Anasayfa » Sütü Bozukluk Yapmayın Haddinizi Bilin!…

Sütü Bozukluk Yapmayın Haddinizi Bilin!…

Yazar: yonetici
0 Yorum 149 Görüntüleyen

SÜTÜ BOZUKLUK YAPMAYIN 

HADDİNİZİ BİLİN!…

 

Bu rezaletten vazgeçin

 

AKP’li Mamak Belediyesi, devlet eliyle oynatılan kumar olan Milli (!) Piyango’nun reklamını yapmak isterken, büyük bir saygısızlık ve rezalete imza attı.

DENSİZLİĞİN BÖYLESİ!

AKP’li Mamak Belediyesi, devlet eliyle oynatılan kumar olan Milli (!) Piyango’nun reklamını yapmak isterken, büyük bir saygısızlık ve rezalete imza attı. Milli Piyango’nun Mamak Belediyesi ile birlikte gerçekleştireceği “milli kumar” çekilişinin duyuru afişleri tüm ilçeye asılırken, afişlerde çekilişin yapılacağı yer olarak Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kongre Merkezi gösterildi. Ömrü boyunca helal kazancın değerinden bahseden ve devlet eliyle oynatılan kumara karşı çıkan Milli Görüş Lideri Erbakan’ın isminin bir piyango çekilişine alet edilmesi, büyük bir densizlik örneği olarak görünüyor. Belediyeye konuyla ilgili yönelen tepkilere ise çekilişin yerinin değiştirilmeyeceği cevabının verilmesi rezalette ısrar olarak yorumlanıyor.

“O’nun davasına ters hiçbir duruşa fırsat verilmemelidir”

MİLLİ Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın adının verildiği kongre merkezinde Milli Piyango çekilişinin yapılacak olmasına Saadet Partisi’nden tepki geldi.  Yapılacak olan piyango çekilişine tepki gösteren Saadet Partisi Ankara İl Başkanı Hüseyin Hacıabdullahoğlu, Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül’e çağrıda bulunarak, bu hataya derhal dur demesini istedi. Milli Görüş Lideri Erbakan’ın ömrünü Hakkın mücadelesine adamış büyük bir nezaket, zarafet, siyaset ve dava adamı olduğunu söyleyen Hacıabdullahoğlu, “O’nun adını taşıyan hiçbir yerde O’nun dava anlayışına ters, O’nun kemiklerini sızlatacak hiçbir duruşa fırsat verilmemelidir” dedi.

Ömrünü ülkesine adamış, hayatı boyunca nice çilelere katlanmış, toplumun kendi kültür ve değerlerine dönmesi için bir ömür vermiş Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan’na Mamak Belediyesi’nden büyük bir saygısızlık yapıldı. Mamak Belediyesi Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde bu gün Milli Piyango’nun kura çekilişi düzenleyecek.

Afişlerle Kumara Davet Yapıldı

Mamak’taki tüm açık hava reklam alanlarında yapılan duyuruda vatandaşlar kumara yani piyango çekilişine davet ediliyor. AKP’li Belediye Başkanı Mesut Akgül’ün fotoğrafları ile süslenen afişlerde ise programa ilişkin detaylar veriliyor.  

Mamaklılar Bu Olaya Tepkili

Milli Piyango çekilişi için seçilen yerin manidar bulduklarını söyleyen bölge halkı da bu rezalete tepki gösterdi. Hayatını İslam’a adamış ve bu uğurda ömrünü sarfeden Erbakan’ın adına yapılan bu saygısızlığı derhal durdurulmasını isteyen vatandaşlar “Erbakan ve Milli Piyango ikisi nasıl oluyor da bir araya geliyor. Anlamıyoruz. Bunu CHP’li bir belediye bile yapamazken, siz bunu nasıl yapıyorsunuz. Mamak’ta başka salon mu kalmadı” diyerek belediyeye tepki gösterdi.

Bu Hataya Derhal ‘Dur’ Denmeli

Milli Görüş Lideri Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın adının verildiği kongre merkezinde Milli Piyango çekilişinin yapılacak olması Erbakan’ın sevenlerini de üzdü.  Mamak’ta bulunan Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kongre Merkezi’nde Milli Piyango çekilişinin yapılacak olmasına Saadet Partisi Ankara İl Başkanlığı da tepki gösterdi.  Yapılacak olan çekilişe tepki gösteren Saadet Partisi Ankara İl Başkanı Hüseyin Hacıabdullahoğlu, Mamak İlçesinde Milli Görüş lideri Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın adını taşıyan kongre merkezinde Milli Piyango çekilişinin yapılacak olmasını eleştirdi. Hacıabdullahoğlu, Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül’e çağrıda bulunarak, bu hataya derhal ‘dur’ demesini istedi.

Camiamızı Derinden Üzmüştür

Milli Görüş Lideri’nin ömrünü Hakkın mücadelesine adamış büyük bir nezaket, zarafet, siyaset ve dava adamı olduğunu söyleyen Hacıabdullahoğlu, “Onun adını taşıyan hiçbir yerde onun dava anlayışına ters, onun kemiklerini sızlatacak hiçbir duruşa fırsat verilmemelidir” dedi. Hacıabdullahoğlu, açıklamasını şöyle sürdürdü:  “Mamak İlçemizde Prof. Dr. Necmettin Erbakan adını taşıyan Kongre Merkezi’nde Milli Piyango Çekilişi yapılacak olması bilgisi camiamızı hassasiyeti olan herkesi derinden üzmüştür. Belediye Başkanının da öncülük yaptığı panolardaki reklamlardan anlaşılmaktadır. Sayın Başkandan derhal bu hataya dur demesini istiyoruz.  Erbakan, bu millete kendi gücünü yeniden hatırlatarak alıştırılmış çaresizlik hastalığından kurtardı. Taksan, Tumosan, Temsan, Aselsanların altında onun imzaları vardır. Bu millete kendi selamını ve kimliğini yeniden hatırlatarak mankutlaştırmaktan kurtardı”

Densizliğin böylesi!

AKP’li Mamak Belediyesi, devlet eliyle oynatılan kumar olan Milli (!) Piyango’nun reklamını yapmak isterken, büyük bir saygısızlık ve rezalete imza attı. Milli Piyango’nun Mamak Belediyesi ile birlikte gerçekleştireceği “milli kumar” çekilişinin duyuru afişleri tüm ilçeye asılırken, afişlerde çekilişin yapılacağı yer olarak Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kongre Merkezi gösterildi. Ömrü boyunca helal kazancın değerinden bahseden ve devlet eliyle oynatılan kumara karşı çıkan Milli Görüş Lideri Erbakan’ın isminin bir piyango çekilişine alet edilmesi, büyük bir densizlik örneği olarak görünüyor. Belediyeye konuyla ilgili yönelen tepkilere ise çekilişin yerinin değiştirilmeyeceği cevabını verilmesi rezalette ısrar olarak yorumlanıyor.

Milli Piyango Çekilişini Telin Edecekler

Saadet Partisi Ankara İl Gençlik Kolları, işgüzar Mamak Belediyesi’ni Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kongre Merkezi’nin önünde bu gün protesto edecek. Kongre Merkezi’nin önünde Cuma namazı sonrası toplanacak olan vatandaşlar Mamak Belediyesi’nin izniyle yapılan Milli Piyango çekilişini telin edecekler. Vatandaşlar, Mamak Çarşı Camii’nde kılınan Cuma namazının ardından Kültür Merkezi’nin önüne topluca geçerek saat 12:30’da basın açıklaması yapacak


KAYNAK: http://www.milligazete.com.tr/haber/Bu_rezaletten_vazgecin/299522#.UpoxrNLwmE4

 


BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi