Anasayfa » 28 ŞUBAT’IN FİGÜRANLARI VE FETULLAHÇILARIN ARGÜMANLARI

28 ŞUBAT’IN FİGÜRANLARI VE FETULLAHÇILARIN ARGÜMANLARI

Yazar: yonetici
0 Yorum 235 Görüntüleyen

28 ŞUBAT’IN FİGÜRANLARI VE FETULLAHÇILARIN ARGÜMANLARI

 

28 Şubat’ın asıl mimarları, ABD’nin “derin devleti” olan Yahudi Lobileri olduğu, bizzat Rahmetli Erbakan’ın iddiasıydı ve bunu belgelerle ispatlamıştı. Çünkü Erbakan 300 yıldır dünyayı yöneten ve sömüren zalim odaklara karşı, yeni ve Adil Bir Dünya kurmak üzere yola çıkmış ve artık hedefine yaklaşmıştı. O, Siyonist odakların korkulu rüyasıydı ve mutlaka engellenmesi lazımdı.

Evet, Erbakan; ne kucakta saklanacak bir figüran, ne uzaktan kumanda ile oynatılacak bir sahte kahraman değil, şeytani güçlerin baş belasıydı. O taşeronlarla ve atılan taşlarla değil, barbar TANRI’larıyla uğraşırdı.

“İktidarda başarısız kılmak ve umut olmaktan çıkarmak” üzere, kontrollü bir strateji ile Tansu Çiller’le Refah-Yol’u kurmasına fırsat tanınmış, ama her tedbire rağmen, Hocanın kârlı çıktığı anlaşılınca, Siyonist odakların 28 Şubat’tan başka çareleri kalmamıştı. Hatta Erbakan Hoca ve Milli gayretli asker ve sivil kadrolar diretse, bir iç savaş çıkartmayı bile göze almışlardı. Böyle bir durum Türkiye’nin sonu olacaktı. Bu şeytani oyunları fark eden Erbakan Hoca, kendisini ve partisini feda etmek pahasına, ülkesini ve devletini bu kaos ve kavga ortamına sokmadı.

DP Genel Başkanı Süleyman Soylu’nun Kanal-A’daki anlattıkları da bu kanaatımızın bir kanıtıydı.

“Tansu Çiller bana şunları aktardı. Ben Erbakan’a gidip:

“Askerler bize karşı anayasal sınırları zorluyor, yetkilerini aşıyor. Ya bazı komutanları görevden uzaklaştıralım, ya da yeni bir seçim kararı alalım” dediğimde bana “Sus!” işareti yaparak; “Hayır, bunlara gerek yok, çünkü aslında problem bizimle asker arasında değil” yanıtını verince, artık yapacak bir şey kalmamıştı.”

Bu sözleriyle Erbakan Hoca Çiller’e “28 Şubat tezgahını ABD derin devletinin hazırladığını, kışkırtılan ve figüran olarak kullanılan kesimlerle uğraşmanın hiçbir fayda sağlamayacağını” hatırlatmaya çalışmış, ama O anlamamıştı.

Evet, 28 Şubat’ın asıl patronları ABD Yahudi odaklarıydı. Yani Türkiye’deki:

* NATO kaftanlı ve Müslüman halkına karşı gâvur kafalı bazı paşalar da figürandı.

* Kiralık ve korkak medya maşaları da figürandı.

* “Ulusalcılık” yaftalı İslam düşmanları da figürandı.

* Fetullah Gülen gibi din istismarcıları da figürandı.

* Kur’an’ın cesaret, ciddiyet ve metanet isteyen kurallarından ve Erbakan’dan kurtulup; Amerika’nın kuklası olmak ve iktidara taşınmak için fırsat kollayan YENİLİKÇİ şarlatanlar da figürandı.

* Ayarsız söylemleri ve tutarsız eylemleriyle yukarıdaki figüranlara, Erbakan aleyhine kullanılacak hazır malzemeleri cömertçe sunan ve bugün hepsi AKP’ye ve HAS partiye kayan, uyuz ve ucuz kahramanlık taslakları da figürandı.

 

..

 

MAKALENİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ…

BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi