Anasayfa » İNÖNÜ KEMALİZM’İ, KAPİTALİZME UŞAKLIĞIN KILIFI YAPILMIŞTIRR!

İNÖNÜ KEMALİZM’İ, KAPİTALİZME UŞAKLIĞIN KILIFI YAPILMIŞTIRR!

Yazar: yonetici
0 Yorum 77 Görüntüleyen

İNÖNÜ KEMALİZM’İ,

KAPİTALİZME UŞAKLIĞIN KILIFI YAPILMIŞTIR!

        

İnönü “Kemalizm’i”, Atatürk'ün milli ve dirayetli değişim çizgisinden ve Türkiye merkezli yeni bir medeniyet hedefi ve projesinden sapmanın ve mandacılık teslimiyetine sığınmanın jelatinli kılıfıdır. Sabataist cuntanın, masonik odakların ve hain İttihat ve Terakki artıklarının, Müslüman halkımızı; Mustafa Kemal'den nefret ettirmek ve kendi sinsi saltanatlarını sürdürmek amacıyla uydurup uyguladıkları despotizmin adını “Kemalizm” koymaları, Atatürk'ün hatırasından alınan kasıtlı bir intikamdır. Türkiye'miz, uzun yıllar; evrensel değil, bölgesel bir güç merkezi bile olmamışsa, bırakın bir kalkınmış Avrupa ülkesini, hatta bir Güney Kore, bir Malezya ayarına dahi çıkamamışsa, bunun birinci suçlusu ve sorumlusu Kemalist sahtekârlar ve sabataist kompradorlardır.

Değerli kardeşim, strateji uzmanı ve E. Binbaşı Suat Gün Bey'in, Milli Çözüm Dergimize gönderdiği:

“Tahrif Edilen Tarihi Hükümlerin Yeniden İncelenmesi” başlıklı; “İsmet İnönü'nün 2. Dünya Savaşı’ndaki Dış Politikası, Atatürk'ün Milli Politikalarının ve Stratejik Amaçlarının, Devamı mıdır, veya Bunlardan Sapma mıdır? Ülkemiz İçin Bir Başarı ve Kazanım mıdır, Yoksa bir Şanssızlık ve Kayıp mıdır?” sorularına bilimsel ve bilinçli yanıtların arandığı, cesaretli ve gerçekçi yorumların yapıldığı, tarihçilerimize ve gelecek nesillere yeni ufuklar açıcı ve milli bakış açıları kazandırıcı makalesinde özellikle vurguladığı gibi:

Atatürk'ün: “Ülkemizin de, bölgemizin de, tüm insanlık âleminin ve dünya genelinin de; huzur ve barış içinde yaşama şartlarını oluşturma sorumluluğu, adil ve dengeli bir dünya kurma şuuru, bizim asil milletimize ve Türkiye Cumhuriyetimize aittir. Bu nedenle, her türlü haksız işgal ve insafsızlığı, sömürü ve saldırganlığı önleyecek; ekonomik, teknolojik, psikolojik ve politik imkânlara sahip olmamız ve caydırıcı bir saygınlığa ulaşmamız gerekir” anlamındaki: “Yurtta Sulh, Cihanda Sulh!” sözü bile, maalesef: “Haçlı Batı’ya uşaklık, İslam Doğu'ya düşmanlık… Yerli masonlara hizmetkârlık, Müslüman halkımıza baskı ve barbarlık” şeklinde yozlaştırılmıştır.

MAKALENİN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi