Anasayfa » AKP ve AHLÂKTA ÇÖKÜŞ

AKP ve AHLÂKTA ÇÖKÜŞ

Yazar: yonetici
0 Yorum 173 Görüntüleyen

  AKP ve AHLÂKTA ÇÖKÜŞ

 

Günaha batıyoruz

 ‘Muhafazkar Demokrat’ iktidar döneminde uyuşturucu ve fuhuş zirve yaptı…

 

Kendisine Muhafazakâr Demokrat tanımlamasını yakıştıran bir Hükümet… “Dindar nesil yetiştireceğiz” palavralarıyla geçen 12 yıl… Geçen bu süre zarfında ahlaki olarak dibe vuran bir Türkiye. Bunu biz değil, istatistikler, rakamlar, araştırmalar söylüyor. Uyuşturucu kullananların sayısı her geçen gün artarken, son 10 yılda fuhuş sektörüne düşürülen kadınların sayısı 3 katına çıktı…

 

100 Binden 300 Bine Çıktı

 

İşte gelen tüm tepkilere rağmen zinayı serbest bırakan Hükümetin yüz akı! İşte İçki, kumar, faiz ve zina gibi Allah’ın âyetleri ile haram kıldığı fiilleri çıkardıkları yasalarla koruma altına alan iktidarın fuhuş karnesi. Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, geçtiğimiz günlerde kadınları “iffet” üzerinden eleştiriye tabi tutarken, AKP’nin 12 yıllık iktidarı boyunca altına imzasını attığı manevi faciaların boyutları dudak uçuklatıyor. Öyle ki 2004 yılında fuhuş batağına düşen kadınların sayısı 100 bin olurken, bu sayı bu iktidar döneminde 3 kat artarak 300 bine çıktı.

 

 

 

Kendisine Muhafazakâr Demokrat tanımlamasını yakıştıran bir Hükümet… “Dindar nesil yetiştireceğiz” palavralarıyla geçen 12 yıl… Türkiye geçen bu süre zarfında ahlaki olarak dibe vurdu. Bunu biz değil istatistikler, rakamlar araştırmalar söylüyor. Uyuşturucu kullananların sayısı her geçen gün artarken, son 10 yılda zina 3 katına çıktı.

 

Rahmi Yolcu

 

Türkiye’de zina bataklığı her geçen gün biraz daha derinleşiyor. Tüm tepkilere rağmen zinayı serbest hale getiren ve yasalarla koruma altına alan Hükümetin fuhuş karnesi her şeyi gözler önüne seriyor. 2004 yılından bu yana ülkedeki hayat kadını sayısı 3 kat artarak 300 bine ulaştı. Ne yazık ki bu konuda ıslaha yönelik atılan ciddi bir adım yok.

 

45 Genelev 1500 Kadın

 

Türkiye’de şuan birçok ilimizde faaliyet içerisinde olan 45 kadar genelev var. Bu genelevlerde çalıştırılan ve resmi olarak vergisi alınan bin 500 kadın bulunuyor. Resmi olarak 18 yaşını doldurmuş herkes elini kolunu sallayarak bu genelevlere girip zina yapabiliyor. Devlet ise bu zinadan ötürü genelevden vergisini alıyor! Genelevlerde 18 yaşını doldurmamış olmasına rağmen kapıda polislere rüşvet vererek içeri giren çocuklarla karşılaşmak ise hiç zor değil.

 

Sokaklarda 300 Bin Hayat Kadını

 

Genelevlerde resmi olarak çalıştırılan hayat kadını sayısı bin 500 olarak gözükse de, aslında Türkiye’de resmi olmayan yollarla fuhuş yapan ya da fuhuşa zorlanan kadınların sayısı bu rakamın çok çok üzerinde. Türkiye’de 2004 yılında 100 bin olan hayat kadını sayısı, 2014 yılındaki istatistiklere göre 3 katı artarak artarak 300 bini buldu. Bu rakam Türkiye’de zinanın ne denli kontrolden çıktığının göstergesi olmuş oldu.

 

 

 

Yabancı Uyruklu Binlerce Zina İşçisi Türkiye’de

 

Türkiye’de sadece yerli hayat kadınları bulunmuyor. Özellikle Doğu Avrupa’dan Türkiye’ye getirilen kadınlar, Türkiye’de fuhuş bataklığına sürükleniyor. Özellikle Rusya, Belarus, Moldova, Ukrayna gibi ülkelerden getirilen kadınların sayısı binleri buluyor. Polis tarafından yapılan operasyonlarda bu kadınların birçoğunun HIV Virüsü taşıdığı tespit edilmesine rağmen, yeterli önlemler alınmıyor.

 

Tehlike Saçıyorlar

 

Türkiye’de AIDS hastalığının yüzde 70’i cinsel yollarla bulaşıyor. Türkiye’de 2013 yılında HIV Virüsü taşıyanların sayısı 7 bine dayanmış durumda. 1990’lı yıllardan bu yana yıllık 300-400 olan AIDS vakası, 2010 yılında sonra yıllık bazda 600-700 vakaya çıkmış durumda. Yetersiz önlemler yüzünden sürekli artan AIDS vakaları, halk sağlığını da ciddi manada tehdit ediyor. Çoğunluğu cinsel yolla bulaşan bu hastalık, özellikle yabancı uyruklu hayat kadınlarında sık olarak görülüyor.

 

Operasyonlar Yetersiz

 

Türkiye’de fuhuş yaptırılan binlerce yabancı uyruklu kadın, bu denli tehlike saçarken, alınan önlemlerse ne yazık ki çok yetersiz. İnsan ticareti konusunda yapılan operasyonların göz boyamadan ibaret olduğu su götürmez bir konuyken, zinanın yasal olarak serbest olmasından ötürü fuhuş operasyonlarında yakalananlar, çok kısa bir süre sonra serbest kalıyor. Türkiye bugün, AKP döneminde serbest bırakılan zinanın doğurduğu sonuçlarla yüzleşiyor.

 

Hükümet Hep Lafta Kalıyor

 

Bülent Arınç’ın, “Kadınlar herkesin içinde kahkaha atmayacak” sözleri ile Erdoğan’ın  “Kızlı erkekli evleri denetleyeceğiz” ifadeleri hafızalardaki yerini korurken; ortaya çıkan bu tablo, Hükümetin manevi manadaki icraatlarının hep lafta kaldığı ve toplum üzerinde pratik bir çalışmanın yapılmadığını gösteriyor. Eğer AKP Hükümeti iffet kavramına otoyol, demiryolu, gökdelen yapımı kadar önem vermiş olsaydı, şüphesiz tablo bu denli vahim olmayacaktı…

 

Acı Tablo

 

Zina suç olmaktan çıkartıldı, fuhuş patladı. Fuhuş bataklığına düşen kadınların sayısı üç katarak artarak 300 bin oldu.

 

 

 

Türkiye genelinde 45 ilde bulunan genelevlerde 1500 vesikalı kadın fuhuş bataklığına mahkum ediliyor.

 

Zinadaki artış ise mevzuat ve devlet eliyle oluşturulan zeminler nedeniyle  aileleri yıkıyor, ahlaksızlığı sürekli körüklüyor. Bunda televizyon dizilerinde “evlilik dışı ilişki, “flört”, “seviyeli birliktelik” gibi kavramlarla masumiyet elbisesi giydirilerek zinanın hoş gösterilmesi ve zinanın suç olmaktan çıkartılmasının da etkileri büyük.

 

Evlenmeler yüzde 0,6 azalırken boşanmalar yüzde 1,6 arttı.

 

Uyuşturucu kullanım yaşı 15’e kadar düştü.

 

Uyuşturucu illetinden kurtulmak için AMATEM’e başvuranların sayısı, 2004 yılından bu yana yüzde bin 781 arttı.

 

Bonzai, lise ve ilkokullara kadar girdi…

 

Alkol kullanımı arttı… Bu artış Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım’ın “Tekirdağ’da rakı fabrikası sayısını 2’den 18’e çıkardık” açıklamasıyla doğrulanmış oldu.

 

Uyuşturucu kullananlar ve boşanmalar arttı

 

Devlet Denetleme Kurulu’nun hazırladığı ‘Madde ve Diğer Bağımlılıklar ile Mücadele Kapasitesinin ve Bu Bağlamda Türkiye Yeşilay Cemiyetinin Değerlendirilmesi’ başlıklı rapora göre, Alkol ve Madde Bağımlılığı Tedavi ve Eğitim Merkezleri’ne (AMATEM) başvuranların sayısı son 5 yılda 5 kat arttı. 2004’te AMATEM’e başvuranların sayısı 40 bin iken, bu rakam 2012 sonunda 227 bini aştı. Bu istatistik uyuşturucu kullanımındaki artışı da gözler önüne serdi. Öte yandan evlenmeler yüzde 0,6 azalırken boşanmalar yüzde 1,6 arttı.

 

                   ****************
AKP'NİN YAPTIĞI MANEVİ TAHRİBATLAR 
MUHTEREM ERBAKAN HOCAMIZ ANLATIYOR:


   
                   
                      *******************

KUR'AN' A GÖRE ŞU 3 ŞEYİN SERBEST OLMASI DEMEK O DÜZENİN ŞİRK DÜZENİDİR, BUNDAN İYİSİMİ OLUR CANIM BUNLARA BİNLERCE KERE ŞÜKÜR DİYEN TOPLUM MÜŞRİK BİR TOPLUMDUR
MUHTEREM AHMET AKGÜL HOCAMIZ ANLATIYORLAR İZLEYELIM İNŞ:  


   
                     ************************

ZİNAYI SUÇ OLMAKTAN KİM ÇIKARMIŞ VE İSPATLARI


Ordu düşmanlıklarını, sahte dindarlık ve muhafazakârlık kılıfıyla örtmeye çalışanların, Haçlı AB hayranlıkları ve zina duyarsızlıkları mide bulandırıyordu!

Evli çiftlerin zina etmesi halinde verilen cezaların Türk Ceza Kanunundan çıkarılması şartına “evet” diyen ve Recep Erdoğan’ın AB’ye boyun eğdiğini gösteren 24.09.2004 tarihli, çoğu da AKP yandaşı Gazetecilerin manşet ve haberleri sizi susturmaya yeterlidir! İşte evli erkek ve kadınların zina etmeleri halinde verilen cezaların kaldırılmasıyla ilgili 24.09.2004 tarihli bazı Ulusal Gazetelerin ‘AB’yle Yaşanan Zina’ Krizi Sonrasında Yazdıkları:

Yeni Şafak: Gitti, Çözdü, Geldi.

 Ankara’da koparılan Türk Ceza Kanunu fırtınası, Başbakan Erdoğan’ın Brüksel ziyaretiyle son buldu. Meclis, TCK’yı 6 Ekim’den önce çıkaracak ve Günter Verheugen olumlu rapor verecek

Vatan Gazete: Harika Sonuç

 Verheugen “Başbakan zina cezasının kaldırılması konusunda güvence verdi. Türkiye’nin önünde artık hiçbir ENGEL KALMADI” dedi

Star Gazete: 5 dakikada krizi çözdü.

 Başbakan Erdoğan “TCK(da istediğiniz değişiklik Meclis’ten) geçecek” dediği Verheugen’den Türkiye’nin önüne yeni şart konulmayacak sözü aldı. TCK üzerinden sorun çıkarmak isteyenlerin hevesleri de kursağında kaldı.

Sabah: Biz Avrupalıyız! (Çünkü artık zina cezalandırılmayacaktı!)

Başbakan Erdoğan, AB ile Ceza Yasası krizini Brüksel’de yine kendisi çözdü. Attığı adımla AB hedefi 41 yıldır hiç olmadığı kadar yakına geldi. (Bu zina eden evlilere verilen cezanın kaldırılmasıyla ilgili)

Radikal:  Rapor Tamam Sıra Kararda

Başbakan, AB ile krizi, zinayı suç haline getirmekten vazgeçerek bitirdi. Verheugen de müjdeyi şu sözlerle verdi: Artık müzakere tavsiye etmemiz için Türkiye’nin tamamlaması gereken bir şart yok

Milliyet: AB Kapısı Açıldı.

Erdoğan Verheugen’e TCK’yı Ekimden önce zina maddesi olmaksızın geçireceğiz ancak başka şart istemeyiz mesajı verince hiç sorun kalmadı.

Milli Gazete: Efelik sökmedi!

“İçişlerimize karıştırmayacağımız!” (palavralarıyla halkı oyalayıp), AB’ye, tam teslimiyet gösterildi. Türkiye’ye iki günde 1 katrilyona malolan zina tartışması sırasında “AB içişlerimize karışamaz” çıkışını yapan Başbakan, Verheugen karşısında yelkenleri suya indirdi. Ve Haçlı ağabeylerinin dayatmasına boyun eğildi.

Hürriyet: Yolumuz Açıldı!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Brüksel gezisinde zina pürüzü aşıldı. Erdoğan, TCK(daki zina değişikliği) için söz verince, Avrupa Birliği yeşil ışık yaktı. TBMM pazar günü olağanüstü toplanıyor.

Akşam: Tam Yol Avrupa.

 Brüksel’de tarihi uzlaşma. Erdoğan, TCK’yı zinasız çıkarma sözü verdi.Verheugen AB kilidini açtı: Engel kalmadı. Müzakere tavsiye edeceğiz” dedi.

Güneş: Yanlış hesap Brüksel’den Döndü.

 Kritik zirveden beklenen oldu! Erdoğan, zina inadından vazgeçince, Verheugen, ‘Artık tarih için engel kalmadı’ diyerek Türkiye’nin önünü açtı

Evrensel: Erdoğan boyun eğdi.

Türkiye’yi haftalardır zina tartışması ile meşgul eden ve “AB bizim içişlerimize karışamaz” diyenBaşbakan Recep Tayyip Erdoğan, AB’nin bütün şartlarına boyun eğdi. Dün AB Komisyonu’nun genişlemeden sorumlu üyesi Günter Verheugen ve AB yetkilileri ile görüşen Erdoğan, TCK’nın zina düzenlemesi olmadan (Yani artık zina suçuna verilen ceza kaldırılarak) Meclis’ten geçeceği sözünü verdi.

Birgün: 2013′e kadar planda yoksunuz.

 AB’nin Genişlemeden Sorumlu Üyesi Günter Verheugen, Türk Ceza Kanunu’nda (zinayı suç olmaktan çıkarmak için) yapılan değişiklikleri (hiçbir Müslüman ve Milli hükümetin cesaret edemeyeceği) “yüzyılın işi” olarak değerlendirdi. Verheugen AB bütçesi dolayısıyla, 2013 yılına değin Türkiye’nin AB’ye alınması konusunda bir plan bulunmadığını da ekledi.

Yeni Asya: Verheugen; Güvence aldık. (Bay nurcular, bunun neyin karşılığında verildiğini niye söylememişti?)

 Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya gelen Avrupa Komisyonu’nun genişlemeden sorumlu üyesi Günter Verheugen, Erdoğan’dan tam güvence aldığını belirtti. (Sözde dindar Nurcular bile zinaya verilen cezanın kaldırılmasına sevinmekteydi!?)MAKALENİN TAMAMI İÇİN : 

http://www.millicozum.com/mc/ozel-yazilar/seytanilerin-ortak-hedefi-milli-gorus-milli-orduBENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi