Anasayfa » Haydar Baş’cıların ve Sözcü Yazarlarının ERBAKAN KICIKLIĞI Batı’nın ve Batıcıların Fikir Atası PLATON’UN SAPKINLIĞI

Haydar Baş’cıların ve Sözcü Yazarlarının ERBAKAN KICIKLIĞI Batı’nın ve Batıcıların Fikir Atası PLATON’UN SAPKINLIĞI

Yazar: yonetici
0 Yorum 636 Görüntüleyen

Haydar Baş’cıların ve Sözcü Yazarlarının ERBAKAN KICIKLIĞI Batı’nın ve Batıcıların Fikir Atası PLATON’UN SAPKINLIĞI

 

Sahte şeyh ve sahte Profesör Haydar Baş’ın Basın Müritlerinden Yusuf Karaca; “Erbakan FETÖ ile mücadele etmedi” yazısında şu safsataları zırvalamıştı:

Bugün, keçilerden söz edecektim. Dünden sözüm vardı ama farklı bir gündemin içine düştüm! Sayın Binali Yıldırım, “FETÖ ile bugüne kadar, iki isim mücadele etmiştir. Biri merhum Erbakan, diğeri Sayın Erdoğan’dır” deyince, keçileri kaçırdım!.. Sayın Erdoğan’ın “17/25 Aralık”tan sonrasına bir şey diyemem ama “Erbakan’ın FETÖ ile mücadele ettiği” iddiası, kesinlikle yanlış. Teşkilatını Gülen’e kaptıran bir insana, “FETÖ ile mücadele etti!” demek, gerçekçi değil. Aralarındaki rekabet, koltuk rekabetiydi… Sayın Haydar Baş, Erbakan’a 10 kişilik bir ekip gönderdi. Ekibin Başında Doç. Dr. Ahmet Kepekçi vardı. Erbakan, Gülen ve Gülen’in “Diyalog” dini konusunda, uyarıları hiç dikkate almadı. Ve ekibi dinlemeyen Erbakan’a Sayın Kepekçi, herkesin huzurunda “Allah Belanı Verecek!” diyerek ayrıldı.” Dinlenilmedi, Allah ülke olarak belamızı verdi.”[1]

Oysa, Haydar Baş, müritlerinin nikahlı karısını ayartırken… Dört karıyla ve cariye hatunlarla şehvet saltanatı sürerken… Sahte icazetli şeyhlik istismarıyla nice beyinsizlerin parasını ve duygularını sömürürken… Azerbaycan Üniversitesinden para ile satın aldığı sahte profesörlük diplomasını, kendisine Fetullahçıların ve CIA elemanlarının ayarladığını bu zavallılar her halde bilmemekteydi. Sünni İslam ve Erbakan aleyhine Fetullah’ı kullanan CIA’nın, İran’daki “Ehli Sünnet aleyhine, İslami akideyi dejenere etme hevesiyle, Ehli Beyt sevgisi kılıflı Şiiliğin sapkın düşüncelerini” Türkiye’de yaygınlaştırma görevi de Haydar Baş’a verilmişti. Fetullah Gülen hareketi de, AKP hükümetleri de, Haydar Baş ve ekibi de, hepsi Erbakan’ı etkisiz kılmak ve teşkilatlarını boşaltmak isteyen Siyonist Lobilerin, ABD’nin ve CIA şeflerinin desteklediği kişiler ve organizelerdi. Bunların birbirlerine atıp tutmaları rolleri gereği idi. Zira Haydar Baş’ın bir dönem Erbakan’ın partisinin İl Başkanlığını yaptığını, Ona övgüler yağdırdığını ve elini öpmek için fırsat kolladığını herkes bilmekteydi. Önce teşkilat elemanlarını Erbakan’dan koparmak, sonra da Ehli Sünnet düşüncesini yozlaştırmak adına Haydar Baş’ı ileri sürmüşlerdi. Diğerleri gibi sizin de nasıl belanızı bulacağınızı yakında herkes görecekti… Yüreğiniz ve beyniniz yeterse Bizi Televizyonunuza çıkarın, Haydar Baş’ın müridinin karısını nasıl ayarttığı, sahte prof.luk diplomasını nasıl ayarladığı ve CIA Şiiliğinin propagandasını nasıl yaptığını ve hangi Farisice hazırlanmış kitapların kimler tarafından tercüme edilip Haydar Baş imzasıyla nasıl yayınlandığını; sağlam belge ve bilgilerle hatta bizzat canlı şahitlerle ispat edelim. Aksi halde biz yalancı ve iftiracı konumuna düşelim.

Yılmaz Özdil Sırtlanı da Erbakan’a şu iftiraları kusmuşlardı!

“Cemalettin Kaplan; İlkokul mezunu bile olmadığı halde, sihirli eller devreye girdi, 40 yaşında, Ankara Üniversitesi ilahiyat fakültesinden diploma verildi. Diyanet işleri başkanlığı bünyesinde imamlık, müfettişlik, müftülük, hatta personel daire başkanlığı yaptı. 1977 seçiminde Milli Selamet Partisi’nden milletvekili adayı oldu, seçilemedi. Adana’da illegal medrese açmıştı, imam hatip öğrencilerine tarikat eğitimi veriyordu. Sırf Atatürk düşmanı değildi, Türk olan herkesten nefret ediyordu…” Köln’de Ulu Cami’de örgütlenmesi sağlandı, külliye açtı, yurt açtı, aşevi açtı, bağış adı altında para toplamasına göz yumuldu. Müritleri “mülteci” statüsünde kabul ediliyor, çalışma izni verilmiyordu, yani, resmi olarak Cemalettin Kaplan’ın emrine tahsis ediliyorlardı. “Anadolu Federe İslam Devleti” ilan etti, kendisini “halife” ilan etti, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne karşı “cihad” ilan etti, hilafet töreni Alman televizyonlarından yayınlandı.

 

 

..

 

 

makalenin tamamı için tıklayınız…

BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi