Anasayfa » MEDYADA MİLLİ ÇÖZÜM AÇILIŞI VE YANSIMALARI

MEDYADA MİLLİ ÇÖZÜM AÇILIŞI VE YANSIMALARI

Yazar: yonetici
0 Yorum 257 Görüntüleyen

MEDYADA MİLLİ ÇÖZÜM AÇILIŞI VE YANSIMALARI

 

Milli Çözüm İstanbul Merkezi Açıldı!

Milli Çözüm Dergimizin İstanbul’daki Hizmet Binasının Açılış haberini ve Üstat Ahmet Akgül’ün Konferans bilgilerini aktaran:

Ortadoğu Gazetesi, Yurt Gazetesi, Marmara Gazetesi, Haber3 Sitesi, KRT Gazetesi, ABC Gazetesi, İstanbul Times Gazetesi, 61. Saat Sitesi, Beyaz Gündem Gazetesi, Ankara Havadis Gazetesi, TIME TURK Gazetesi ve Gaziantep Haberler Sitesine, bu duyarlı ve tutarlı tavırlarından ve tarafsız yayınlarından dolayı tebrik ve teşekkürlerimizi sunarız.

        

Yakup Gözübüyük
İstanbul Bölge Başkanı

        

İşte ABC Gazetesinin Haberi:

Milli Çözüm Dergisi’nin Yeni Hizmet Binası Zeytinburnu’nda Açıldı!

         

MERKEZ EFENDİ AHMET AKGUL

        

Açılış ile ilgili açıklamada bulunan Milli Çözüm Dergisi İstanbul Bölge Temsilcisi Yakup Gözübüyük, “Milli Çözüm Dergisi olarak 225. sayımıza ulaşmanın gururunu yaşıyoruz. Kurulduğumuz andan itibaren oluşturduğumuz hedef ve ilkeler çerçevesinde hareket ettik ve bu konuda çizgimizi bozmadan çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ülkemiz ve milletimiz lehine yaptığımız ilmi çalışmalar ve faaliyetlerde, gayretlerimizi daha da arttırmak adına yeni hizmet binamızı İstanbul Zeytinburnu Merkezefendi Mahallesi’nde açmış bulunuyoruz” ifadelerini kullandı.

Uzun yıllar Milli Görüş’ün içinde çeşitli kademelerinde görev alan kişilerin Ocak 2004’te bir araya gelerek kurduğu ve Merkezi İstanbul’da bulunan Milli Çözüm Dergisi yeni genel merkezine taşındı.

Milli Görüş camiasının içinde yapılanan ve Necmettin Erbakan fikirleri çerçevesinde Yazar Ahmet Akgül’ün öncülüğünde oluşan grup tarafından yayımlanan Milli Çözüm Dergisi, İstanbul, Zeytinburnu’ndaki yeni hizmet binasında yayın hayatına devam edecek.

Milli Çözüm Dergisi’nin sahibi Ramazan Yücel, “Türkiye’mizin, bölgemizin, İslam ve insanlık âleminin, hem sorunlarını ve sıkıntılarını, hem bunların asıl sebeplerini ve acı sonuçlarını, hem de ilmi, insani ve İslami çözüm yollarını; tam yirmi yıldır açıkça ve korkusuzca ortaya koyan, Milli Çözüm Dergimizin yeni hizmet binası İstanbul’da açılmıştır. Milli Çözüm Dergisi olarak 20 yıl önce yayın hayatına başlamış olan dergimizle, ilk günden bugüne çizgimizi bozmadan, büyük bir cesaret ve gayretle 225. sayımızla kamuoyunun huzuruna çıkmanın gururunu yaşamaktayız. Bu minvalde; ülkemizde, bölgemizde ve dünyada yaşanan olağanüstü süreçleri doğru okumak ve Aziz Milletimiz öncülüğünde, tüm insanlığın huzur ve refahı için “Yeni Adil bir Dünya’yı kurmak” niyeti ile büyük bir mücadele içinde olan Milli Çözüm Dergimizin, yeni hizmet binasının açılışı Siyaset Bilimci-Düşünür Üstat Ahmet AKGÜL Hocamızın teşrifleri ile gerçekleşmiştir. Hocamıza ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

..

 

MAKALENİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ…

BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi