Anasayfa » Akp’liler ve Akp’ye Oy Vermeyi Düşünenler Bunları Biliyor muydunuz?!

Akp’liler ve Akp’ye Oy Vermeyi Düşünenler Bunları Biliyor muydunuz?!

Yazar: yonetici
0 Yorum 138 Görüntüleyen

 

AKP’LİLER
VE OY VERENLER
İ BUNLARDAN HABERİNİZ
VAR MI?!!

 

Bugün İsrail’i
kurmak ve siyonizmin Dünya hakimiyeti hedefine kavu
şmaküzere BOP istikametinde
ve b
öylesine yabancı ve Türkiye’yi de yıkıcı bir
projede, dı
ş odaklarca Başbakanımıza verilen eşbaşkanlık sayesinde:

1- Irak fiilen üçe
ayr
ılmıştır

2- Libya NATO tahribatıyla ikiye ayrılmıştır.

3- Şimdi Suriye dağıtılmak üzere hedef tahtasındadır.

4- Daha önce Keşmir
b
ölgesi kopartılan Pakistan’dan, bu
sefer Pe
ştunistanı da koparıp, Afganistan’a bağlama
hesaplar
ı yapılmaktadır.

5- Ardından Afganistan  Peştunlarıyla, Pakistan Peştunları  birleştirilip
yeni bir kukla devlet kurulması amaçlanmaktadır. Yani Afganistan da
şeriatçı Taliban bölgesiyle, demokratik
Karzai b
ölgesi olarak parçalanmaya hazırlanmaktadır.

6- Daha sonra İran’a
saldırılıp Kürtler; Azeriler, Farisiler ve Arab
Şiiler
diye d
örde ayrılacaktır.

7- Bütün bunların ardından ”Güneydoğuözerk Kürdistan’ı, AB’ye
katılım sürecinde pilot bölge Marmara özel dükalı
ğı, Tarihi ve turistik
ama
çlı Karadeniz Pontus
miras
ı olarak , sıra
Türkiye’nin parçalanmasına gelip dayanacaktır.

KAYNAK: ARŞ. YZR. SİYASET BİLİMCİ VE DÜŞÜNÜR AHMET AKGÜL’ÜN  : ”CEMAATIN CILKI ERDOĞAN’IN ÇARKI ERBAKAN’IN FARKI” KİTABINDAN ALINTIDIR…

               **********

TÜRKİYE KUŞATILIRKEN KUKLALARIN KAPIŞMASI – Nevşehir-09 03 2014

 

                    ************

 

“OY” VERMENİN ANLAMI VE ÖNEMİ!

 

Önümüzdeki seçimler tarihi bir fırsattır. Çünkü insanlar seçimlerde, partileri değil, kendi geleceğini seçmektedir. Kişi sevdiği ve seçtiği ile beraberdir. Herkesin geleceği ve güvencesi, oy verip desteklediği zihniyetlerle belirlenecektir. Özetle; geleceğimiz, kendi elimiz ve amelimizle şekillenecektir. Oylarımızda sadece kendimizin ve yakın çevremizin değil, 75 milyon milletimizin ve hatta milyarlarca ezilenin hakkı vardır. Oy verdiğimiz partilerin bütün iyilik ve kötülüklerine ve bunların yan etkilerine ortak olunmaktadır.

Unutmayın, bu seçimler, sekiz parti arasında değil, iki zihniyet arasında yapılacaktır. Sonunda, 1- Ya Milli Görüşçüler, 2- Ya işbirlikçiler kazanacaktır.

Haçlı Avrupa Birliği, faiz ve sömürü demektir. Faiz ise, haksızlık ve ahlaksızlığın temel sebebidir. AB’ciler, yani faizciler ve rantiyeci işbirlikçiler, Hak’la ve halkla savaşan kimselerdir. Gâvurların reçeteleri girdiği her ülkeye mutlaka zulüm ve zillet getirmiştir.

Milli Görüş dışındaki partiler, AB ve ABD reçetelerini uygulayacaklarını açıkça dile getirmekte, faizci ve rantiyeci olduklarını ilan etmektedir. Hepsi de, aynı yanlış görüşün farklı görüntüleridir.

CHP: IMF’nin haciz komiseri Kemal Derviş’lerin devamı olarak, zulüm ve sömürüye taşeronluk yapacağını belli etmiştir. Yeni CHP, Süleyman Demirel gibi Mason kafalardan ve eski kapitalist artıklarından medet umar hale gelmiştir. Yani sağcı ve solcu taklitçiler, Batı’nın bozuk projelerinin kıdemli hizmetçileridir.

MHP: AB reçetelerini “tartışmalı biçimde uygulayacaklarını” iddia etmektedir. Yani sözde AB reçetelerine karşı çıkıyormuş edebiyatı yaparak, bütün emirlerini yerine getirecektir ve zaten hükümet olduklarında AB’ye boyun eğmişlerdir.

AKP ise, uluslararası Siyonist sermaye ile “düzenli ve düzeyli ilişkilerini sürdüreceklerini” söylemekte ve kapitalizm zehrine yerli çikolata sürerek milletimize yedirmektedir. Bütün fabrikalarımız satılıp yabancılara ve yandaşlara peşkeş çekilmiş, tarım ve hayvancılık bitirilmiştir. AKP, faizci partilerin en tehlikelisidir, kuzu postuna bürünmüş kurt yerindedir. Bunların ahlaki, ailevi ve manevi tahribatları ise çok daha vahimdir; Türkiye’miz bölünmek üzeredir.

Oysa mikroptan ilaç yapıldığı, faizden fayda sağlandığı, AB reçeteleriyle ülke kalkındığı hiç görülmemiştir. Bu nedenle Batı’cı partilere oy vermek, Amerikan dehşetini ve İsrail vahşetini desteklemekle aynı şeydir. Ve böyle bir vebale girenlerin vicdanları nasıl rahat edecektir?! Daha da beteri, ülkemiz AB hayali ve demokratikleşme jelatiniyle kasıtlı ve planlı bir yıkılışa sürüklenmekte, işbirlikçi hükümetler ve partiler de buna alet edilmektedir. Ve hele 11 yıllık yamukluk ve yanlışlıklarından sonra, hala AKP’ye oy vermek, felakete davetiye göndermektir. Dershane rantları nedeniyle Cemaatle Hükümet arasındaki seviyesiz saldırılar da; bunların hizmet ortaklığı değil, menfaat ittifakı yaptıklarının göstergesidir.

Unutma, senin “oy”unda, çöplükten ekmek toplayanların ve çaresizlikten vücudunu satılığa çıkaranların hakkı vardır!.. Senin “oy”unda, bu ülkeyi bize vatan bırakan şehitlerimizin ve gelecek nesillerimizin hakkı vardır. Doğu Türkistanlı sahipsizlerin, Filistinli gelinlerin, Suriyeli gariplerin, Iraklı yetimlerin senin ”oy”unda hakkı vardır!

Öyle ise, ne halktan kopuk Halk partisine… Ne erkeklik satan ürkeklere… Ne de aslını inkâr eden döneklere ve Milli Görüş’ü bölmekle böbürlenenlere sakın oy atma!.. Bu ülkeyi 40 yılda 4 kere felaketten ve iflas etmekten kurtaran Erbakan’ı unutma!.. Yapanlarla yıkanları, sadıklarla sahtekârları bir tutma! Refah-Yol hükümetinde ekonominin düze çıkarıldığını, işçiye, memura, köylüye ve emekliye en iyi imkânların sağlandığını, Milli Görüş Belediyelerinde destanlar yazıldığını, fakir fukaraya nasıl sahip çıkıldığını hatırla!.. Kendini bağrı yanıkların ve sistemin pençesinde kıvrananların bedduasına uğratma!.. Dünyanı ve ahiretini karartma!..”  Düşün:

1- Saadet’ten başka; ahlaki ve manevi tahribatı dert edinen ve çare gösteren var mı?

2- Saadet’ten başka, faizsiz, rantiyesiz, Milli ve yerli kalkınma projeleri üreten var mı?

3- Saadet’ten başka, ABD ve AB emperyalizmine ve İsrail Siyonizm’ine karşı D-8’ler, İslam Birliği ve ezilenlerin dirliği diyebilen var mı?

Öyle ise; “oy”larınla ya saadetini seçeceksin veya sefaletini… Ya Milli Görüşü seçeceksin veya kirli bir zihniyeti… Ya Refahını ve menfaatini seçeceksin veya felaketini… Evet, “oy”unla, ya ülkemiz üzerindeki oyunları bozacaksın veya oyuna gelip, Batılın ve Batılıların vebaline ortak olacaksın!

Ve sakın unutma! “İnsanların hayırlısı, insanlara faydası dokunandır.” En sevaplı ve en kapsamlı hizmet ise, haklı ve hayırlı bir zihniyetin iktidar olmasına katkıda bulunmaktır. Çünkü “bir saat adaletle hükmetmek, yetmiş yıl nafile ibadetten hayırlı” sayılmıştır.

Ve kesinlikle ümit var olmalıdır. Hele görelim, yarınlar neler doğuracaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi