Anasayfa » Tahrife uğramış, akıl ve ahlak dışı uydurmalar katılmış olan İNCİL VE TEVRAT’IN, KUR’AN İLE UYUMLU KALMIŞ BAZI KISIMLARI

Tahrife uğramış, akıl ve ahlak dışı uydurmalar katılmış olan İNCİL VE TEVRAT’IN, KUR’AN İLE UYUMLU KALMIŞ BAZI KISIMLARI

Yazar: yonetici
0 Yorum 298 Görüntüleyen

Tahrife uğramış, akıl ve ahlak dışı uydurmalar katılmış olan

İNCİL VE TEVRAT’IN,

KUR’AN İLE UYUMLU KALMIŞ BAZI KISIMLARI

        

Ey Allah’ın ğadabına ve kahrına uğramış, fesatlık ve münafıklığı meslek edinip şeytanın peşine takılmış, her türlü haksızlık ve ahlaksızlığı mubah sayıp en çirkin kötülüklere bulaşmış Siyonist Yahudiler!..

Ve ey, azıp sapıtmış, şirk ve şekavete dalmış, başka ülkeleri sindirip sömürerek barbar Batı medeniyetini kurmayı başarmış Haçlı Hristiyan emperyalistler!

Kabalist Hahamlarınızın ve Papazlarınızın, Allah adına, Hz. Musa’nın ve Hz. İsa’nın ağzından uydurup Tevrat ve İncil’e (Kitab-ı Mukaddes’e) soktukları, Siyonist ve emperyalist amaçlarına mazeret ve meşruiyet kazandırdıkları; akla, mantığa, vicdana, ahlaka ve insafa aykırı safsatalara inanıyor ve sahipleniyorsunuz da, her türlü tahribat ve tahrifata rağmen hâlâ bozulmadan duran, İslam’a ve insanlık onuruna da uygun bulunan şu bölümler üzerinde niye düşünmüyor ve gerçeği görmüyorsunuz?

• Yahudileri üstün ve seçkin insan; başkalarını köle, aşağı ve hayvan gösteren,

• Dışkıyla beslenen ve hastalık üreten domuz etini serbest bırakan,

• Öz kızı, oğlu, anası ve bacısıyla ensest ve çirkef ilişkileri överek anlatan,

• Köpek ve eşek gibi hayvanlarla, cinsi münasebeti caiz bulan,

• Mazlum milletlere ve ülkelere, sömürü amaçlı saldırı ve katliamları teşvik edip kışkırtan,

• Hz. İsa’yı, Hz. Meryem’i, Hz. Üzeyr’i ve Hz. İshak’ı Yüce Allah’a denk ve eş koşup, teslis safsatasıyla “Allah üçtür” deyip saptıran,

• Dünyanın konforlu hayatını, haram ve hileli kazancı, menfaatçiliği kutsallaştıran,

Böylesi haksızlık, ahlaksızlık ve saçmalıkların, hâşâ, Allah kelamı ve Peygamber talimatı olamayacağını niçin ve nasıl anlamıyorsunuz?

Elinizdeki Kitab-ı Mukaddes’ten, aşağıda göstereceğimiz bölümlerle, tamamen zıt ve fasit eklemeler arasındaki çelişkiyi hâlâ fark etmiyor musunuz?

İşte sizlere ve hakikati arayan kimselere yardımcı olmak ve kolaylık sağlamak için; İncil ve Tevrat’taki, aslını koruyan ve İlahi mesajları yansıtan bölümleri tespit edip, ilgili Kur’an ayetleriyle birlikte dikkatlerinize sunuyoruz.

………..

MAKALENİN TAMAMI İÇİN: 

http://www.millicozum.com/mc/duyurular/incil-ve-tevratin-kuran-ile-uyumlu-kalmis-bazikisimlari
BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi