyorum. Sonra bu kırlangıçlar her biri bir yıldız gibi ışık saçarak bayrağımızdaki ay-yıldız şeklini alıyor. Muhteşem bir manzara oluşuyor, bol bol fotoğraf çekiyorum. Ardından Ramazan Yücel kardeşimi arıyorum. Telefonu duymuyor, ama benim çağrımın Ramazan kardeşimin telefon ekranında kırlangıçların yıldız şeklinde göründüğünü hissediyorum. Sonra Muhterem Ahmet Akgül Hocamı görüyorum ve bu kırlangıçları anlatıyorum. Ramazan Yücel kardeşimi ve Milli Çözüm Ekibinden başka kardeşimi de aradığımı, ama beni duymadıklarını söylüyorum. Muhterem Ahmet Akgül Hocam bana: “Anlaşılan Aziz Erbakan Hocamızın ruhaniyetleri sizleri ve bizleri teftişe ve tebşire (müjdelemeye) çıkmışlar!” buyuruyorlar. O sevinç ve heyecanla uyanıyorum.[1]

Te’vili:

Rüyada Kırlangıç sürüleri görmek, genelde;

• Çok yakında emniyet, selamet ve saadete erişileceğine…

• İnşaallah Mehdiyet medeniyetiyle bereket ve refah döneminin geleceğine, ve

• Özellikle çok sevinçli ve müjdeli haberler verileceğine işaret sayılır.

Ancak bu salih rüyadaki Kırlangıçlar, Kur’an’da Fil Suresi’nde anlatılan EBABİL KUŞLARININ yeni versiyonları olan ve asıl projeleri Erbakan Hocamız tarafından hazırlanan Milli İHA ve SİHA’ların yakında ve Milli Çözüm iktidarında yeni destanlar yazacağına…

Şanlı Türk Bayrağının, kutlu Zafer Bayramı’nda her yerde dalgalanacağına ve yıllardır özlenen ve gözlenen mutlu dönem ve değişimlere çok yakında ulaşılacağına, açık bir müjde olarak yorumlanmalıdır.

Her şeyin en doğrusu Allah katındadır.

          

Aziz Hocamızın, Mânâ Âlemindeki Vecizeleri

* (Anlamaya, uygulamaya ve kendini düzeltip İlahi buyruklarına uyarlamaya niyet ve gayret etmeden) Tefekkürsüz Kur’an-ı Kerim ve Meal-i Kerim okumakta fayda ve hayır yoktur, (artık uyan!)

* (Acizlikle yaptığın) Bin figana (Rahman’dan armağan) bir İnşirah yeter, inan (ve toparlan!)

* Sağına soluna (ibretle ve hikmetle) bir bak, (sonra) gözlerini kapat ve (manevi muştulara) kulak kesil; Fetih geliyor bütün gümbürtüsüyle! (Haydi hazırlan.)

* Dua nedir? Dua, geceye (kötülüklere ve tehlikeye) sürgüdür! Sabaha (hayırlara ve başarılara) ise anahtar!..

* Sen yaptın diye bütün yanlışlar doğru olmaz! (Ölçü zannın değil, Kur’an!..)

* Dünyayı değiştirmeye talipsin, çok güzel; fakat insan önce kendi iç dünyasını değiştirmeden bütün dünyayı değiştiremez! (İşte meydan…)

* Yarına hangi işleri erteleyebilirsiniz biliyor musun? Sadece, öldüğünüz zaman arkanızda yarım kalmasını isteyebileceğiniz işleri… O halde ya hepinizin yarını yaşama garantiniz var, veya yarım bırakıp erteleyip durduğunuz işlerinizi değersiz görüyorsunuz! (Bu koyu gafletten kurtul ve sa’ye dayan…)

* Zafer çığlıkları atmanız yakındır! (Ama o anda ve sonrasında da devam edecek imtihan…)

* Sizler, hepiniz birer kum tanesisiniz ve hepiniz çölün derdini yüklenmişsiniz! (Çölü sahibine, gönlünüzü ise Rabbinize teslim edin ki, zorluklar olsun asan…)

* Neden korkuyorsun? Çoluk çocuğunun geleceğinden… Kula muhtaç olup boyun bükmekten… Elden, ayaktan düşmekten… Geçim sıkıntısı çekmekten… Fethi beklemekten, yorulup tükenmekten… Ondan… Şundan… Bundan!.. Oysa korku, ancak sizin izin verdiğiniz kadar derindir! (Sorunları ve zorlukları Allah’ın izniyle aşacağına inanırsan, başarılı olur insan…)

 

..

 

MAKALENİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ…

BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi