Anasayfa » İHH Başkanı Bülent Yıldırım'ın Netanyahu’yu suçlayıp, Siyonizm’i saklama Çabaları!

İHH Başkanı Bülent Yıldırım'ın Netanyahu’yu suçlayıp, Siyonizm’i saklama Çabaları!

Yazar: yonetici
0 Yorum 149 Görüntüleyen

Netanyahu’yu suçlayıp, Siyonizm’i saklama Çabaları!

Filistin’e Destek Gösterisine Katılan Şuurlu Bir Kardeşimiz Anlatmıştı:

11 Mayıs 2021 tarihinde, İsrail İstanbul Başkonsolosluğu önünde “Filistin’e destek İsrail’e telin” amaçlı gösteriye katıldım. Gösteri alanına vardığımda kürsüden bir hatip yapılan eylem üzerine konuşma yapıyordu. Konuşmasında: “Kıymetli arkadaşlar, bugün burada Filistin’deki kardeşlerimiz için toplandık. Allah razı olsun. Bizim burada toplanmamız Filistin’deki kardeşlerimize de moral oluyor. Eylem amacına ulaşıyor. Öyle ki, şu an İsrail içerisinde de gösteriler yapılmakta. İsrail’de yaşayan Filistinliler tarafından sokaklarda araçlar yakılıyor, karakollar basılıyor. Bu yapılan eylemlere Netanyahu karşıtı Yahudiler de iştirak ediyor. Bakın kardeşlerim! Bizim amacımız Netanyahu’yu indirmek. Biz yaptığımız hareketlerle orada bize destek olan Yahudileri üzmemeliyiz. Netanyahu aynı Hitler gibi dünyada Yahudi düşmanlığını körüklemek istiyor. Bizler buna müsaade etmemeliyiz. Yahudileri üzmemeliyiz!” diyordu. Gösterinin amacına uygun olmayan ve hatibin kendi niyetini ve Erdoğan iktidarının zihniyetini ortaya koyan bu konuşma nedeniyle ben yüksek sesle: “Ne diyor bu adam?” diye bağırdım. Etrafta bir uğultu oluştu. Ardından yeşil yelek giymiş görevlilerin yanına gittim. Kendilerinin İHH’dan olduklarını anlayınca, “Kim bu konuşan!?” diye sordum. İHH başkanı Bülent Yıldırım olduğunu söylediler. Konuşmamız sırasında, Bülent Yıldırım hâl⠓Yahudileri üzmemeliyiz!” deyip duruyordu. Orada bulunan gruba: “Aynı şeyleri mi duyuyoruz, bu adam ne diyor?” dedim. Sanki hiç duymuyor gibi boş boş bakınca, “Yahu kundaktaki çocuklara kadar canımıza kast etmişken, Yahudileri üzmeyeceğiz diye telkin vermek de neyin nesi? Biz buraya Filistin’e destek mitingine mi, yoksa Yahudileri üzmeme eylemine mi geldik?” dedim. Bana, “Bülent başkan muhaliftir, herkes bilir. Öyle demek istemedi” dediler. Ben de “Ben Milli Görüşçüyüm. Ne demek istediğini anladım. Netanyahu gider, Olmert gelir. Olmert gider, Peres gelir. Hâlâ mı bunların ne olduğunu anlayamadınız. Kendisine söyleyin, biz buraya Yahudi sevmeye değil, kardeşlerimize destek olmaya geldik. Elbette bazı iyi niyetli ve insaf ehli Yahudilerle, Siyonist fikirli zalimleri ayıracağız. Ama Büyük İsrail hedeflerini ve destek verenlerini asla unutmayacağız!..” deyince artık cevap vermediler ve öylece ayrıldım. Evet, hem Erdoğan iktidarının hem yandaş ve yalaka takımının, hem de böylesine kiralık ucuz kahramanların sırıtan münafıklığı: Siyonizm’in, Büyük İsrail Projesinin, mel’un Yahudilerin sinsi ve vahşi hedeflerinin saklanarak, sadece Netanyahu gibi yönetici teröristleri suçlamaktı!..

Yani daha önce Abdurrahman Dilipak’ın da itiraf ve ifşa ettikleri gibi, Erdoğan iktidarı ve yandaşları: “AKP kurulurken, Siyonist merkezlerin iktidara taşıma karşılığı dayattıkları:

1- Gerekirse İsrailli yöneticileri suçlayacak, ama Siyonizm’e ve Büyük İsrail hedeflerine asla sataşmayacaksınız…

2- Erbakan’ın D-8’ler ve Adil Düzen projelerini bırakacaksınız…

3- Ilımlı ve Haçlı AB yasalarıyla uyumlu bir İslam’ı savunacaksınız…”

Şartlarına hâlâ uyulmakta ve halkımız avutulup uyutulmaktaydı!..

MAKALENİN TAMAMI İÇİN: 

https://www.millicozum.com/mc/duyurular/filistinli-mucahitler-destanlar-yazmakta-isbirlikci-hukumetler-istismarcilik-yapmaktaydi


BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi