Anasayfa » AKP’yle CHP’nin ne farkı var yahu!

AKP’yle CHP’nin ne farkı var yahu!

Yazar: yonetici
0 Yorum 151 Görüntüleyen

√ Şimdi bir takım namazından niyazında insanlar; “Hocam, siz… bu AKP’nin aleyhinde bulunuyorsunuz, CHP’mi gelsin?”

√ Hadi ordan! Ne CHP’si? Bunların arasında ne fark var!? AKP’yle CHP’nin ne farkı var yahu! Bak ben sana işbirlikçiler diyorum işbirlikçiler!

√ Sen hala bu Türkiye’de 2 parti olduğunu öğrenememişsin yav! Hiç bir şeyden haberin yok! Öyle 60 tane parti, 16 tane seçime giren parti yok! 2 tane parti var! Bi Saadet Partisi – Millî Görüş, bi de diğerleri, diğerleri…

√ Sen hala AKP’yle CHP’nin aynı parti olduğunu öğrenemedin yav! Bunların ikisi de işbirlikçi, ikisi de IMF’ci, ikisi de Amerikancı, ikisi de İsrailci, ikisi de ABci! Ne farkları var bunların yahu!

√ Çünkü AKP Millî Görüş Gömleğini çıkarttı, işbirlikçi gömleğini giydi! Halk partisinden daha çok işbirlikçi oldu. Bunların arasında bi fark yok!

√ Sen hala çocuk gibi, “o gelmesin, bu gelsin..” Kaçıncı asırda yaşıyorsun yahu! O senin dediğin Sovyetler çökmeden önceydi! Bi sağcı vardı, bi solcu vardı ama 1990 da dünya değişti. Haberin yok mu!?

√ Şimdi ya ırkçı emperyalizmden (siyonizm) yanasın, ya Millî Görüşten yanasın!

√ Sen Akp ‘ye hizmet ediyorsun, Akp de dünya siyonizmine hizmet ediyor. Dünya siyonizminin bütün insanlığa yapmış olduğu zararlardan, zulümlerden bir misli de senin defterine yazılıyor. Bu zararın altından kalkamazsın, kendine gel arkadaş!

√ Yarın mizan var. Efendim, bunların hanımı kapalı, namaz kılıyorlar; iyi ne güzel koy hasenat tarafına.. Öbür tarafa 50 milyon çocuk bunlar yüzünden ölüyor dediğin zaman bunları bu hasenatla karşılayamazsın!

√ Saadet Partili olacaksın başka çaresi yok! “Ben de Akp’de Hakka hizmet ediyorum” diye kendini aldatırsın. Sen orda ancak şerre hizmet edersin, niye, Hakkın yolu tektir, ona da ancak Saadet’le hizmet edilir de onun için!

√ Saadet Partisi son imtihanı da kazananların partisidir! Şimdi aldanmayacağız, dünya menfaati diye aldatılamayacağız ki hedefe ulaşılsın, unutmayalım ki; Cenab-ı Allah nurunu tamamlayacaktır!

Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

Not: Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN’IN Altın Sözlerini Görmek İçin Lütfen Resme Tıklayınız.

 

 

BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi