Anasayfa » Özgür Özel’in gelmesi, Erdoğan’ın işini ZORLAŞTIRDI MI, KOLAYLAŞTIRDI MI?

Özgür Özel’in gelmesi, Erdoğan’ın işini ZORLAŞTIRDI MI, KOLAYLAŞTIRDI MI?

Yazar: yonetici
0 Yorum 312 Görüntüleyen

Özgür Özel’in gelmesi, Erdoğan’ın işini ZORLAŞTIRDI MI, KOLAYLAŞTIRDI MI?

 

Özgür Özel’in; Küresel Lobiye “Beni de görün!” Mesajı; “Hamas terör örgütüdür” saptırması!

Türk ve Kürt ırkçılarının Hamas’a karşı topyekûn saldırıya geçtiği bir dönemde, ABD ve Siyonistleri sevindirecek bir açıklama da CHP Genel Başkanlığına soyunan Özgür Özel’den gelmişti. Özgür Özel, Hamas’ın, İsrail ile Filistin arasında çatışma olmadığı bir dönemde taarruza geçtiğini iddia etmişti. Özel’in Filistin’de günbegün yaşanan yıkım, baskın, tutuklamalardan haberinin olmaması dikkatlerden kaçmamıştı. Özgür Özel’in yanı sıra Ümit Özdağ, Meral Akşener gibi politik figürlerin “Dostlar alışverişte görsün” cinsinden Netanyahu’ya güya tepki gösterip Hamas’ı terörist olarak nitelemeleri kayıtlarda yerini almıştı. Söz konusu siyasetçilerin hatta başta Erdoğan, AKP’li yöneticilerin İsrail zulmünü değil de Netanyahu’nun şahsını hedef almaları da ayrı bir münafıklıktı.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in Kur’an Kursları için “Orta Çağ zihniyeti” çıkışı!

Özgür Özel, 29 Aralık 2021’te yaptığı konuşmasında, milli eğitim politikalarını eleştirerek şu ifadeleri kullanmıştı: “Eğitimde birlik var, kanun var. Okul öncesi eğitim Diyanetin işi mi Milli Eğitim’in işi mi? Sübyan mekteplerini kurmuşlar, kurumsallaşmayı zorunlu yapmaya çalışıyorlar. Bu kafayla, bilimin B’si, fiziğin F’si, matematiğin M’si de olmuyor üniversiteye gidince. Çocukları bütün dünya nasıl yetiştiriyorsa öyle yetiştirmek varken bir Orta Çağ zihniyetine yönelmenin, bunu kurumsallaştırmaya çalışmanın ne bu Cumhuriyet’e ne bu millere faydası var; ne de Anayasa’ya uygunluğu var”

“Anadolu Müslümanlığı” diyerek içkiyi meşrulaştırma mantığı!

Fransa ve Almanya ve Çin gibi İslam düşmanlığı yapan ülkelerin kuyruğuna takılarak İslam’ı bölmeye çalışan CHP’li Özel, “Anadolu Müslümanlığı” tanımını ortaya atarak yılbaşında içki içmeyi meşrulaştırmaya çalışmıştı. İslam’ı öğrenmeyi gericilik, içki içmeyi ilericilik zanneden CHP’li Özel, “Yılbaşı gecesi ailesi ile birlikte içeceği iki kadeh içkiyi günah saymayan bir Anadolu Müslümanlığı var. Onun günahına katlanıp bu ritüele yaşayan bir Anadolu Müslümanlığı var” deyip cehaletini ve Şeytani cesaretini ortaya koymuşlardı.

FETÖ ‘Parlatması’ CHP’li Özgür Özel, Gözaltındaki FETÖ’cülere de Sahip Çıkmıştı

 

 

MAKALENİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ..

 

 

BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi